Друга тема. За вечір. Почала як тиждень той прикорм, уже я його терпіть не можу. По-перше що не ість пюре з банки; по-друге що я не можу сама зробить те пюре, ну не блендериться нічого. Зарлутується в ножах блендера і там бовтається; по-третє щойно вже полізла в блог чийсь….а там капец. Що не речення - все неясно. «садіть литину із собою за стіл» - як садить, вона не вміє сидіть і її ще рано взагалі садить; «самоприкорм - типу їсти все, но в рамках безпечності». Окей. «Фарш протушить з соусом»Що значить з соусом? Може ще з гірчицею? Нічого не розумію!
«подвати страву красиво/різнокольорово» - куда подавати? На стіл? Так вона не вміє , знов таки, сидіти. І як я подаватиму страву розсіром з столову ложку!!!!!
Скиньте де ви читали про той прикорм щось адеквате
Пишуть ще дать ложку, хай сама їсть. Таке щось.
А. Суп. Подать красиво суп - гущу положить в тарілку, а бульон налить в стакан, хвй випье. Моя не вміє тримать ніякий стакан!
Що відбувається? Що за дивні речі написані.
Дитина нормальна, розвинена наче по віку. Но їй шість міс, які соусьі і стакани?
Як тим блендером перебивать, в решті решт. Чи я отупіла вкрай, чи я вже не можу нічого зрозуміть!
ФФФФристайла• 23 января 2023
Я народила в 18 років і то таких питань не було. Не можете натерти через сіто, візьміть з більшими дирками, ви сама як дитина.
Отмотала своё• 23 января 2023
В пору старшего сына как-то и блендеров не было... и выжили.
Размять кусочек банана вилкой или натереть на мелкой терке кусочек яблочка.
Сварить 1 тефтельку и размять ее вилкой... потом 2 тефтельки, 3, 4.. дальше уже и сам жевать будет. Суп сварить в махонькой кастрюльке, налить 1 половник и размять разваренные овощи опять вилкой, яичко перепелиное вилкой. Это все на столько элементарно для взрослой женщины... неужели вам 15...
Дети сидят в стульчиках для кормления, могут полулежать, там же много положений.
Ламборджини• 23 января 2023
Автор, оберіть якийсь один вид прикорму і на ньому базуйтесь. А то ви все зразу і банан і кабачок. У дитини ще незрілий жкт. Звичайно одним заходить, в інших можуть бути проблеми. Перед прикормом не годуйте десь годину - півтори, бо не їстиме. Я взагалі взяла маленьку емальовану кружку на 200мл, линула туди води малятко і коли вода закипіла кинула два три кубика мерзлого кабачка. Заморожувала влітку. Варила 20хв. Потім частину води зілляла, бо щоб він не пригорів і нормально зварився треба більше води. А для пюре зайву злийте. Решту помяла звичайною чайною ложкою з нержавійки. Перед цим ложку ошпарила кипятком. А от годувала вже дитячою маленькою і її звичайно теж ошпарила перед годуванням.
Гарбузу варила 25хв і теж переминала ложкою. Без солі і олії все спочатку давайте.
ГендиреХтор• 23 января 2023
Ми починали з цвітна капуста відварила ту цвітна карусту тай поблендерила ! ( не можете поблендертт. Перетинайте крізь сито ) дала краплю оливкової олії тай їмо , освойте хочаб це для початку
Ответ дляПланшетница
А навіщо він раніше? Дитина повинна хоча б жувать, щоб їсти. Чи молока не вистачає у матері? Тоді так, треба догодовувати.
Ну того шо не їсти! Перший прикорм то не поо їжу. А про знайомствл з продкутами. Нашо зуби, щоб що - крем супи жувать? Чи пюре?
Ответ дляФифачка
Автор, маєте змогу купити собі такого маленького робота типу Avent Philips? Це був мій порятунок (дитина банок так і не почала їсти). Там і рецепти є, і зручно дуже. Я все закидала, ставила таймер і йшла гуляти. Приходила, 1 кнопка і обід готовий. Всюди возила з собою той робота, в Греції в 5ти зірках готувала в номері в ньому)) бо не могла знайти підходящих страв.
Звісно, 1 ложку не звариш, готувала більше, тоді викидала (бо доісти самій кабачок варений, то занадто:)) але ці мікродози через 2-3 міс стануть цілком нормальними, тоді й вільно готуватимете.
Можу. У мене ж чоловік є. Пускай купляє)) а ціна питання?
Ответ дляПланшетница
Якщо дитина буде сідати - це видно, вона намагається сісти, тягнеться за руками вверх. Але є випадки, коли дитина не лежить на спині, а більше на животі рухається, намагається повзти. Скоріш за все поповзе раніше, ніж сяде. І піде пізно. Це теж нормально. Діти різні.
Моя як раз тільки на животі. Неможливо ні вжягти памперс, ні попу намазать толком. Перевертається як ванька встанька
Ответ дляПланшетница
Не моросте голову собі і дитині. Основні критерії розвитку - зріст, вага, емоційна база. А не введення прикорму. Якщо дитина нормально надається молоком чи сумішшю - нац ці жертви. А баби вам розкажуть,, як успішно лікували акне новонароджених буряковим соком. А що я нічим не лікувала і пройшло само, як і мало. - то то пощастило)
Пррсто не накодувати, а пробувати нове я планую ж. На цьому етапі. То мене й налякало що все вона не хоче
Ответ дляникогда такого не было
В первую очередь, чтоб ребёнок ел, у него должен быть пищевой интерес. Он должен знать, что существует вообще такая штука, как еда. Садитесь сама есть, берите ребенка с собой. Это надо было месяцев с 4 начинать делать. Садите на бедро себе, одной рукой придерживаете ребёнка, второй едите. Если пищевого интереса нет, толку пихать в него тот кабачок
Не ест кабачок, хрен с ним, дайте другое. Моему вообще сразу тыква зашла и брокколи.
Насчёт блендера, вы точно не тролль?)) ну возьмите вы больше продукта, остальное выкинете или сами сьешьте. Или заморозьте в форме для льда, потом разморозили дали ребёнку.
Я не тролль
Она с рождения в такой качалке сидела, мьі пдим, она рядом на дмване в той качалке. Плюс если несу ее на руках и что-то ем, то хватает , риом прям так - хвать. Бросок змеи типа. Как маринованую сливу лизнула, так просила. А вот как даешь что-то , что «положено»
, то совсем плохенько
Иду варить суп с кабачка и картошки. И цветной еще.
, то совсем плохенько
Ответ дляникогда такого не было
А подсадивать немного нежелательно?
БолеИменее• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Які зуби в 6 міс? Один чи два на одній з щелепів?
У моего в 6 мес 6 зубов хороших,с 3 начали лезть. Сейчас 7 мес и 7зцбов, а толку? Каши не ест, никакие,пюре иногда пару ложок в день, воду не пьет с бутылки и поилки, только грудь. Я устала. Старшая дочка ела все и по тихоньку ввели суп и каши, в 7 мес творожок и йогурт детский начинали, этот крендель грудь и все.
Сейчас сидит , но еще может упасть, садится сам боком или если ноги держишь, сам себя поднимает. Ползать только по пластунски и все.
Ответ дляsky-labs
По поводу фруктов.
Детям их можно в очень-очень ограниченном количестве. Т.к. количество фруктозы в современных сортах зашкаливает. А это большая нагрузка на печень.
При избытке фруктозы в питании у взрослых развивается жировой гепатоз, у детей все протекает также...
Дякую.
Я ж по собі щнаю, що фрукти - то така-собі «ловушка»
А скажіть мені ще про грудне молоко
. Дитина взяла моду засинать навіть вдень і вимагать грудь. Прям оре, лізе туди, тьікається, фотболку роздирає типу. І виходить що їсть як проинається, як прийом іжі, і якась ще порці постійно перед кожним сном! Від такого нічого хоч не розвивається?)
А скажіть мені ще про грудне молоко
БолеИменее• 23 января 2023
Ответ дляУпругая попка
если у вас есть возможность, купите блендер пароварку Чикко Бэбипапа , я купила со второй дочкой идеально , там и порция маленькая и перебивается отлично.
У меня авент такая,толку не ест нечего. Гербер, мелин, плассом нечего не ест. Фруктовые иногда можно всунуть пюре и мясные.
Ответ дляTeonaa
Дякую.
А скажіть мені ще про грудне молоко
При педагогическом прикорме норм покормить сверху всего ’попробованного’ молоком. Последовательность не важна, главное чтобы ребенок начал тянуть еду из вашей тарелки в свой рот!
Ну и свою тарелку проинспектировать на предмет здорового питания обязательно.
Вечный двигатель• 23 января 2023
Краще я б цього не читала, не думала, шо в наш час є настільки ’недалекі’ мами. Або Вам 15 років, або просто жесть. Надіюсь школу ви хоча б закінчили ...
Бідна дитина
Ответ дляВечный двигатель
Бідна дитина
Ідіть лімом, учілка блін. Купи пиріжок і пожалій дітей своїх. Бо ви не тільки недалека, а ц до жутв занудна. 🤮🤮🤮🤮
Ответ дляВечный двигатель
Бідна дитина
І по прикорму одразу видно, у вас аж багааааж знань😂😂хвй бог милує, влвзло ж таке🤮
Тень льва• 23 января 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Ось заборонені продукти. Все інше можна з початку прикорму. Тільки алергени по схемі: день даємо на пробу, другий день-не даємо+не даємо інших нових продуктів, третій день-знов даємо алерген,вже трішки більше,ніж в перший.
Чого це всі напої крім води. А компот без цукру, узвар?
А як ацетон, то без цукру ніяк. Про мед згодна, через ботулізм. А сіль до чого? Ой, який треш)))
Тень льва• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Ну стула нет, есть шезлонг, там есть и сичачее практически положение, я думала в нем чтоб подавать, пока купим стул
Зубьі тоже могут в год с чем-то первій вьілезти. Так что, ждать ?
Харчовий інтерес є?
Тень льва• 23 января 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Ну от так бабки кажуть, шо дитині треба давать морковний сік, не знаю чого. Знаю що деяким совкові лякарі назначають рано прикорм бо типу недобір по вазі, різні є причини.
Яблучний сік на шв в ті часи давали, бо суміші були поганої якості з невеликим вмістом заліза і краще було дитині підірвати шкт, але не зробити її інвалідом. Причину забули, а рекомендацію пам’ятають. Як з бриттям голови в рік.
Тень льва• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Дякую.
А скажіть мені ще про грудне молоко
Взагалі давати грудь на сон і на прокидання - це норма)))) Вона у вас ще малесенька.
Фифачка• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
погугліть.я колись бу відкупила в дівчини (в стані нової).нова мабуть 100Є десь..
Ответ дляsky-labs
А я не відносно прикорму, я зараз як їй 5 міс стало, не можу її уложить без груді. Тобто кушає кожні півтори дві год десь. Нічого?
Як вкладаю вона не так активно їсть.засинає і потроху смокче
Якщо сосу давать, то кричить і вимагає до побєдного
Ответ дляТень льва
У неї просто раз в десь півтора міс міняється схема засинання! Була ідеальна схема що не давала збоїв - на бочок на ручки, соса, сон. Потом настав збій програми. Треьа було на руці як тигр на гілці. Потом єлі її перекладала з себе. А тепер знов збій - вимагає ту сіску ппц. Я думала чим старше, тим рідше годування, перерва там більша. Ага.
На кожний сон нормально це, да? Не тільки на нічний? Бо щоб я її тим молоком не заливала
А ще були часи, як вона взагалі грудт не брала. По 40-60 хв на душею у неї тоб груддю махала, щоб вона поїла😂😂😂
Упругая попка• 23 января 2023
Ответ дляБолеИменее
ну , я отвечала автору по поводу, что не может взблендерить. Мне тоже пароварка нн помогла научить есть , моя начала хоть немного есть к 1,5г , сейчас 2,4г ест ну грам 100 , и то через раз..... хочет только грудь , забрать не могу, но она меня уже так достала этими кормежками
Все будет, но потом• 23 января 2023
Ответ дляТень льва
Солі вистачає в інших продуктах,овочах і фруктах. Нащо ще її додавати?
Компоти. Краще з´їсти цілий фрукт, бо кислоти та цукри, фруктоза з клітковиною вивільняються повільніше,тому і викид інсуліну буде плавніший. Плюс при варінні залишається менше вітамінів. Ну,і вплив на емаль.
Чаї перешкоджають всмоктуванню заліза.
Ответ дляУпругая попка
Я відварила і цвітну, і ксптоплю, і кабачок, то така кількість зробилась блендером
Называйте меня Повелитель• 23 января 2023
Ну что вы чудите, подайте красиво бульон отдельно.) Сварили супчик жиденький, посадили ребенка как вам удобно и куда вам удобно и покормили.