Друга тема. За вечір. Почала як тиждень той прикорм, уже я його терпіть не можу. По-перше що не ість пюре з банки; по-друге що я не можу сама зробить те пюре, ну не блендериться нічого. Зарлутується в ножах блендера і там бовтається; по-третє щойно вже полізла в блог чийсь….а там капец. Що не речення - все неясно. «садіть литину із собою за стіл» - як садить, вона не вміє сидіть і її ще рано взагалі садить; «самоприкорм - типу їсти все, но в рамках безпечності». Окей. «Фарш протушить з соусом»Що значить з соусом? Може ще з гірчицею? Нічого не розумію!
«подвати страву красиво/різнокольорово» - куда подавати? На стіл? Так вона не вміє , знов таки, сидіти. І як я подаватиму страву розсіром з столову ложку!!!!!
Скиньте де ви читали про той прикорм щось адеквате
Пишуть ще дать ложку, хай сама їсть. Таке щось.
А. Суп. Подать красиво суп - гущу положить в тарілку, а бульон налить в стакан, хвй випье. Моя не вміє тримать ніякий стакан!
Що відбувається? Що за дивні речі написані.
Дитина нормальна, розвинена наче по віку. Но їй шість міс, які соусьі і стакани?
Як тим блендером перебивать, в решті решт. Чи я отупіла вкрай, чи я вже не можу нічого зрозуміть!
Ответ дляГендиреХтор
Проблендерена картопл виходить як клей , не хочете не вірте. ,моя порада хочете що дитя їли картоплю не блендерити, хіба замініть вінчик блендер га вінчик пюріровання якщо маєте
Я розумію. Но це ж не картопля, а супчик . З відваром (бульоном) не було такого клнйкого ефекту
МАМА НИКИТКИ-2• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Мені он в роддомі, тямущі люди, Педіатри, сказали мазать дитину кожен раз під памперс. А написала б я тему «чим мажете попи», то не робила б дурню з тим намазуванням по 7 раз в день. Зараз розгрібаю. Того і про прикорм одразу питаю.
А ви не знаєте, алергія харчова на яких ділянках тіла може виникнути?
Я вас ще раз питаю, ви до народження дитини взагалі нічим не цікавились. Я ніколи нічим не мазала під памперсами. Взагалі. Нічого не пріло і висипань ніяких не було. Правильно підбирайте підгузки. Не тільки розмір, а ще й фірму.
Вечный двигатель• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
І по прикорму одразу видно, у вас аж багааааж знань😂😂хвй бог милує, влвзло ж таке🤮
Вибачте, але ви на стільки безграмотно пишете , що мені складно зрозуміти, що ви намагаєтесь мені донести цією відповіддю.
МАМА НИКИТКИ-2• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Який супчик в півроку?
Цікаво, скільки вам років?
ГендиреХтор• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Ще як є клейкий єфект весь клей перейшов в рідину , воно не смачно , моїй півтора я по свіжу пам’яті знаю як намагалась блендерити картоплю то був Прсото ефект фууу чи у відварі чи саму
, моє діло поділитись ваше вірішувати тай дитині у пів пору картопля не потрібна ! Починіть з цвітноі капусти К вам написала в першому коменті ) але ви Прсото шукаєте якись привід побалакати швидше за все бо ігнорити поради
Вечный двигатель• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Ідіть лімом, учілка блін. Купи пиріжок і пожалій дітей своїх. Бо ви не тільки недалека, а ц до жутв занудна. 🤮🤮🤮🤮
Просто займіться своєю самоосвітою , якщо хочете зробити добро своїй дитині, я думаю вона заслуговую на маму яка хоча б буде вміти користуватися блендером.
В дискусію вступати і щось доказувати таким як ви не має сенсу.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ні, нічим. До 6 міс хотіла почитать ближче до пологів, а в 6 почався дурдом цей. І я в основному каталася по зах Укр. Потім народила і по ГВ був консультант, по набору ваги тоже лікарі дивились. На ГВ свої приколи тоже на початку були. Ну і все. Все інше - сон там, огляди, прививки - без проблем
А як прикорм, то все. Треба розібратися, консультанта нема як такого. Плюс другий раз за тиждень червона піся в дитини , шкіра, складки. Підгузки нові не боала ніякі, все ті самі. А ніколи такого не було! От і думаю може це на іжу цю довбану
Лукава_Кiшка• 23 января 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Це визначений період совком. Основний критерій - харчовий інтерес. В 6 міс просто вже кишечник більш менш підготовлений і всяке таке, але це не значить що як стукнуло 6 міс то ми починаємо давати прикорм. Я на цій темі зуби з‘їла. Знаю дівчат які з 4 міс дають морковний сік… і знаю наслідки, ну його нафіг
Які наслідки?
Ответ дляВундерКИНГ
А може ви підкажете - у моєї другий раз за тиждень опрілість в зоні памперса. А може то не опрілість? Може там алергія вилізти?
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Який супчик в півроку?
Цікаво, скільки вам років?
То напишіть наркшті що можна
Поки ви написали що по ложці і раз в день
Чи не можна поєднані продукти? Чи що? Ну якась дивна розмова?
Неправильно що я три в одному дала сьогодні??? (Я бачила що є навіть баночні пюре з 4 міс де три продукти). Може у мене даже воно є. Сіоткать?
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Який супчик в півроку?
Цікаво, скільки вам років?
Мені 31 рік
Не суть
Давайте не так:
Я вирішила точно впевнитися що є харчовий інтерес. Буду її частіше садить з собою їсти, і зацікавлювать її. А через тиждень почну той прикорм з початку.от якщо не важко, напишіть мені на один тиждень прям як для дибілів - який овоч, скільки днів; і другтй овоч - який і скильки днів. І скільки тижнів отак
Не суть
Давайте не так:
МАМА НИКИТКИ-2• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Почитала трохи вашу попередню тему.
Блін, ви чарівна на всю голову. Бублики і пряники дитині в 6 місяців давати
Зупиніться. Зовсім. Залиште дитину в спокої.
Через пару тижнів почніть знов з моно продукту.
Ви ж розумієте, чого кабачок чи цаітна капуста чи броколі в перший прикорм іде? Бо вони гіпоалергенні. Картоплю взагалі ближче до 10-11 місяців дають. Вона і дорослим не корисна
Візьміть пару різних виробників одного морепродукту. Кабачка наприклад і попробуйте.
Якщо дитина худенька, можна почати з безмолочноі каші
Но знов таки. Моно продукт і трошечки не більше пів чайної ложечки
Ответ дляГендиреХтор
Та я наче спробувала - воно таке ж несмачне як і просто цвітна, як на мій смак
Овочеве мені смачно тільки гарбуз був
А ви підсолюєте чи цр єтось інший писав? Читаю що зараз сіль можна додавать😳😳😳
Овочеве мені смачно тільки гарбуз був
МАМА НИКИТКИ-2• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Ваша дитина голопопою гуляє?
Ответ дляВечный двигатель
Немає. Бо ви намагаєтесь мене переконати що я не вмію блендером користуватися
МАМА НИКИТКИ-2• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
То напишіть наркшті що можна
Ні не можна. Я вам неодноразово пишу. Монопродукт
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Почитала трохи вашу попередню тему.
Монопродукту там? Морепродукт)))
Та ви не поняли !!! Ну я не даюююю пряник. Я кажу що так проявлявся (як я розумію) інтерес. Просто губами лизнула, дотянулася. Дивиться посміхається. Ну понятно ще не даю я їсти! Ні бутік, ні пряник. Лизнула губою трохи глазурь оту. Ну що, це я «нагодувала» вже
МАМА НИКИТКИ-2• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Мені 31 рік
Не суть
Давайте не так:
Не суть
Давайте не так:
Дивіться.
Кабачок АБО броколі АБО цвітна капуста. Не меньше 1 тижня. Починати з 0,5 ложечки. Краще перша половина дня.
1 д -0,5 л
2 д -0,5 л
3 д - 1 л
4 д - 1 л
І т д
Через тиждень вводите новий продукт. Перших 2 рази моно. Потім можно спробувати змішати.
Я мішала 0,5+0,5
Можна спробувати кашу безмолочну
Можна почати з кефірчику дитячого.
1 д -0,5 л
2 д -0,5 л
3 д - 1 л
4 д - 1 л
І т д
Я мішала 0,5+0,5
Можна спробувати кашу безмолочну
Можна почати з кефірчику дитячого.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Почитала трохи вашу попередню тему.
Добре
Цікаво от що. Що це за такі баночні пбре з чотирьох міс - кус-кус+морква+ще щось; рис+цвітна+горошок+ще щось….,
ВундерКИНГ• 23 января 2023
Ответ дляМамзелькин
В школе для мам))) При любой поликлинике. Мам учать как за детьми ухаживать! И как бы прикорм в 6 мес правильно вводить.
Как бы это совок))) нормальные врачи учат что прикорм только когда есть пищевой интерес. Спорить дальше не буду. Тут уже стопиццот комментариев на эту тему
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ваша дитина голопопою гуляє?
Раніше ні. 5 хв щоб висохло після миття і в памперс.
Зараз цілий день , всі свої непромокашки вже запісяла і одну багаторазову)) єлі хватило на день
Не знаю , завтра повезу її до педіатра. Бо я вже думаю то може на рагу моє алергія
ВундерКИНГ• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Бепантен мазь спробуйте, і повітрянні вани.
МАМА НИКИТКИ-2• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Монопродукту там? Морепродукт)))
Ви написали що смоктала.
Там хімії повно.
Давати моно продукт. Морепродукти з 2 років не раніше. Краще ще пізніше
Моно це означає однокомпонентний
Наприклад кабачок. Все. Більше нічого.
Там хімії повно.
Моно це означає однокомпонентний
Наприклад кабачок. Все. Більше нічого.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви написали що смоктала.
Там хімії повно.
Моно це означає однокомпонентний
Наприклад кабачок. Все. Більше нічого.
Там хімії повно.
Моно це означає однокомпонентний
Наприклад кабачок. Все. Більше нічого.
Та поняла)) ви просто опечатку зробили, то я і пожартувала
Дякую
МАМА НИКИТКИ-2• 23 января 2023
Подивіться на ютуб комаровського. Там в нього колись гарний цикл передач був. Про прикорм також була передача.
МАМА НИКИТКИ-2• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Написали накупити морепродуктів різних фірм)
То т9 виправило.
Баночки з монопродуктами. Є окремо і кабачок і броколі і цв. Капуста
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви написали що смоктала.
Там хімії повно.
Моно це означає однокомпонентний
Наприклад кабачок. Все. Більше нічого.
Там хімії повно.
Моно це означає однокомпонентний
Наприклад кабачок. Все. Більше нічого.
Ооо
Читаю про те, що якщо є рефлекс виштовхування язика, то ще притормозить з прикормом
У моєї бачила. Прям відкриває рот і іжу наче язиком назад виштовхує
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
То т9 виправило.
То мабуть таки не памперс, а алергія
Бо я пару днів нічого не давала , не було. А иут знову.
Якщо на ранок від судокрема і присипки не мине, то точно нахімічила я