Друга тема. За вечір. Почала як тиждень той прикорм, уже я його терпіть не можу. По-перше що не ість пюре з банки; по-друге що я не можу сама зробить те пюре, ну не блендериться нічого. Зарлутується в ножах блендера і там бовтається; по-третє щойно вже полізла в блог чийсь….а там капец. Що не речення - все неясно. «садіть литину із собою за стіл» - як садить, вона не вміє сидіть і її ще рано взагалі садить; «самоприкорм - типу їсти все, но в рамках безпечності». Окей. «Фарш протушить з соусом»Що значить з соусом? Може ще з гірчицею? Нічого не розумію!
«подвати страву красиво/різнокольорово» - куда подавати? На стіл? Так вона не вміє , знов таки, сидіти. І як я подаватиму страву розсіром з столову ложку!!!!!
Скиньте де ви читали про той прикорм щось адеквате
Пишуть ще дать ложку, хай сама їсть. Таке щось.
А. Суп. Подать красиво суп - гущу положить в тарілку, а бульон налить в стакан, хвй випье. Моя не вміє тримать ніякий стакан!
Що відбувається? Що за дивні речі написані.
Дитина нормальна, розвинена наче по віку. Но їй шість міс, які соусьі і стакани?
Як тим блендером перебивать, в решті решт. Чи я отупіла вкрай, чи я вже не можу нічого зрозуміть!
Катастрофа• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Ага
Терла
Кабачок сегодня. Вода стекла в тарелочку, кабачок помятьій остался в сетке
Терла
А как вы блендерите? Без воды чисто овощи? Их с водой нужно блендерить...и мясо и овощи, все отлично получается. А без воды конечно нет.
Мама Мышонка• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Ага
Терла
Господи.... Воду ту залийте, а кабачок перетирайте чайною ложкою через сито.
В блендері звісно, що важко збити 1 ложку кабачку. Робіть трохи більше. Так, половина піде в смітник, але воно все зіб´ється.
Важко Вам буде)
Басноплетка• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Може я зарано якось?
Ви зарано, це точно.
Ознаки для прикорму:
Дитина сидить сама.
Дитина проявляє цікавість до їжі. Тобто всі їдять за столом - тягне руки спробувати.
Мої обоє почали таке робити після 7 місяців.
Обов´язково починайте потроху. Це важливо. Спочатку 1/3 ложечки. Потім більше.
Берете добре зварений шматочок брокколі, до прикладу. Спочатку ложкою раздавіть. Вилкою помніть. А потім через металеве ситечко, не дуже щільне. Не потрібно в сито пзати цілий качанчик.
Ознаки для прикорму:
Дитина сидить сама.
ДлинноНожка• 23 января 2023
Ответ дляЦветок Мира
Особисто в мене був підхід такий- давати прикорм лиш тоді, коли дитина фізіологічно готова- може сама сидіти, з´явився перший зуб! І перший прикорм це був творожок на пополам перемішаний з пюре з баночки (яблучне, спочатку однокомпонентне) - дитина їла з задоволенням. Я дивилась Комаровського
В моєї перший зуб з´явився в 11 місяців. То по вашому вона повинна не їсти весь цей час?
Пописанная парта• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Так сказано что с 6 мес
Я не знаю, имеет ли отношение еда к седению*
Я начала давать прикорм с года примерно. Соки, овощные и фруктовые пюре, каши. Мясо точно рано, даже с года. 6 месяцев - это вообще слишком рано для прикорма, имхо.
Яблочное пюре на мясорубке можно приготовить, если что.
КаРаКаТиЦа• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Так сказано что с 6 мес
Автор, в Фейсбуці єгрупа Доказові батьки і є Доказові батьки. Прикорм. Дуже раджу. Там і про безпечну прдачу і рнцепти.
Добротная• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Так сказано что с 6 мес
Я з 7 починала.
Картопляне пюре половину чайної ложки.
В блендері використовувала чашу на коктейлі.
М´ясо з 8 з гаком давала.
Картопляне пюре половину чайної ложки.
М´ясо з 8 з гаком давала.
ДА да да• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Ага
Терла
Отварить кубиками кобачок и просто потоптать вилкой. Делайте порции больше ,чтоб блендерить.
Апель-синка• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Так сказано что с 6 мес
А у вас ребенок в 6 мес. еще не сидит и даже не пытается?
А Вы его тоже не высаживаете нигде, например у себя на руках, коленях?
Для кормления есть специальные стульчики, которые можно приставить к общему столу.
Ребенок в нам сидит, на столик можете поставить красивую детскую тарелочку и в ручку дать детскую ложечку (продаются готовые наборы, но можно купить и отдельно яркую посуду ребенку). Пусть для начала привыкает, что все едят из тарелки ложкой, научится её держать в ручке.
Не ест какое-то одно пюре из баночки? Попробуйте другое по составу, другого производителя, что-то должно понравиться всё равно.
Ответ дляTeonaa
А як вони сідають? У мене перша дитина. Отак і сідають, ви зайшли в кімтату, а вона уже сидить на попі? Чи якісь починаються спроби, ви помагажте, підтримуєте?
в ідеалі спочатку повзуть. По пластунськи чи нормально. Ручки у ліктях. І потім перевалюються на один бік і сідають. довго тренуються. І якщо вага норм у дитинки, то ії варто це показати.
КаРаКаТиЦа• 23 января 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Знайдіть в інста pediatr_tb і буде вам щастя.
Я в неї була на курсах, але і без них там купа інфо. Сучасний, доказовий лікар. Бо від деяких коментарів тут в мене волосся дибом. Люди, чекати поки дитина сяде чи в неї вилізе зуб щоб почати прикорм це маразміще😫😫😫😫
Згодна. У мого перший зуб виліз в 2 місяці.
Апель-синка• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Ну я готовлю если запеканку, то у меня корьіто творога. Здоровая такая миска. Я туда блендер и монемногу вжуууххх вжуух. И перебивается.
А когда одно соцветье брокколи, ну как? Оно ж после вжухх разлетается на пару трофеу кубичков, и дальше вже не измельчаетя!
Вилкой можно. Но вот кабачок после вилки о тался «нитчатьій» такой. То есть или его нужнл прожевать-измельчить (но зуьов же нет), или глотать такое «кубло» из волокон. Оно не глотается.
Мы своим детям для внучки вот такой комбайн подарили
Если новый для вас дорого, поищите б/у.
Ответ дляTeonaa
У меня погружной бош за 2,5т грн
Я им пробовпла бить кабочое , цветную. Он разбивает овощь на какое-то количество фрагментов, єти фрагменьі облепляют стенки чаши/тарелочки и там висят. А вжух вжух уже по воздуху чтсто происходит. Если взять не соцветье, а грмм 300 капустьі, или 100, короче нормальное количество, конечно все там пюрируется
Кабачки и хв капуста, если Ви их только сами летом не заморозили, одна сплошная химия. Вам врач дала добро на введение прикорма? Ребенок интересуется едой? Мой так смотрел, когда я ела, аж отобрать хотел))))
Вездевлазиющая• 23 января 2023
Я хоч і медичний працівник, і знаю як правильно давати прикорми, але, давала так: зварила звичайний овочевий супчик, трохи солі, без зажаоки, розтовкла виделкою і давала. Сік робила з яблук, яблуко терте на звичайній тертушці теж давала, творог купила, розім´яла. Відварене яйце, четвертинку теж помяла вилкою і давала. Далі молочну кашу, на козиному молоці, ріденьку, трохи сахару. З 8 місяців вводиться мясо, риба, але вам ще рано. Робила звичайні парові котлети і давала.
В прикормі нема нічого складного. Готуйте звичайні страви, тільки не жирні, без зажарок.
Телочка• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Так сказано что с 6 мес
Вам там сейчас по 10-20-40 г нужно. Можно вилкой или ложкой это помять с той же водичкой где варилось. Чтобы не сухое было. Раз с блендером вы не подружились? Что там может забиваться, вы картошку с кожурой может варите?
Ответ дляTeonaa
Ааа, ну так ясно
Просто видно їй ще воно не цікаво
Давала сьогодні ніблер. Банан несмачний такий, фуу був. То вона вся ним ізмазала ь і гралася в основному. Потім яблуко туда засунула, то вона гарно так смоктала
Просто видно їй ще воно не цікаво
продукті вводят по очереди, а не сегодня и одно и другое.
если недовес - начинают с каш
норм вес- овощи, потом мясо. Творог. Рібу к году
Фрукты вводят попозже, особенно сладкие. Ребенок после сладких не захочет есть брокколи и кабачка.
Не спешите. Сначала изучите теорию. А потом приступайте к практике. Ребенок скоро сядет. Пока подогревайте пищевой интерес - кушайте при ней, с красной посуды)
если недовес - начинают с каш
ИзЮмрудная• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Ааа, ну так ясно
Просто видно їй ще воно не цікаво
Вы хотите чтобы она теперь после яблока и банана ела брокколи?) Мой тоже к яблоку тянется в 5 месяцев и ручками и язык высовывает,дала пару раз лизнуть,поняла что появляется пищевой интерес,на этом все,не кормить же яблоком сразу,первыми идут овощи.
Ответ дляTeonaa
Я реально поняття «сидіти» і «пробувать іжу» не ототожнюю. Ну не сидить, то що, не пробувать продукти? Де жкт, а де опорно-руховий апарат.. таке щось
ну лежа кормить опасно, ребенок подавится. А если еще не сидит, присаживать опасно)) мышцы спины еще не готовы.
Посмотрите видео, что делать, если ребенок подавился.
И введение новых продуктов и вообще начало прикорма контролирует ваш врач.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Ага
Терла
У вас что не действие -то проблема. Если гугл не знает инфо, так пуусть ваш педиатр расскажет,с чего и как начинать
Но ощущение,что у вас внутренний протест...все не так))
Малыша приучать нужно по пол чайной ложки, постепенно, подбирая что нравится. Есть конечно едуны,которым только успевай все забрасывать))
ИзЮмрудная• 23 января 2023
Ответ дляСМСница
Тю, я садила и все живы-здоровы. Сейчас жду третьего, буду тоже садить)
Ну и новшества уже
Я как второго родила, то сказали пупок перекисью и зелёнкой не обрабатывать, а какую то хрень втюхали, типа с ионами серебра водичка. Полная ерунда, пупок был мокрый и аж подванивать, простите, стал.
Достала привычные перекись и зелёнку и вуаля, пару дней и пуповина отвалилась, все сухенько и чистенько.
Ну и новшества уже
Я пшикала стерилиумом,в Польше тоже не мажут перекисью и зеленкой,ничего не воняло и не мокрело,мне шрам после кесарево пшикали им же
а не присаживают потому что могут быть проблемы с позвоночником потом,у всех сколиозы и другие проблемы
пышка_мышка• 23 января 2023
Ой автор) Та ще зарано) не мучте себе та дитину. Нічого страшного не трапиться без прикорму)))
А по питанню. Початок прикорму - це чайна ложка на добу. Лизнула дитина і годі) щось у вас забагато. В броколі, і кабачок. Вводять по одному і з певними інтервалами.
Не хоче дитина - не пхаємо.
Що стосується блендера. Порции треба більші блендерити, а не кільце кабачка в тарілці)) якщо вже ну зовсім малу порцію( але все рівно не кільце кабачку чи 2 см броколі) , то вже краще в чашку або маленьку баночку покласти і додати трошки рідини . Якщо вже дуже рідке вийде, то процедити. Але мені то все було не зручно. Я робила одну порцію. Ложку дитині, решту сама їла. Або відкрили баночку. Ложку дитині- решту собі)
Що стосується різнокольорової їжі , соусів та іншого - то поради для більш дорослих дітей) Мабуть вже півторарічних. Коли вже реально треба ,щоб дитина почала їсти і цікавитись іншими продуктами .
Багато дітей їжу перетерають деснами, навіть не маючи зубів. Дають шматочки банану, яблука, сухарик або печиво. Але є ризик, що дитина вдавиться шматком .
Особисто я не давала такий прикорм без зубів. Та ще і такий маленькій дитині.
І взагалі, всі діти починають їсти нормальну їжу. Хтось раніше, хтось пізніше.
Не бачила жодної людини, яка б харчувалась дитячою сумішшю)))
Не мучте себе та дитину.
Не хоче дитина - не пхаємо.
Не мучте себе та дитину.
Неновая почта• 23 января 2023
На политические темы у Вас получается лучше ...
Такого бреда как эта тема ещё не читала.
Детей делать Вы научились, а дать элементарную пюрешку с магазина Вы не можете?
Я уже молчу о том, чтоб приготовить.
Это треш
Редиска Я• 23 января 2023
Ответ дляTeonaa
Ага
Терла
Варений кабачок вилкою торкнувся і він вже такий, як треба. Просто овочі варені давайте спробувати, це і є прикорм
Подтяжка• 23 января 2023
В моїх дітей був докори з 4-5м , робила каші магазинні давала з бутилочки. А пюре в шезлонг садила, і ту чайну ложечку давала. Спочатку овочі давайте. Я наприклад брала кабачок варила, перетинала на малому ситечку(для чашки), і ото чайну ложку чи кофєйну (дитячу ложечку яку і погризти можна). А потім потроху вже і баночне пюре. Але мої їла щ банок тільки творог і фруктові. М´ясні і овочі ні. Садили за один стіл в стільчик після того як дитина навчилася сама сидіти після 8.5м.. ставили маленьку тарілочку і туди їжу. Нічого красиво і кольорової не робила. То вже можна гратися після року-півтора
Любовь Калистратовна• 23 января 2023
Нормальный прикорм это когда ребенок заинтересовался вашей едой и вы ему дали попробовать из своей тарелки. А эти все брокколи и кабачки …. Как часто ваша семья ест брокколи?