ФруктЕщеТот• 23 января 2023
Суп з фрикадельками
Лише є фарш зі свинини, треба добавляти яйце щоб не тримали форму як з курячого фаршу чи можна без яйця?
ФруктЕщеТот
• 23 января 2023
Ответ дляБеговая дорожка для носа
Я не додаю
А крім цибулі і приправ більш нічого не треба?
ПультОт_БМВ• 23 января 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Перець чорний молотий
Єдина Країна• 23 января 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Нет
Вбигудях• 23 января 2023
Я роблю просто з фаршу, без яйця і без цибулі, бо діти з цибулею не їдять.
Молчунья• 23 января 2023
Ответ дляВбигудях
И я так
буреЛОМКА• 23 января 2023
Я блендером перебиваю лук, яйцо или половину яйца и фарш (мясо). Формирую фрикадельки руками, если фарш жидковат, тогда двумя ложками, но они получаются не совсем правильной формы.
Да забыла. Они по консистенции получаются более муссовыми, однородными и воздушными. Лично моей семье нравится.
Мадам Подлинник• 23 января 2023
Ответ дляВбигудях
Я тоже просто с фарша,руки в воду и погнала крутить,они отлично держатся,зачем туда цибуля не понятно,у меня в супе и так она есть.
Твердая валюта• 23 января 2023
без яйця. фарш,перемелена цибуля,приправа каррі або інша- пахучі і добрі виходять. ложку рису додаю. саме м*ясо без нічого буде недобре. приправу якусь обов*язково
Красота неземная• 23 января 2023
Я добавляю немного манки, мне так вкуснее и форму лучше держать. Кроме манки вообще ничего не добавляю, соль и специи есть в супе.
Твердая валюта• 23 января 2023
Ответ дляКрасота неземная
а я такий суп їла в гостях,де нічого не було у фрикадельках свинних. фрикадельки як трава. сам суп був добрий,пахучий. от фрикадельки- трава травою. а коли додаси туди приправу- зовсім по іншому. вдома роблю з курки. дуже смачний суп і самі фрикадельки як окрема страва добра,бо все є там .
Пасти Ла• 23 января 2023
Ответ дляТвердая валюта
Я теж таке їла в гостях. Їм видно так смачно, а мені ніяк, сама додаю у фрикадельки разом з м´ясом перекручену цибулю, сіль, перець... і дитина моя так звикла їсти, нам смачніше.
Твердая валюта• 23 января 2023
Ответ дляПасти Ла
саме так. мені було незручно,бо я з*їла,а дитина суп виїла,а всі фрикадельки відгорнула. бо недобре)))потім коту згодували.їх..)))
Пасти Ла• 23 января 2023
Ответ дляТвердая валюта
Морковна• 23 января 2023
А мне не нравятся фрикадельки без риса, не понимаю в чем их смысл, просто куски мяса можно итак кинуть
Красота неземная• 23 января 2023
Ответ дляТвердая валюта
Удалено администрацией...
Твердая валюта• 23 января 2023
Ответ дляКрасота неземная
Удалено администрацией...
ой,яка грамотна.))) я теж варю з домашньої курки. спеції ще нікому не завадили в розумній кількості.
Красота неземная• 23 января 2023
Ответ дляТвердая валюта
Звичайно грамотна, відповідаю по темі, не тикаю і не біжу жалітись. І опускатись до вашого рівня не буду, всього найкращого.
ФруктЕщеТот
• 23 января 2023
Варила без яйця, не розпались, добавила цибульку, часник, перець і сіль у фарш. Але дитині курячі більше подобаються.