Попадалочка• 23 января 2023
Нова кухня
Дівчатка, хто кухню робив недавно? Є декілька запитань.
1. Яка ціна вийшла?
2. Скільки часу встановлювали?
3. Дуже шумно встановлювали? (свердлили, грюкали)
1. Яка ціна вийшла?
2. Скільки часу встановлювали?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 23 января 2023
Ну дивне питання про ціну. Моя 150 рік тому без техніки. Встановили до тижня часу. В цілому не дуже шумно, якщо порівнювати з чорновими роботами)
Ростки жимолости• 23 января 2023
1 вопрос смешной. Собственно как и 2, 3 нет, не шумно относительно
Подмигашка• 23 января 2023
Ціна залежить від площі. В середньому 50-60тис. грн. було до війни, зараз не знаю.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 23 января 2023
Ответ дляПопадалочка
Площа кухні 9м кв
Ви досі не зрозуміли? Можна в епіцентрі чи в ікеі купити готову дешеву, а можна під замовлення. А там матеріал, дсп мдф акрил, якість/ціна. Столєшка дсп чи камінь кварцит чи граніт чи акрил. Від того і ціни.
Ростки жимолости• 23 января 2023
Ответ дляПопадалочка
Площа кухні 9м кв
Блин, автор. МОжно за 20тыс собрать из эпика,а можно спецзаказ за 100+
Дедуськина бабуська• 23 января 2023
Ответ дляРостки жимолости
Гжегож Бженчишчикевич• 23 января 2023
Цена зависит от площади и материалов, особенно доводчиков и материала столешницы. У нас стоимость столешницы равна цене кухни без техники.
Собирали 3 дня, почти бесшумно
Новогодняя пальма• 23 января 2023
Моя за 4000 років 3-4 назад 2 метра ,чекала місяць,вона модульна .Вам нічого не скаже ця інформація.
Астановитесь• 23 января 2023
Зараз ціни підросли доволі значно. Тому порівнювати нема з чим. Ви вибираєте собі матеріал під свій бюджет і ні з ким він більше однаковим не буде, тим паче досвіду річної давнини.
люблю_тортики• 23 января 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
+1, у меня кухня 7.5 метров, три года назад отдали 85 тысяч, соседка на такой метраж отдала 60 тысяч, у знакомой 35 тысяч.
Попадалочка
• 23 января 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Номер 3 тупой вопрос
Чому це. Мені важливо. Дитина.
Ситечко для мыслей• 23 января 2023
Питання дійсно дивне.
За 7900 грн можна купити готову кухню 2,4 м довжиною в Епіцентрі.
Ми для квартирантів поставили
Ситечко для мыслей• 23 января 2023
Ответ дляПопадалочка
Чому це. Мені важливо. Дитина.
Якщо у Вас буде вирізка під витяжку, під мийку, то звісно, що шум буде.
А якщо скласти просто, то який шум?
Оприділіться, що Ви хочете і логічно подумайте.
А якщо скласти просто, то який шум?
БершкомангоЗар• 23 января 2023
Ответ дляПодмигашка
Из самых дешевых материалов родственникам новая кухня 6 метров обошлась в 150 тыщ. И это еще мастер знакомый был - взял за свою работу минимум
Леннон_Жив!• 23 января 2023
Не реально сравнить цену кухни. Даже если на вид олинаковая, разный материал, кромка, ручка, направляющие и уже другие цены. Я делала 55тыс. Все из дсп. Даже столешницы в разную цену, вроде только рисунок, а производитель и даже коллекция играет роль
Фамильная фондюшница• 23 января 2023
11 тис уе. Быстро сделали, я даже глазом не успела моргнуть и кое что поменять. Устанавливать не громко, тише перфоратора у соседей
Любавишна• 23 января 2023
Я робила додаткову секцію для зберігання продуктів. 54 тисячі. Пару годин встановлювали, за шум не знаю, ми с собакою пішли гуляти - бо то ще той помічник. МДФ фасади.
Зараз пориюсь може є фото в галереї, фоткала дизайнеру проекту.
ОйЙой• 23 января 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Икеа 500 евро , 2, 6 м
подскажите, Вы до войны делали? Она наборная? Можно собрать в помещение высотой 3 метра?
Спасибо
Любавишна• 23 января 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Собирали 3 дня, почти бесшумно
У міській квартирі міняла столешню, кам´яну ставила. 2,5 тис євро. З мийкою.
Дедуськина бабуська• 23 января 2023
Ответ дляПопадалочка
Чому це. Мені важливо. Дитина.
И что ?
Если шумно то не будете вешать кухню?
И чем ребёнку может шум мешать?
Если шумно то не будете вешать кухню?
И чем ребёнку может шум мешать?
Подмигашка• 23 января 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Ваших родичів надули.) У мене кум робить кухні, тож я в курсі цін.
Гжегож Бженчишчикевич• 23 января 2023
Ответ дляЛюбавишна
У нас 6 тысяч евро столешница
Любавишна• 23 января 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
У нас 6 тысяч евро столешница
Ну залежить же і від розміру і від каменя. В мене штучний камінь. Не грузить фотки, інет з мобільних даних.
БершкомангоЗар• 23 января 2023
Ответ дляПодмигашка
Надули в чем? Если они цены на материалы сами смотрели и выбирали под свой бюджет?
Любавишна• 23 января 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Ну явно 150 тисяч - то не з самих дешевих. Це норм середнячок.