А Я Самая Самая• 23 января 2023

Дитячий садок «вижити в природі». Слабким нервовим яжемать краще не заходити

Дивні відчуття
Садочок по локації північна Європа.
Прямо в лісі (то так спеціально-місто, воно є і вся цивілізація в ньому є поряд)
Тема - максимальне наближення до природи
Правила - їх не має
Спи де хочеш, їж де хочеш
З плюсів ні в кого не має вибриків, нервів, плачів
і один вихователь на 5 дітей-то теж,
ну і плюс помічник
Уси-пуськи• 23 января 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Різні садочки
Але півдня на вулиці і можливість їсти землю, сніг, бруднитись- всюди
Нашо їсти землю і сніг?
Дибілізм якийсь

автор А Я Самая Самая • 23 января 2023
Ответ дляГлаголица
Я бы не хотела такой садик. Потому что потом ребенок и в обычной жизни будет вести себя как поросенок и лезть в грязь, постоянно пачкать одежду и т.д. И не понравилось фото, где дети в комбезах спят прямо на земле, а сезон явно не лето. Эти игры на природе нормально для лета, когда дети в футболках и трусиках. Но для зимы это не подходит
Можу сказати що їх діти в кафе, магазинах, публічних місцях доволі виховані, спокійні
Порівняно з нашими- істерики і вимоги
Це той факт, який прийняла і зробила свій, хай суб’єктивний висновок
На істину не претендую
18 мнеУЖЕ• 23 января 2023
Моя дочка приблизно таке саме біля будинку робить. Як більшість дітей в кого приватний будинок. Нічого незвичного на фото не бачу. А як їй гратися якшо надворі постійно мокро і болото? Морозу немає.
В садочок, правда ходить чиста і з бантиками.
Совбез• 23 января 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Ця система реально на них працює добре
Але, не на наших мам, в більшості, якщо у дітей кожен чих- то алергія
Ацетони у всіх
Як що- антибіотик треба зразу
Це все важко- як то не з дитинства так звик.
Більшість медиків не розуміють, що від них хоче мамка, яка розповідає про ацетон, чи алергію на полуницю, чи про вітерець з вікна
Моя сім’я бальш-менш живуча
Але, для більшості - таке важко
Це не добре, не погано
Просто так є
Ну у нас діти не їдять морозиво з квітня по жовтень на вулиці. Я до сих пір не можу зрозуміти, мені холодно одягненій і без морозива, а вони без шапок і з морозивом.
Совбез• 23 января 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Порівняно з нашими- істерики і вимоги
На істину не претендую
Теж помітила, що наші діти більш капризують і погано себе поводять в громадських місцях
автор А Я Самая Самая • 23 января 2023
Ответ дляСовбез
В 13 років я була в Європі на змаганнях
Захворіла (горло)
Не знаю що там було саме з ним, я була без батьків
З тренером
Мені виписали морозиво
Це було більше 20 років тому
Тоді - допомогло
Але, може я так хотіла виступити
Твердая валюта• 23 января 2023
Автор, не рассказывайте сказки.Это в нашем садике обкаканным , голодным и сопливым нужно выживать, а в Норвегии все ок.

Бауди на ауди• 23 января 2023
Я коли вперше прийшла забирати дитину з німецького садка була шокована тим, що діти спали на підлозі. Хто де. Вони кладуть такі собі мати спортивні. Беруть пледики, вкриваються і сплять. Все спільне. Підлога брудна. Я свою дитину намовила, щоб хоча б на диван лягала. Реально там брудно,не миють роздягальну як в нас декілька раз на день. Таке... мені це не подобається. Краще коли дитина лягає в одне й те саме ліжечко, на свою подушку
Лизочек• 23 января 2023
Ответ дляСовбез
Как так не едят? Я в детстве ела мороженое на морозе, специально, чтобы заболеть. И ни хрена )
автор А Я Самая Самая • 23 января 2023
Ответ дляТвердая валюта
У вас свої казки
В мене свої
Мандолина Бу• 23 января 2023
Супер, мой почти так же лето проводит))) единственно ,что меня напрягло бы в этом лесном детсаде , то это возможность подцепить клеща((( а так супер ))
Бауди на ауди• 23 января 2023
Ответ дляУх_ты_какая_я
Мой ребенок ходит примерно в такой в Германии.Домой идет трубочистом.
Есть отличия в том что здесь зимний костюм не стоит бешенных денег, ему достаточно костюма из Кик, вещи не имеют большой ценности как в Украине.
Мой ребенок рад, еда всегда теплая ( это пункт потому что в Украине она была всегда холодная и он в саду не ел), гулять на улице ребенок может весь день если пожелает.
Но так как старший ребенок отходил в сад в Украине мне как маме гараздо приятнее ходить на утренники, учить с ним стихи, знать что он поспит в обед...( здесь не спят). Есть как + так и -
В Украине я себе такое мало представляю.
А моя дитина навпаки хоче української їжі. Каже , що дають бутерброди на обід. Ну може ще макарони
Дюагональ• 23 января 2023
З задоволенням віддала б дитину в такий садок. В мене дочка в британській школі приходить додому в скаржиться, що на вулицю вигнали під час дощу. Питаю лише тебе - ні всіх. От і добре.
Дюагональ• 23 января 2023
Ответ дляМудрецыха мира сего
Так проще.
Не надо развлекать.
Выпустили как скот, бегай, развивайся.Вон земли поешь, грязи попей.Палку полижи.Разве не счастье?
Замерз?Ну, бывает.
Потом спать положили и хватит.
Экспертиза• 23 января 2023
Ответ дляАнаномчикус
Жалілася недавно біженка з Новегії, що її мала дуже змерзла, бо гуляють в любу погоду хоч дощ хоч мороз, по 3-4 години поспіль. Тремтіла, просилася в приміщення, а вихователі не реагували, то мала захворіла.
В финляндии то же самое.
автор А Я Самая Самая • 23 января 2023
Ответ дляМандолина Бу
Тут не має кліщів, які розносять хвороби
Ця інфо досліджена і прочитана
Дюагональ• 23 января 2023
Ответ дляpola2000
Ні, не розраховано, бачила, що дівчатка там полюбляють бавитися ляльками, вони вмощуються там вп’ятьох , у взутті, з купою іграшок
Йой лишенько взуті
vihola• 23 января 2023
Ответ дляКарамбОлька
Вы ещё не поняли, что это новая западная фишка? Ну как новая, лет 10 уже точно там этим страдают. Я не сторонник теории заговоров, но иногда мне кажется, что происходит какое-то намеренное выхолащивание всего цивилизованного в Европе. Пока в том же Китае родители нанимают по 10 репетиторов ребёнку, чтобы он добился успеха, внедряют современные технологии и даже за культуру уже взялись, Европа медленно, но уверенно одебиливается. По идее, ситуацию должны были немного спасти миллионы мигрантов с Востока, но они не очень-то стремятся ассимилироваться. Поэтому, ребята, скоро везде будут рулить азиаты. Вот увидите.
Це тепер замість параші Китай світоч в темному царстві?)

Втарая эканоміка міра, нагадує втарая армія міра.
Ромашка_Бегемотовна• 23 января 2023
Ответ дляСтрахованная
Для імунітету, здоров’я - то однозначний плюс.
Розвиток, інтелект, успішність і тд - то все ж таки ще від багатьох факторів залежать.
Як часто ви сидите на сирій землі взимку? Ви спите на землі чи біля неї? Ви в холодній калюжі теж сидите?
Це все потенційно: дасть проблеми по гінекології, проблеми з нирками, проблеми з суглобами. (це все я чула від вузьких лікарів на прийомі, коли гінеколог питала чи не гралася я маленькою на підлозі, наприклад. Виявляється, достатньо сидіти на холодній підлозі, щоб отримати хронічне запалення, а від нефролога в стаціонарі дізналася, що саме ігри сидячи на підлозі, стали причиною пієлонефриту дитини. Ви знали, що навіть миття посуду категорично протипоказано при артриті чи артрозі? А це захворювання часто генетичне і отакі булькання можуть дати їм поштовх до розвитку.

автор А Я Самая Самая • 23 января 2023
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Теж не істина
Я ходила в капронках 4 км і в міні спідниці пішки на дискотеку то в один бік тільки
То років 16-17 було, не було розуму, не раджу
Не мала ніколи проблем по гінекології
Але, я позитивна в стосунках з чоловіками, не тримаю зла, читала як не мати негативу, то якось впливає
Знаю таких, що все життя у флісі і пуховики до полу і попа на машині
Все лікуються
Дітей не мають, хочуть
Не знаю де сидять на холодному, може в басейні на плитці, але всюди простужені
Ну лікарі заробляють- то плюс звичайно
Ищу-брожу• 24 января 2023
Ответ дляБайрактара
Працюю в садочку. На днях привели дівчинку 6 років,плаче днями. А садочок не ходила, в вересні в школу,дома робила що хотіла- спала,гралася,їла ,коли хотіла,могла тижнями не гуляти на вулиці- мама ’ підлаштовувалась’ під доцю. Аж самій цікаво, чи заберуть з садочку,чи таки витримають
Сподіваюсь заберуть, нащо ті садочки? В мене ще жодна дитина до садочку не ходила, старші в середній і молодшій школі, як вони тільки пристосувались без навиків спати і їсти за розкладом садочка?
КарамбОлька• 24 января 2023
Ответ для vihola

І тим не менш.... Я там була просто. Вони вже мінімум на 50 років попереду Європи. Звісно, я не про політику.
vihola• 24 января 2023
Ответ дляКарамбОлька
Ой, ми таке в москві теж бачили, а потім до нас за трусами і унітазами прийшли.
Страхованная• 24 января 2023
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Втомилась читати ваш опус вже на третьому абзаці, вибачте.
Ви надто гупертрофуєте та утруєте все.
Так, і я і мої діти можуть на задниці з´їжджати з льодяної / снігової гірки, валятися, качатися, ’ангела’ робити.
Я ще боса бігаю вранці по снігу. Потім взуваю кросівки, пробігаю 3-5 км, роздягаюсь і пірнаю у сугроб.
Ті всі ваші болячки не знала, не знаю і не бажаю знати що воно таке.
Блины со смайликами• 24 января 2023
Ответ дляКарамбОлька
И что? Вы сравните размеры и количество населения Европы и Китая. Зачем Европе небоскребы?
Ромашка_Бегемотовна• 24 января 2023
Ответ дляСтрахованная
Ви надто гупертрофуєте та утруєте все.
Запитайте уролога чи гінеколога чи сидять їх діти на холодному)
Ви як один мій знайомий, що всіх переконував, що чистити зуби не потрібно, бо він їх не чистить і зуби без дірок, а його жінка чистить і до стоматолога ходить.
Ух_ты_какая_я• 24 января 2023
Ответ дляБауди на ауди
У нас полноценный обед- мясо тушеное или рыба и макароны либо рис. Еще суп пюре бывает дают. Еще картошку фри, пиццу и нагетсы.
Завтракает дома, а с собой берет бургер на перекус. Единственно что дома еще гречку даю. А так совпало что все это его любимая еда.
Бутерброды на обед не норм совсем, это городской сад? Потому что мы до этого ходили в частный пока место ждали то там были бутерброды, но мы были до обеда, да и финансирование было с их кармана.
КарамбОлька• 24 января 2023
Ответ дляБлины со смайликами
Картинка просто иллюстративная. Я не про небоскрёбы. Там научно-технический прогресс огромный. А в Европе до сих пор счета и термины к врачу на бумажках по почте приходят.
Блины со смайликами• 24 января 2023
Ответ дляКарамбОлька
И уровень жизни выше в Европе. Технологии в Китае откуда? Запад их поднял на свою голову, в частности США.
КарамбОлька• 24 января 2023
Ответ дляБлины со смайликами
Уровень жизни в Китае намного выше, поверьте. Если не брать в расчёт бедные села где-то на западе страны. Но их уже мизер остался. Почти все живут в городах.