А Я Самая Самая• 23 января 2023
Дитячий садок «вижити в природі». Слабким нервовим яжемать краще не заходити
Дивні відчуття
Садочок по локації північна Європа.
Прямо в лісі (то так спеціально-місто, воно є і вся цивілізація в ньому є поряд)
Тема - максимальне наближення до природи
Правила - їх не має
Спи де хочеш, їж де хочеш
З плюсів ні в кого не має вибриків, нервів, плачів
і один вихователь на 5 дітей-то теж,
ну і плюс помічник
Садочок по локації північна Європа.
Правила - їх не має
Спи де хочеш, їж де хочеш
і один вихователь на 5 дітей-то теж,
ну і плюс помічник
Асталависта бэйби• 23 января 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Я не в экстазе. Мне такое не нравится. Но я и от вступления в ес с теми дикими условиями не была в восторге. И от жизни там. Посмотрела еще до полномасштабной нашей на все. Не. Украина отличный вариант для жизни
А что именно вам в ес не нравится? И в условиях?
Тумба-юмба• 23 января 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Или Дания.
моя тетя работает в саду в Дании. отличные там садики. куча игрушек, оборудованные спортплощадки, гонки на великах в саду. все детки в шлемах и гоняют как только научились ходить. Она в восторге! бесстрашно лазят по лестницам, всяким опасным штукам и воспитатели за сердце не хватаются. Но такой грязи и ужаса там точно нет))
Джавеліна• 23 января 2023
Ответ дляpola2000
Ви побачили тільки лужи, але на фото задоволені, трохи стомлені від активності діти. І прийшовши додому, вони розказують батькам, що цікавого і нового вони дізналися про наколишній світ. Навіть самі малючки
с аппетитом ужинают и в 8 засыпают с половину сказочки
Ответ дляТумба-юмба
Це, якраз, Данія, садочки там різні, як і в Україні, як і в інших країнах. В нашому було все наближено до природи, трава, болото, вкопані пеньки в землю, гойдалки з шин на цепочках
Тумба-юмба• 23 января 2023
Ответ дляpola2000
возможно. я и не спорю. Но считаю, что во всем важна золотая середина. прогулка прогулкой, но спать на земле... это не здраво.
А Я Самая Самая
• 23 января 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Персонал особо не заморачивается ,судя по всему .
Ніхто не заморочуєтся взагалі
Головне завдання персоналу - щоб діти були задоволені
Я теж працюю, не в садочку, але не заморочуюсь вже
Звикла
Сама велика неприємність ( умовно ) - погана погода
Звикла
Тумба-юмба• 23 января 2023
Ответ дляpola2000
Ніхто там не спить на землі, малюки заснули на гойдалці, їх перенесуть в візочки, вихователі там працюють і виконують свої обов’язки, і це в них виходить без криків і наказного тону
ну, тогда норм, просто по фото это не скажешь)
А Я Самая Самая
• 23 января 2023
Ответ дляКарамбОлька
Вы ещё не поняли, что это новая западная фишка? Ну как новая, лет 10 уже точно там этим страдают. Я не сторонник теории заговоров, но иногда мне кажется, что происходит какое-то намеренное выхолащивание всего цивилизованного в Европе. Пока в том же Китае родители нанимают по 10 репетиторов ребёнку, чтобы он добился успеха, внедряют современные технологии и даже за культуру уже взялись, Европа медленно, но уверенно одебиливается. По идее, ситуацию должны были немного спасти миллионы мигрантов с Востока, но они не очень-то стремятся ассимилироваться. Поэтому, ребята, скоро везде будут рулить азиаты. Вот увидите.
Тут я сумніваюсь
Мруть він кожного віруса
Живуть в коморах 2 на 2 метри і то типу норм
Екології нуль
Проблеми з стосунками, ці всі ляльки, які замінюють партнера
Самогубства
Залежність від гаджетів
В цьому програють багатьом націям
Мруть він кожного віруса
Екології нуль
Самогубства
Залежність від гаджетів
В цьому програють багатьом націям
Исправлялочка• 23 января 2023
Ну в нас так всі діти в селах ростуть - нічого нового.
Єдине,мене цікавить - як там на другому фото комбінезон з чобітками цільний йде, чи як та дитина прямо в калюжі грається?
Сердючка• 23 января 2023
Ответ дляНесу пургу
У нас так же в гос.саду, в Киеве
Чему тут удивляться или умиляться?
Один воспитатель на 5 детей? Где это?
Херсон це Україна• 23 января 2023
Ответ дляpola2000
Ну якщо на вихователя і няню 5 дітей, то я думаю можна ж дати їм раду. А не так як у нас....
тянитолкайка• 23 января 2023
Ответ дляТрусиковед
Так вот почему в секонде много грязных вещей
не просто грязных,а убитых в хлам.Теперь понятно,хотя догадывалась))
ТихоЯ• 23 января 2023
Наверняка все детки максимально привиты и
им периодически травят глистов. Не совсем понятно, зачем есть, сидя в грязи, нет ли при этом риска кишечных инфекций.
Ответ дляКарамбОлька
Не згодна з вами, дивлячись скільки і яких бібліотек ,музеїв і
галерей мистецтва було відкрито за останніх 15-20 років. І які технології там впроваджено. Окрема тема екологія і відновлювана енергетика. Про це можна розповідати довго
А Я Самая Самая
• 23 января 2023
Ответ дляТихоЯ
Від кишечних інфекцій тут перші ліки - кола ( то лікар саме радить )
Один раз було перевірено- допомогло
Але, я не лікар і не раджу нічого нікому
Один раз було перевірено- допомогло
Одноклассница• 23 января 2023
Ответ дляТихоЯ
Ви багато бачили ромських дітей в лікарнях? І смертність дитяча серед них не вище. Якось так.
Ух_ты_какая_я• 23 января 2023
Мой ребенок ходит примерно в такой в Германии.Домой идет трубочистом.
Есть отличия в том что здесь зимний костюм не стоит бешенных денег, ему достаточно костюма из Кик, вещи не имеют большой ценности как в Украине.
Мой ребенок рад, еда всегда теплая ( это пункт потому что в Украине она была всегда холодная и он в саду не ел), гулять на улице ребенок может весь день если пожелает.
Но так как старший ребенок отходил в сад в Украине мне как маме гараздо приятнее ходить на утренники, учить с ним стихи, знать что он поспит в обед...( здесь не спят). Есть как + так и -
В Украине я себе такое мало представляю.
Уси-пуськи• 23 января 2023
Ответ дляПончик Солнечный
Класс! Мне нравится. Мой в принципе почти так же рос, только не в садике.
Спав також де знайшов і їв що знайшов?
Ответ дляТихоЯ
Дітей прививають за графіком щеплень, як і в Україні, буквально пару прививок не співпадає. А от потравити глистів просто так не вийде, бо ліки тільки по рецепту і після аналізів, яких добитися ой як важко
Совбез• 23 января 2023
Ответ дляМусик Пусик
Блин, так меня в 80х правльно воспитьівали)
А мене в 90-х, коли була у бабусі в селі. Там те саме що на картинці було
Уси-пуськи• 23 января 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Я створила тему для тих, хто в темі
Можливо, обговорити відмінності систем виховання
Плюси і мінуси ( я сама мама )
Ви спитали,чого від Вас хочу ?
Від Вас - нічого
Так зрозуміліше?
Плюси і мінуси ( я сама мама )
Ви спитали,чого від Вас хочу ?
Від Вас - нічого
Так зрозуміліше?
Сумніваюсь, що всі садочки там такі
А Я Самая Самая
• 23 января 2023
Ответ дляpola2000
так, при отруєнні кока-кола, при ангіні - морозиво, при серйознішому - паноділ
Ця система реально на них працює добре
Але, не на наших мам, в більшості, якщо у дітей кожен чих- то алергія
Ацетони у всіх
Як що- антибіотик треба зразу
Це все важко- як то не з дитинства так звик.
Більшість медиків не розуміють, що від них хоче мамка, яка розповідає про ацетон, чи алергію на полуницю, чи про вітерець з вікна
Моя сім’я бальш-менш живуча
Але, для більшості - таке важко
Це не добре, не погано
Просто так є
Ацетони у всіх
Як що- антибіотик треба зразу
Моя сім’я бальш-менш живуча
Але, для більшості - таке важко
Це не добре, не погано
Просто так є
лаМпочка• 23 января 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
В моєму садку, десь 1990 рік
Нас,після сну, будили і в трусіках маєчках на сніг, там бігали круги - я це добре пам’ятаю
То регуоярно так зимою, босі
А тоді морози були такі нормальні.
Але я майже не хворіла
В карточці дитячий з ліків, трави, малина- калина і бісептол
Карта в мене досі є
То регуоярно так зимою, босі
А тоді морози були такі нормальні.
Але я майже не хворіла
Карта в мене досі є
мой сын зимой в саду спал на веранде в спальнике. А за окном море шумит, красота. Правда, по снегу босиком не бегали, снег у нас редкость
Но как болел в саду , так и до сих пор болеет
Я б его в такой лесной садик сдала с удовольствием
Глаголица• 23 января 2023
Я бы не хотела такой садик. Потому что потом ребенок и в обычной жизни будет вести себя как поросенок и лезть в грязь, постоянно пачкать одежду и т.д. И не понравилось фото, где дети в комбезах спят прямо на земле, а сезон явно не лето. Эти игры на природе нормально для лета, когда дети в футболках и трусиках. Но для зимы это не подходит
А Я Самая Самая
• 23 января 2023
Ответ дляУси-пуськи
Сумніваюсь, що всі садочки там такі
Різні садочки
Але півдня на вулиці і можливість їсти землю, сніг, бруднитись- всюди
18 мнеУЖЕ• 23 января 2023
Ответ дляДля драки
Мой также рос в своем доме. Вечно увязнет сапогами в грязи,домой идет босиком,а мне из грязи сапоги приходилось выдергивать. У моего куры- особая страсть,мог в курятнике по 2 часа сидеть наблюдать. Зато счастлив и здоров.
Я в дитинстві обожнювала курей.
Просто сиділа і спостерігала за ними.
За іх поведінкою. Знала кожну курку в бабусі.
Інколи мені бабуся дозволяла одну взяти в хату, погратися
Просто сиділа і спостерігала за ними.