НЛОша• 26 января 2023
Пальцем в небо, але
Як ви думаєте, у мене 2 питання.
1. Чи закінчиться війна до кінця 2023 року?
2. Чи зможе вижити економіка країни?
Викасикрет• 26 января 2023
выживет наша экономика, не переживайте. а вот экономика запоребриком врядли
Снегурочко• 26 января 2023
Найшли час коли запитувати, тривога, переживаємо зараз ракетну атаку, хто вам про це скаже?
Тут звичайні люди сидять.
НЛОша
• 26 января 2023
Ответ дляВикасикрет
Дуже переживаю
НЛОша
• 26 января 2023
Ответ дляСнегурочко
Тут звичайні люди сидять.
І що як ракетна атака?
Не можна писати?
Ви ж чомусь відповідаєте
Не можна писати?
Ви ж чомусь відповідаєте
Снегурочко• 26 января 2023
Ответ дляНЛОша
І що як ракетна атака?
Не можна писати?
Ви ж чомусь відповідаєте
Не можна писати?
Ви ж чомусь відповідаєте
В ГУР потрібно запитати коли закінчиться, і то на 100% не знає ніхто, коли вона закінчиться.
Танцепесенная• 26 января 2023
Сидите в заграницах и гадаете на пальцах, стоит возвращаться в Украину, или пропади пропадом Батькивщина, ты уж как-то там сама, а я здесь, в заграницах, подумаю о своей жопе?
Fashion_besties• 26 января 2023
Война закончится, в лучшем случае, в середине 2024 г.
Экономика выживет как выживала в 90е годы, будут пенсии 20-30 долл, зарплаты низкие, безработица. Примут изменения к КЗоТ чтобы отменить пережитки совдепии и чтобы люди могли наслаждаться сверхурочной работой без доплат
Отблеск мысли• 26 января 2023
Ответ дляНЛОша
І що як ракетна атака?
Не можна писати?
Ви ж чомусь відповідаєте
Не можна писати?
Ви ж чомусь відповідаєте
Та нічого як ракетна атака😡 можна писати, особливо якщо з-за кордону. Ні, ну а що, нічого що тут хтось під прицілом, правильно? Щоб гепнуло так як в мене хвилин двадцять назад, аж вікна затряслись і двері відчинились, то не було б «а що такого( «