рукиЖимолости• 26 января 2023
Вагітність 3 треместр
Дівчата у мене таке може смішне питання, зараз 33 тижні, і мені дуже важко нагинатись, навіть взутись.Вчора трохи переклала речі в шафі , трохи нагиналась то потім шлунок весь вечір стояв наче комом.Чоловік весь день на роботі, не знаю як по дому, все рівно треба нагнутись інколи, але дитина наче під шлунком сидить і не дає.У вас теж таке було, як справлялись з побутом?
теж 33 тиждень зараз, взуватись і одягати штани, шкарпетки - сидячи на стільчику ) Діафрагма сильно підтискає також, з частим нагинанням живіт починає тверднути або навіть такі несильно ріжучі відчуття з.являються, тому намагаюсь поменше нагинів робити. Щодо побуту - можу поверхні протирати. моя частина прибирання, так сказати) З їжею задовбуюсь - така лінь постійно щодня щось готувати. Тому на пару днів наперед наготовую якесь мяско, рибу запікаю , а потім до них кашки варю , овочі тушу заморожені. Але не роблю нічого заморочливого на кухні узагалі. Коли в місто виїжджаю - зриваюсь на фастфуд часом(( бургер, фрі, шаурма в бпш, якісь какао з тортиками. так і живемо