Братья Капли• 28 января 2023

Капуста на голубцы! Не получается!

Девочки, как вы отвариваете капусту, чтобы лисиы потом не ломались когда вы фарш с рисом в них заворачиваете? У меня постоянно ломаются и голубцы получаются некрасивой формы!
Леска• 28 января 2023
Ответ дляАль_де_Барановна
Неправі в тому що це таки були ваші слова про погану пекінську капусту, а накинулись на дівчину зі словами що такого не говорили. Збоку виглядає не гарно. Що ви порадили? Риторичне запитання. Нічого. Тільки слова і більш нічого.
Ви тим самим місцем що й та фан потеряна читаєте?
Де я накинулася на дівчину що то не мої слова?? Щось вам ввижається. Цитату, можна?

А ваша яка цінна порада у цій темі?? Чи лише триндьож, проте в чужих очах ой як зручно скалку шукати

Шаманю второпях• 28 января 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Відваоюю листя і окремо стакан рису. Рису має бути вдвучі менше ніж м‘яса. М‘ясо на м‘ясорубку + додати спасіровану цибулю. Далі крутите голубці і викладаєте шарами в кастрюлю. Піся кожного шару гарно змащуєте соусом (спасірована цибуля з морквою і томатним соусом, можна сметану додати). Заливаєте молоком з водою і ставите в духову на невелику температуру на 2-3 години. Під кастрюлю я ще ставлю миску (на той випадок якщо рідина витече). Завжди м‘якесенькі, чи то звичайна капуста, чи пекінська.
И я так делаю, они очень вкусные получаются. Ням-ням, невозможно остаеовиться, хочется добавки).
Правда про молоко не знала, просто воду добавляю.
А капусту я часто просто в микроволновке грею 5-10 минут, листы такие же мягкие, только без этой лишней воды вокруг. Так проще.
Україна понад усе!• 28 января 2023
Я не варю. Замораживаю и после разморозки ничего не ломается. Нам из замороженной голубцы вкуснее.
Языката Хвеська• 28 января 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Найбвльше сподобалось у цьому методі «молчим».
Это телефон поправил ’ мочим’
Аль_де_Барановна• 28 января 2023
Ответ дляЛеска

Пані, читати можна лише одним місцем, майте виховання.
Пост 92.
фан L.O.S.T.• 28 января 2023
Ответ дляЯзыката Хвеська
Это телефон поправил ’ мочим’
Я зрозуміла. Але так приклльно вийшло.
фан L.O.S.T.• 28 января 2023
Ответ дляАль_де_Барановна
Не витрачайте час, там усе складно. Ігнор - найкраще в цьому випадку.
Языката Хвеська• 28 января 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Я зрозуміла. Але так приклльно вийшло.
)))))) согласна)
автор Братья Капли • 28 января 2023
Ответ дляАль_де_Барановна
Автор, у вас все вийде. Головне не переваріть капусту.
Спасибо!

Аль_де_Барановна• 28 января 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Погоджуюсь.
Леска• 28 января 2023
Ответ дляАль_де_Барановна
Пост 92.
Ні, таки схоже що тим самим....
Ну то де в моєму першому дописі про резинову капусту? Гадостна та слизька то по вашому резинова?
Трусиковед• 28 января 2023
Ответ дляБратья Капли
Качан тоже вырезаете?
Нет, ложу капусту в воду кочаном вниз, потому что внизу листы толще и их нужно дольше варить. Варите 1-2 мин., и вынимаете. Если листья ещё жёсткие, потом можно их ещё раз в горячую воду положить на мин. 5 (не варить уже).
И вынимать из горячей воды легче, нанизав кочан на большой нож.
Трусиковед• 28 января 2023
Ответ дляБарвіночка
Не варю взагалі, виручає мікрохвильова піч - менше мороки, і час зекономите. Замотайте капусту у харчову плівку, і на 10-15 хв (орієнтуйтесь самі, залежить від потужності вашої мікрохвильовки) в мікрохвильовку, ефект той же, що і від варки
Треба спробувати
Из Хацапетовки• 28 января 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Я капусту для голубцов варю в микроволновке. Ставлю минут на 5-7 целый кочан, потом снимаю верхние листья и ставлю опять. В миску можно налить немного воды, но это необязательно. Листья получаются эластичные и не рвутся вообще. Совсем не такие, как при обычной варке.
И я в микроволновке. Только заматываю в пакет плотно и ставлю минут на 10. И не надо из кипятка шистья вынимать. Удобно очень
Уммка• 28 января 2023
Дуже добре в мікрохвильовці це робити. Кладете капусту в кульочок додаєте трішечки води і буквально пару хвилин і все готово).
Я Главная• 28 января 2023

Много беру от сюда
Томатико• 28 января 2023
Ответ дляБратья Капли
Нет. Боже, темка просто цитадель позорища(( Девочки, напишите, как этот качан вырезают, он же твердый? 40 лет прожила, а что качан вырезают знать не знала.
Легше відео рецептів знайти
Ворона• 28 января 2023
Я в микроволновке капусту пеку. Самый удобный и быстрый способ.
КондуктЕр тролейбуса• 28 января 2023
Ответ дляАль_де_Барановна
Це не можна порівнювати. Голубці люблять практично всі, а перець далеко не всі.
З мого досвіду якраз навпаки
Голубці дуууже на любителя,яких в моєму оточенні мало,а перець їдять майже всі

chitay• 28 января 2023
Ответ дляБратья Капли
ничего не варю. капусту подготавливаю в микроволновке. мне намного проще, чем варить
Царевна в уггах• 28 января 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Вибачте, але така собі порада. Оцет не вживаємо і нікому не радимо.
Можна ж використовувати натуральний оцет, він навіть корисний. Вже і забула як вживати хімічний оцет у їжу, я його тільки для прибирання використовую
Царевна в уггах• 28 января 2023
Ответ длякультУра
Лучше всего капусту не парить а замораживать, на 2 дня в морозильную камеру и никаких проблем
В мене свекруха розбирає капусту на листя і на добу розкладає на столі щоб воно зів‘яло, вирізає прожилки і крутить, але треба сорт підібрати правильний.
Я взагалі роблю ліниві голубці у формі котлеток довгих і в духовці під соусом запікаю, бо все одно діти листя викидають. Нащо стояти крутити, щоб потім вони розкручували його назад))) А так і капусту з’їдають, бо вона там не помітна, і мені менше клопоту.
alina 94• 28 января 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
З мого досвіду якраз навпаки
Судячи з цієї теми,то якраз навпаки,всі люблять голубці))
фан L.O.S.T.• 28 января 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Дякую за пораду, але у мене і без оцту усе прекрасно виходить.
Грабля• 28 января 2023
Ответ дляБратья Капли
фан L.O.S.T.• 28 января 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
З мого досвіду якраз навпаки
Терпіти не можу фаршировані перці.
Берегу и стерегу• 28 января 2023
Ответ дляБарвіночка
+1000 за мікрохвильову
JannyMoney• 28 января 2023
Ответ дляchitay
а как? целым качаном?
JannyMoney• 28 января 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
я тоже ленивые делаю. Они мне даже больше.
Но может потому что у меня в нормальных голубцах капуста жестковата.
lith_oops• 28 января 2023
Я читала в сообществе, ее морозить проще, чтобы не морочиться с отвариванием. Замороизили - и листочки мягонькие, не ламаются. )))