AnnaOst• 28 января 2023

Коли закінчиться війна я... а ви?

Вибачте за графоманство, але накатіло і не засну доки не поділюся, а советчиця все стерпить)
Коли закінчиться війна я перший раз за весь цей час нормально поплачу. Нормально, а не тихо беззвучно і втягуючи в себе сльози. Але це не точно бо у мене шестимісячна дитина і я не хочу її налякати.
Коли я повернуся додому, я візьму чоловіка, ми візьмемо пляшку вина і сядемо на сходах до Дніпра на Березняках за рестораном маяк. Біля самої води. Я дивитимуся на батьківщину мати, чоловік буде щось триндіти, а я буду просто слухати його голос і Дніпро.
Я піду на вечірку ді джея Топольского, і він там буде грати такий драм ЕНД бейс що дрижаттмуть стіни. І я стану біля колонки і музика розриватиме мені барабанні перетинки і серце буде гепати з середини, а баси ззовні і вибиватимуть з мене все що сталося за цей рік. Але це не точно, бо Толя воює.
А ще я буду кататися по Дніпру на кораблику поки не почну ригати) і на сапі поки ноги не почнуть підгинатися.
А в неділю піду до церкви і буду молитися і співати в голос разом з хором, а не про себе як завжди, буду дякувати богу за все.
А потім влітку я поїду на Кінбурн. І буду дивитися на море, а воно на мене і кричатиму в море поки не викричу весь цей рік. Але цього не буде, бо там русня зробила випалену землю
А потім я піду в терапію до свого психотерапевта. Але вона зараз в Іспанії а її чоловік і брат воюють і боюся що коли закінчиться війна їй самій знадобиться терапевт.
Слухи-руки не распускаю• 29 января 2023
Ответ дляAnnaOst
Я ж написала ще в темі. Не хотілося тримати в собі, просто висловила думки в почуття які були в той момент. Тобто я це зробила не для чогось, а тому що. Тому що захотілося відрефлексувати, випустити емоції і поговорити. Я ніде не написала що вам не можна. Я дивуюся навіщо воно вам. З бубном і прдвтпрдверьвми здалеку заходити з дивними питаннями щоб щось вивідати у незнайомої людини) ви можете прямо спитати що вас цікавить у моїй скромній особі. Я відповім якщо не вважати у це занадто особистим.
У мене теж є люди на форумі які мені цікаві і я б про них розпитала. Але чим я вас могла зацікавити мені не зрозуміло
Та нечем. У вас сроки разошлись. Ииенно об этом я и спросила. А вы устроили истерику.

Меряю от 0• 29 января 2023
Ответ дляAnnaOst
Та ясно що не буде. Я взагалі песиміст. Це про те як я б хотіла. Частину з цього списку виконати неможливо. Кінбурн знищено, наприклад.
Что там знищено? Я не знала.
Слухи-руки не распускаю• 29 января 2023
Ответ дляКрошка Енот
Да, для топа
Ну следует отдать должное,тема действительно в топе. Явно автор достигает поставленных целей))
Дверной_Проем• 29 января 2023
Ответ дляБармалеина
Эх, автор, если б всё так было просто. Раз...и после войны будет сказка и всё как раньше. Увы. Я реалист. Поэтому учу немецкий и стараюсь максимально интегрироваться, зацепится, а там видно будет
Скоріше за все ви шукаєте легкого шляху)))
Я теж вчу німецьку, але як тільки кінець- додому і все.
В Німеччині звичайно легше буде
Але..
мадамГрицацуева• 29 января 2023
Автор, а ви з Борисфенкою не товаришуєте там в Німеччині? Бо шось дуже схожі цілі в житті у вас)
Крошка Енот• 29 января 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Темы от страдающих по неньке выехавших всегда в топе.
ВсеПроВсехЗнаю• 29 января 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Коли вже справжні патріоти навчаться правильно писати. ВИЇЖДЖАЛИ. В українській мові саме так це пишеться. - ждж. Це в 5 класі вчити починають
Не репетуйте ,будь ласка.
У словнику Грінченка це слово написане саме так .
Бегущаяпо• 29 января 2023
Подамся на приватні сайти знайомст в пошуку друга для спільних подорожей по світу
Мені потрібна компанія та підтримка , а я можу запропонувати себе як зовнішньо привабливого партнера, цікавого співрозмовника та легку на підйом)

Англ практикую щодня, якраз молодший син закінчить в школу і - голосом Кеши «Свааабоду папугаям»
автор AnnaOst • 29 января 2023
Ответ дляМеряю от 0
Что там знищено? Я не знала.
Там були страшні пожежі, ліси всі вигоріли

автор AnnaOst • 29 января 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Звідки ви можете щось знати про мої цілі?
Слухи-руки не распускаю• 29 января 2023
Ответ дляКрошка Енот
Да, кстати. Тоже заметила. Видимо больной вопрос для общества
автор AnnaOst • 29 января 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Так ви ж питаєте, потім виявляється ви тут за мною слідкуєте, он навіть фото моєї дитини бачили яких я не виставляла) я в питаю нащо воно вам питати те що ви вже і так знаєте?
вре_Динка• 29 января 2023
Поїдемо з чоловіком на декілька місяців в іншу країну, попрацюємо віддалено, можливо десь осядемо, хоча дуже наврядчи, бо тут є бізнес який хоч і не наш, але він з ним дуже пов‘язаний. Можливо купимо вже своє житло, заведемо собаку і задумаємося про дитину
мадамГрицацуева• 29 января 2023
Ответ дляAnnaOst
Ой. Ну ви ж не перший день на форумі. Уже стільки всього понаписували.
Коко Шанель• 29 января 2023
Ничего, слишком много потеряно, слишком много погибло. Прошлая жизнь разрушена, прошлой меня уже нет. Мне не где гулять, мне не чего вспоминать, потому что кроме боли это не приносит. Да буду рада, что люди в безопасности, придется налаживать мирную жизнь, но всегда будет висеть надо мной тень печали и скорби
автор AnnaOst • 29 января 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Так я ж бот по вашому) ви не знаєте що написати бідненька щоб мене зачепити?)
ВсеПроВсехЗнаю• 29 января 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Не знаю. Недавно звонила и все были со мной любезны весьма. Я на украинский не переходила. Оператор одна обмолвилась на русском и начала извиняться что мол на русском, а я говорю успойтесь, хоть на английском мне лишь бы свет подчинили( у меня третий день света не было в квартире)
Здається мені що авторка того посту трохи забрехалася. Чекаю коли напише назву села.
автор AnnaOst • 29 января 2023
Ответ длявре_Динка
Гарні плани. Діти це круто
мадамГрицацуева• 29 января 2023
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...

ВсеПроВсехЗнаю• 29 января 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Удалено администрацией...
Ви чого обзиваєтеся?😡
Пэрисхилтонша• 29 января 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
После ваших слов про быдло (и это о фразе ’девочки, учите украинский язык’), думаю, что именно вы так себя и вели. Мне здесь ни разу так не говорили. А, нет, был один случай, но это еще до полномасштабной. Пьяный неадекват оттоптал мне белые кроссовки в маршрутке и на мое замечание стал возмущаться, что я разговориваю с ним не на государственном языке))
Думайте как хотите , мне все равно
Меряю от 0• 29 января 2023
Ответ дляAnnaOst
Там же птиц много, пеликан розовые. Неужели нет их?
автор AnnaOst • 29 января 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Удалено администрацией...
Ну ясно що нудна, не ведуся на ваші невмілі маніпуляшки)
А так хотілося спас розвести так? Ну то ви якось самі, без мене
мадамГрицацуева• 29 января 2023
Ответ дляМеряю от 0
Откуда она может знать про пеликанов? Автор в Украине с февраля не была.
Їжак в панчохах• 29 января 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Тю.
А я завтра з чоловіком вип´ю
Навіщо чекати перемоги?
Бо вам аби випити. Ви навіть суті не збагнули.
Отчебучкина• 29 января 2023
Жить надо тут и сейчас. Жить примерно обычной жизнью.
Это единственный способ сохранить психику и нервную систему относительно здоровой.

Я тревожная, еле пережила все эти события. Но стараюсь сохранить крышу на месте.
Ежик Хрюха• 29 января 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
А ви збагнули?)
І яка ж суть цієї теми?
Кнопус• 29 января 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Во всех новостях было, вы с Луны?
Слухи-руки не распускаю• 29 января 2023
Ответ дляAnnaOst
Я слежу? Ахаха, смешно. Автор на этом и покидаю тему. Она изначально была неинтересной а сейчас и подавно. Но если попытки привлечь внимание были забавными с вашей стороны то попытки в виде обвинений в преследование уже свидетельствуют о более серьёзных вещах в вашей голове.
Подумайте, может все таки вам нужна помощь;)
Їжак в панчохах• 29 января 2023
Ответ дляиз желе я
У меня все остались в Украине. Только бывшая жена двоюродного брата укатила в Германию, на выплаты. В школе ребенка обижают, но там ребенок тоже не ангелочек.
Завість вона така)))) дивіться бо лопните що в неї виплати