Прыг-скок• 29 января 2023
Чим плануєте сьогодні займатись?
Тема для поговорити
Я планую займатись лежанням і дивитись кіно, може почитаю
Живу сама, тому і вирішую сама)
Закинула прання, трохи пізніше поллю квіти - і всьо
Живу сама, тому і вирішую сама)
ТрамвайGirl• 29 января 2023
Лежу, учу английский. Будем ещё кино смотреть, когда муж и малая с прогулки вернутся
Штора с кисточкой• 29 января 2023
Сходила в бассейн и на маникюр, забросила стирку, сейчас начищу апельсинок и буду валяться до 15, потом договорились с друзьями сходить в боулинг.
Корсет_на_шурупах• 29 января 2023
Я не сама, є чоловік та двоє дітей. Наварила їсти ще до 10, бо с 10 і Бог зна до скількох не буде світла. Попрала, ще раніше. Чоловік взагалі з 7 ранку встав , і теж все своє робить, та мені допоміг. Залежимо від світла. Діти кожен по своїх кімнатах зараз. Через 30 хвилин поїдемо в кафе, пообідаємо, та трохи прогуляємося з дітьми по парку. Ото і все))). Вечером фільми.
Смячиком• 29 января 2023
Пару дней не убирала дома, это караул, навожу порядки. Двор надо почистить ( замело снегом) но этим муж сейчас займется . Позже поеду в город, по дороге заеду на новую почту. А ещё кушать надо приготовить, проверить дз у ребёнка
Кашпо• 29 января 2023
Ех, забираю дитину від батьків, завтра в школу
Приготувати їжі на всіх, менший буде активно «допомагати». Друг зайде в гості, треба пиріг йому спекти. Роботу закінчити, не встигла в п‘ятницю
Петриківна• 29 января 2023
Планировала большую часть дня работать, очень многое нужно сделать на завтра. Но заболела, всю ночь было плохо, и сейчас тоже, как себя заставить?…
#Пойду_кгадалке• 29 января 2023
передивитись свою програму тренувань, зробити вівсяне печиво, солянку, ввечері світло дадуть, може повчусь, подивитись фільм
Прыг-скок
• 29 января 2023
Я вчора геть погано спала, але були плани
Їздила на масаж (тягне спину), зайшла в секонд, в аптеку вітамінок купити, в магазин, додомку - приготувала їжі і рано, як для мене, лягла
Сьогодні прям сонька-сплюшка)
Тихомандражная• 29 января 2023
Треба доробити завдання з англійської. Вчора все прибрала їсти наварила, попрасувала.
Потім підемо гуляти в парк з чоловіком і повечеряєм десь.
Тихомандражная• 29 января 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Собираюсь на свидание, и надеюсь уже сегодня будет секс наконец-то
Дай Боже
С перепою• 29 января 2023
Лежу, свет включили в 8 утра, теперь смотрю когда отрубят, думала в 12, но горит, теперь незнаю что делать, стирать боюсь, фильм включу какой-то если свет будет.
САМ_ТАКОЙ• 29 января 2023
Їдемо в Блокбастер, плануємо боулінг, кіно та музей чи виставку Miniland, ну і смачно пообідати.
ТрамвайGirl• 29 января 2023
Ответ дляYaЯна
Підкажіть, де вчите англійську?
Busuu - приложение
Английский по плейлистам в ютуб
Вакцениро Вона• 29 января 2023
Сьогодні поки планів нема, вчора добре нагулялися, сьогодні виспалися, випили кави, мали бути гості, але вони прихворіли
Вакцениро Вона• 29 января 2023
Ответ дляЧучело сосны
Йдемо в музей в планетарій
Вперше? Чи були вже там?
Чучело сосны• 29 января 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Вперше? Чи були вже там?
Вже були, але там експозиції і вистави змінюються часто
Не служанка• 29 января 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Я робите печиво, можна рецепт?)
#Пойду_кгадалке• 29 января 2023
Ответ дляНе служанка
Я робите печиво, можна рецепт?)
ось тут рецепт, але буду вперше робити, тому не скажу чи вдалий))
Томатико• 29 января 2023
Сижу с маской на волосах.
Замесила тесто на вареники. Варю картошку для начинки.
Потом потренируюсь и пойду гулять.