Банка с бутылками• 31 января 2023
Питання дивне, але запитаю.
Якщо дитина в школі до 3… чи треба з дитиною після школи кудись йти, прогулятись кожен день? Або через день або як?
Банка с бутылками
• 31 января 2023
Ответ дляMs. Доброта
Что значит надо? Мой ребенок сам идет гуляет если хочет
Ну якби вік ще не той.
Ms. Доброта• 31 января 2023
Ответ дляБанка с бутылками
6.
Моему 6,5. Гуляет и с одноклассниками, и сам
Банка с бутылками
• 31 января 2023
Ответ дляMs. Доброта
Банка с бутылками
• 31 января 2023
Ответ дляMs. Доброта
Что не так?
Ну я не маю права вам вказувати
Просто моя дитина навіть в магазин не піде сама, не те шо гуляти
Просто може у вас двір якийсь безпечний чи що… вони ж маленькі ше в такому віці але може залежить від розвитку дитини, не знаю.
Ms. Доброта• 31 января 2023
Ответ дляБанка с бутылками
Ну я не маю права вам вказувати
Мои и в магазин сами ходили с 6 лет, и гуляли, и готовили , естественно примитивные блюда, я просто воспитываю самостоятельных, приспособленных к жизни людей
Банка с бутылками
• 31 января 2023
Ответ дляMs. Доброта
Я навіть не можу уявити 6 річну дитину, яка готує, вибачте 😂
Бабка в тапках• 31 января 2023
Мій теж до 3-х. Гуляють у школі годину. Дорога додому, з дому на гуртки - такі наші прогулянки в будні. 2 клас.
Да будет так• 31 января 2023
Все в залежності від розкладу дитини.
Якщо в цей день ще гуртки, то швиденько зі школи на гурток, потом додому. Обідати та робити уроки.
Якщо гуртків немає і гарна погода, то могли одразу після школи годинку-півтори пограти на майданчику. І вже потім додому, обідати та робити уроки))
Кундалини• 31 января 2023
Ответ дляMs. Доброта
А война вас не смущает? Моей 9, сама не гуляет и не будет до окончания войны. Что вы советуете? Если с вашим ничего не случается, то слава Богу, пусть дальше так и будет. Это безответственно и ваш выбор, который навязывать никому не сиоит.
Бабка в тапках• 31 января 2023
Ответ дляMs. Доброта
Візьміть собі пиріжок ) Не всі діти гуляють самі в цьому віці і готують
Ягодка опять• 31 января 2023
Ответ дляMs. Доброта
Гспди ваше белое пальто ослепительно
Ms. Доброта• 31 января 2023
Ответ дляБанка с бутылками
Омлет , нагетсы с морозилки, пельмени,сосиски, макароны, каша много ума не требуют.
Ms. Доброта• 31 января 2023
Ответ дляЯгодка опять
Гспди ваше белое пальто ослепительно
Вам плохо? Атоксил выпейте
Банка с бутылками
• 31 января 2023
Ответ дляMs. Доброта
Капець… я без сарказму але я якась мабуть недомама, бо зварити макарони для 6 дитини і мати справу Щ кип’ятком
Ваша дитина ну дуууже самостійна мабуть)
Бабка в тапках• 31 января 2023
Ответ дляБанка с бутылками
І з плитою, і з кип‘ятком і тому подібне. Наражає дитину на небезпеку й гордиться цим
Кундалини• 31 января 2023
Автор, моя не гуляє, бо після школи швидко уроки і на гімнастику до 20 години. Але, якби вона мене послухала і скоротила б свої заняття, то я б давала їй хоча б якись час на майданчику з дітьми робити те, що вона хоче. Раніше після школи 3 рази на тиждень були танці, потім уроки і ми ще встигали погуляти в парку десь ввечері. І 2 рази на тиждень англійська після якої теж гуляли. Свіже повітря потрібне. І дітям ці прогулки теж потрібні, якщо дозволяє розклад, то чому ні?
Банка с бутылками
• 31 января 2023
Ответ дляБабка в тапках
Та я не знаю в мене вже якісь з’являються комплекси
Ну якщо тут ще відпишеться зтось чия дитина на горшок ходила в місяці і почала говорити в 3 ну то вже всьо. Я буду мати псих травму)))
Кундалини• 31 января 2023
Ответ дляБабка в тапках
Я би сказала майже ніхто ))) ще ло війни в закритому невелиякому комплексі новобудов підійшов до мами однокласниці моєї дитини сусід, він працював в росшуку дітей, і дуже наполегливо радив дитину одну в такому віці гуляти не пускати навіть у закритому комплексі (де в будинках навіть ліфту немає)
Бабка в тапках• 31 января 2023
Ответ дляКундалини
Отож )
Банка с бутылками
• 31 января 2023
Ответ дляКундалини
Фух, тоді все ок зі мною? Бо я аж офігіла
Я не уявляю 6 річну дитину самою на вулиці і потім собі варить макарони ))
Ms. Доброта• 31 января 2023
Ответ дляБанка с бутылками
Да , у меня оба самостоятельные. Старший готовит по полной, ему 14 живет сам в другой стране, может все. Младшего воспитываю так же
Бабка в тапках• 31 января 2023
Ответ дляБанка с бутылками
І нагетси смажить на сусідній конфорці )))
Кундалини• 31 января 2023
Ответ дляБанка с бутылками
Це безвідповідально і така самостійність нікому не потрібна в такому віці. Тож заспокойтеся )) моїй дитині 9. Що в старій, що в новій школі таких дітей, які ходять самі до школи чи гуляти, одиниці, навіть у такому віці. На гімнастиці 60 дітей. Навіть тих, кому 11 приводять батьки ))
Банка с бутылками
• 31 января 2023
Ответ дляБабка в тапках
Я шось сміюсь не можу 😂
Апочемучка• 31 января 2023
Ответ дляКундалини
І це правильно в наш час. Пару років тому було в новинах: бабуся забрала внучку з гуртка, довела до під´їзду і відправила додому, там мама вже чекала. Дитина не доїхала на ліфті додому. Сусід затяг до себе, згвалтував і вбив.
Банка с бутылками
• 31 января 2023
Ответ дляАпочемучка
Господи, який жах…