Евга-9246• 31 января 2023

Тема про наступ. Давайте нормально поговоримо?

Без оцього - банвамзанагнітаніє!!! Чесно, вже задрали бігати з тими банами, як дурень зі ступою. З усіх дірок уже про наступ говорять, і лише тут ця тема табу. А чому?!
Давайте поговоримо, що ви про це думаєте, як готуєтесь, що плануєте, що чули...
Бо страшнувато, якщо чесно, а близьким не хочеться цього показувати.
Танюша• 31 января 2023
О! Чекаю тих кого персонально не попередили 23 лютого 2022.
Ось вам зараз попередили.
Бііііжжжіть

vetka• 31 января 2023
впевнена, що нічого не буде.
malush13• 31 января 2023
Що було бачили, що буде побачимо)
автор Евга-9246 • 31 января 2023
Може це все ж іпсо? Вже ж нагнітали про наступ з білорусії
NesmeyanaYa• 31 января 2023
Буде, але не такий масштабний як рік тому. Одразу на декількох напрямках. Але він закінчиться нашим контрнаступом
Ms_Sambukina• 31 января 2023
Да уж, вспоминается время перед войной и как я думала ’что они такое пишут, какая война’..... Дай Бог, чтоб в этот раз не были правы, конечно
Kristal2013• 31 января 2023
Ничего не думаю.
Готовится, это как и о чем? Запасы? Так у меня запасов на 4 семьи так на два квартала прожить сможем. Так это у меня ещё до войны было правило.
Ничего не планирую. Живу сегодня и сейчас.

Решаю вопросы по мере их поступления.
vray• 31 января 2023
Во- первых - вы в Полтаве.
Рассказывайте, что и как.
Год войны.
Ну о свете, то понятно.
NesmeyanaYa• 31 января 2023
Наступу з якого напрямку ви боїтесь найбільше?

kristi_ana• 31 января 2023
Как готовиться предлагаете? Страшно, так бегите. Смысл темы? Никто вам не скажет со 100% уверенностью что будет. Зачем лишний раз создавать панику?
SaBllya• 31 января 2023
Та буде, але далі кордонів не дійдуть… і радує, що це вже точно буде останній наступ. Треба нас пережити лютий-березень. Єдине, що лякає так це атаки з повітря… боюсь вони будуть частіше і більше
автор Евга-9246 • 31 января 2023
Ответ дляТанюша
Ось вам зараз попередили.
Бііііжжжіть
Цей раз так само) Якось не так попереджають. В мене є знайомі, які готуються виїжджати, як тіки - так зразу. Але поки сидять, бо нічо не ясно
автор Евга-9246 • 31 января 2023
Ответ дляKristal2013
Ничего не думаю.

Решаю вопросы по мере их поступления.
Ну сумки на випадок втечі, наприклад
dorik• 31 января 2023
Не хочу никого пугать, но у моей тети в Чернигове за 3 дня до войны собака выла. Не знаю, может она слышит звук массово едущей техники. Но сейчас она опять воет несколько дней. Надеюсь, все это ерунда, но страшно.
автор Евга-9246 • 31 января 2023
Ответ дляvray
Во- первых - вы в Полтаве.
Рассказывайте, что и как.
Год войны.
Ну о свете, то понятно.
Нічо не ясно, ну дуже цікаво. І я не в Полтаві
Стрекоза любви• 31 января 2023
Однозначно наступ буде. Думаю, що він вже «розкачується» в Луганській і Донецькій області і тільки буде посилюватися відносно мети росіян захопити Донбас. Про інші можливі шляхи «наступу» уявлення не маю. Сподіваюся, що зброя надійде вчасно від наших партнерів, щоб організувати швидкий контрнаступ.
автор Евга-9246 • 31 января 2023
Ответ дляNesmeyanaYa
З Сумського.
Знайома сьогодні написала, що в Глухові планують евакуацію починати. Не знаю, наскільки це правда. Кажуть на Суми йтимуть.
vray• 31 января 2023
Ответ дляЕвга-9246
Значит память подвела. Вроде бы были там. А где сейчас?
мини пельмешка• 31 января 2023
Буданов: рф зосередиться на окупації Донецької та Луганської областей. Наступ з Білорусі малоймовірний.

Всьо.

kristi_ana• 31 января 2023
Ответ дляdorik
автор Евга-9246 • 31 января 2023
Ответ дляkristi_ana
Поговорити, це не создавать паніку, це навпаки - заспокоїтися, взяти себе в руки, охолонути, поділитися думками - подумайте про це.
NesmeyanaYa• 31 января 2023
Ответ длямини пельмешка

Всьо.
Ви йому справді вірите? В великий наступ не вірю, але і словам Буданова теж ні
NesmeyanaYa• 31 января 2023
Ответ дляЕвга-9246
Тривожна валіза повинна бути зібраною. Зараз інформації більше, ніж було в 2022.
Почнеться наступ - виїдете. Якщо боїтесь вже, то їдьте в більш безпечне місце
автор Евга-9246 • 31 января 2023
Ответ дляvray
Я з Сумщини. В Полтаву їздила на пару днів давненько вже.
Witty• 31 января 2023
Ответ дляТанюша
Ось вам зараз попередили.
Бііііжжжіть
1) казала у лютому, що буде наступ
2) зараз кажу, що другого такого за масштабом не буде
Звідки бігти?
vray• 31 января 2023
Ответ дляdorik
Вот это плохой и верный знак.(
Kristal2013• 31 января 2023
Ответ дляЕвга-9246
Ну сумки на випадок втечі, наприклад
Сумка с документами, с золотишком, с баблишком- так у меня всегда порядок в этих вопросах, открыл сейф, взял, ушел. Бежать не собиралась, не собираюсь, есть личные причины. Если мне суждено сдохнуть, то я бы хотела это сделать на своих квадратных метрах, а не где то в спортивном зале на раскладушке.
kristi_ana• 31 января 2023
Ответ дляЕвга-9246
Ваша тема не способствует тому, чтобы успокоиться. Как будто специально на ночь глядя.
Ljalja8• 31 января 2023
Корм і наповнювач для котячого туалету куплю , хай краще лежить. Вже звикла ,що запаси необхідного дома є , за останній рік все купую заздалегідь. А там як буде... Надіюсь, що нагнітають ,але минулої зими зрозуміла ,що може статися все що завгодно ( Морально готовлюсь до будь-якої ситуації , не думаю,що просто так укріплюють оборону
Witty• 31 января 2023
Ответ дляЕвга-9246
Це іпсо.
Перечитайте Ванька і перестаньте працювати на це іпсо