Тоска в носках• 01 февраля 2023

Пропав безвісти

Родич пропав безвісти, повідомив військкомат, пропав тиждень тому. Хочу якось підтримати його дружину, але слів не вистачає, одні емоції і розпач. Що говорять в таких ситуаціях і як діяти(
Сама не знаю• 01 февраля 2023
Та як
Ніяк
Очікувати
Вірити
Писати в червоний хрест
На ФБ є група пошуку

Горе страшне усім нам

автор Тоска в носках • 01 февраля 2023
Ответ дляСама не знаю
Та як
Ніяк
Очікувати
Вірити
Писати в червоний хрест
На ФБ є група пошуку

Горе страшне усім нам
Я хотіла їй сказати, що вона не сама, що ми прийдемо на допомогу, але не знаю чи правильно формулюю(
Organic• 01 февраля 2023
Спросите чем ей помочь? Может чего-то не хватает? Может убрать в доме, в магазин сходить .... Покажите, что вы действительно хотите хоть что-то сделать.
Чучело-Мяучело• 01 февраля 2023
:( сумно. Співчуваю. У сусідки племінник ще влітку пропав, дуже мучиться вся сім´я.
Atlantis_gate• 01 февраля 2023
Молитесь постоянно как за живого
Как нефиг делать• 01 февраля 2023
Ответ дляТоска в носках
Все правильно. Тільки замість «прийдемо на допомогу» напишіть «як тобі допомогти?».
мимАпроходила• 01 февраля 2023
Про підтримку словами не знаю, бо це дуже важко зробити
Я здійснювала підтримку рідних загиблого та чула рідних пропалого безвісті. В такі моменти ти нічого не можеш сказати. Бо всі слова недоречні. Та й не чують вони нічого від горя((( Просто мовчки бути рядом
І ще - у військоматі мали запросити дружину та надати ій перелік документів, щоб переоформити виплати які отримував пропавший захисник на ії імя. Для цього заява та довідка з банку про відкриття рахунку в державному банку. Я не знаю як правильно це робиться і чи всі так роблять, але була у війсккоматі на момент такої розмови з дружиною пропалого. Ви можете узнати та запропонувати допомогу в ії отриманні. Це в якості підтримки.

Сама не знаю• 01 февраля 2023
Ответ дляТоска в носках
Питайте
Що я можу зробити
Чим допомогти
Кажи
Shipowner• 01 февраля 2023
Нічого не говорити, шукайте самі, бо у вас більш тверезий розум, це буде найкраща поміч
Диверсификация• 01 февраля 2023
Коли мене у важкі моменти запитують я завжди відмахуюсь. Думаю, краще сходити до неї і на місці по ситуації запропонувати : щось купити-принести, прибрати чи щось організувати. Часом це прості дії, на які у згорьованої людини немає ресурсу
dulenok• 01 февраля 2023
Ответ дляAtlantis_gate
Молитесь постоянно как за живого
не в тему, но...я так за папу молюсь....уже больше 10 лет
автор Тоска в носках • 01 февраля 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Дякую вам
автор Тоска в носках • 01 февраля 2023
Ответ длямимАпроходила
Дякую, на жаль, вони офійно не були розписані, то навряд чи можна переоформити
забиякина• 01 февраля 2023
Пока что лучшая помощь от вас это распространение информации, все источники пересмотреть, обратиться везде где ищут пропавших без вести. Контролировать ситуацию. А дальше уже по ситуации.
автор Тоска в носках • 01 февраля 2023
Ответ длязабиякина
Дякую, так, треба брати себе в руки
Как нефиг делать• 01 февраля 2023
Ответ дляdulenok
Вибачте, а що сталося? (
забиякина• 01 февраля 2023
Ответ дляТоска в носках
Дякую, так, треба брати себе в руки
Вы ей не пишите пока что ничего такого. Это могут воспринять как то, что вы уже думаете что он погиб и её жалеете. Просто контролируйте ситуацию, спрашивайте у нее куда она обращалась и нужна ли ей ещё какая либо помощь в этом деле.
мимАпроходила• 01 февраля 2023
Ответ дляТоска в носках
Ви можете вияснити це у військкоматі
Тому що в тому я вкому я була, то була така ж сама ситуація - жінка сказала що вона дружина цивільна
Але працівник все одно сказав приходьте, будемо думати як вам допомогти.
Гравицапа• 01 февраля 2023
Ответ дляСама не знаю
Та як
Ніяк
Очікувати
Вірити
Писати в червоний хрест
На ФБ є група пошуку

Горе страшне усім нам
Ніяких фейсбуків. Якщо людина потрапила в полон, то Ви цим тільки нашкодите. Я знаю про що пишу. Це вже з власного досвіду. А слова ´´тримайся´´ і т.д. тільки добивали. Мені краще було, щоб мене 11 місяців ніхто не чіпав. А то все випитують, допомогти нічим не можуть і в кінці ´´ну ти тримайся´´.

dulenok• 01 февраля 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Вибачте, а що сталося? (
пропал вез вести.
Сама не знаю• 01 февраля 2023
Ответ дляГравицапа
Я обіймаю вас міцно
Старайтесь жити
Треба
Все одно треба
Якось жити …
Гравицапа• 01 февраля 2023
Ответ дляСама не знаю
Я обіймаю вас міцно
Старайтесь жити
Треба
Все одно треба
Якось жити …
Все вже накраще. Чоловіка в січні повернули. Через декілька днів йому вже знову на службу.
Стервочка• 01 февраля 2023
Я бы ничего не говорила.Приготовила бы покушать, и занялась сбором ,обработкой информации.Этот процесс нужно организовать, требует времени и энергии
В телеграмм есть группа Ірина Україна. Поиск пропавших, пленных.Есть инфа, как правильно документы оформить, куда писать, звонить.
Гравицапа• 01 февраля 2023
Ответ дляShipowner
А от цього робити не треба. Бо я ледь не вбила сусідку. Скрізь кажуть режим тиші, нічого не повідомляйте, окрім як в державні органи. Мене в соцмережах нема. А от сусідка дура подала мого чоловіка в розшук по всьому фейсбуку не спитавши мене. Якби інші сусіди не почали співчувати мені, то я б і не знала про те. А чоловіка може б ще й досі б не повернули. Всі державні органи наголошують і навіть ЧХ, чим більше фото вашого рідного гуляє мережею, тим складніше його дістати від кацапів.
Гравицапа• 01 февраля 2023
Ответ дляСтервочка
Перед тим як писати до чату Ірина Україна, то спочатку зверніться до СБУ і в Координаційний штаб. Попитайте в них, що це за проект Ірина Україна і для чого він тій стороні. А потім дивуються, що обміни зриваються.
Стервочка• 01 февраля 2023
Ответ дляГравицапа
Та вы шо? А что с ним не так? И почему его СБУ не прикрыло?
ничевока• 01 февраля 2023
Тиждень це ще не багато, ще ж може і знайтися.
Shipowner• 01 февраля 2023
Ответ дляГравицапа
А где речь о фб?даже мыслей о соцсетях небыло
Баксы_сдам• 01 февраля 2023
Трубіть в усих соц мережах, у мене родич не виходив на зв´язок з 24.01.2023, всі родичи писали де тілько можно, соц мережи, волонтери і знайшли його в полоні:(
Баксы_сдам• 01 февраля 2023
Якщо б родичі не писали в соц мережах, ми б не узнали що він в полоні