Железная тетя• Изменено 02 февраля 2023

Щитовидка ! Хэлп !

Девочки , может у кого-то было подобное .
ТТГ -6,5
Т4-0,68
Ферритин - 15
ВитД3-110
По антителам норма
Эндокринолог , сначала назначил л-тироксин 25, мне только хуже стало , сердце просто выпрыгивало и билось так сильно , что я спать не могла , сказала перейти на 50
Стало ещё хуже
Перешла на эутирокс, ситуация та же
ТТГ при этом не падает
Я бросила пить эти таблетки , то хоть сердце в норму пришло
Хотя сонливость и постоянная усталость так и остались.
А эндокринолог настаивает пить дозу больше , уже 75 , под прекрытием сердечных таблеток
Эндокринолог из института эндокринологи на Пушкинской , его посоветовали как супер врача .
Не знаю , что делать
У меня сердце от этих таблеток просто вылетает , куда ещё больше дозу .
Тем более ТТГ так и не падает от них и все симптомы гипотериоза остались
Пила 4 мес
Краля-Галя• 02 февраля 2023
Ответ дляЖелезная тетя
Нет
Я уже читала форумы
Т4 из тироксина не преобразовывается в Т3 в организме , так примерно у 20% населения .
Нужен Т3 , у нас им не лечат
Сама назначать себе его боюсь и продаётся он не в аптеках , а с рук , что тоже не лучший вариант
Хоть в Турцию за ним лети
Там лечат именно им
ооооо,ідіть на такий форум! є знайома,яка п´є 22 препарати з айхерба.каже,ТТГ знизився з 4 до 3!
sky-labs• 02 февраля 2023
Поднять ферритин и белок(?), добавить йод и селен.
Параллельно снизить патогенную нагрузку в кишечнике.
Пупуговка• 02 февраля 2023
Ответ дляЖелезная тетя
Нет
Я уже читала форумы
Нужен Т3 , у нас им не лечат
Хоть в Турцию за ним лети
Там лечат именно им
Кстати , да. У нас и в ЕС другие протоколы. Только ГЗТ и точка(((
sky-labs• 02 февраля 2023
Ответ дляЖелезная тетя
Ферритин поднимаю вот этим сейчас
Сколько пили, какой стал ферритин?
Общий белок и альбумин сколько?
Краля-Галя• 02 февраля 2023
Ответ дляЖелезная тетя
Нет
Я уже читала форумы
Нужен Т3 , у нас им не лечат
Хоть в Турцию за ним лети
Там лечат именно им
ідіть на такі форуми,де це пропагують.є знайома,яка п´є 22 препарати з айхерба: знизився з 4 до 3!
до речі,була у ендокринолога а Італії: рекомендує еутирокс.
автор Железная тетя • 02 февраля 2023
Ответ дляКраля-Галя
В ЕС такие же протоколы как и у нас
В Турции есть и Т3 и Т4
автор Железная тетя • 02 февраля 2023
Ответ дляsky-labs
Сколько пили, какой стал ферритин?
Общий белок и альбумин сколько?
Ферритин сейчас 45
Это после двух мес приёма
До этого Солгар пила , поднялся всего до 19
Белок и альбумин в норме , точно уже не помню показатели.
автор Железная тетя • 02 февраля 2023
Ответ дляsky-labs
Это все пью
А как понизить патогенную нагрузку в кишечнике ?
західний_діалект• 02 февраля 2023
Ответ дляsky-labs
Підкажіть а як мікрофлора в кищківнику залежить чи впливає на щитовидну залозу? Шукаю відповідь для себе
Дякую
sky-labs• 02 февраля 2023
Ответ длязахідний_діалект
Дякую
Нет какой-то определенной.
Даже самые патогенные патогены в минимальном количестве нам для чего-то нужны. Когда их становиться много или они находятся не на своем месте, то это уже проблема.
західний_діалект• 02 февраля 2023
Ответ дляsky-labs
Нет какой-то определенной.
Нічого не зрозуміла про звязок із щитовидкою.
Попипиповна• 02 февраля 2023
Автор, просто обіймаю! В мене така ж сама ситуація. Всі лікарі трубять «цього не може бути, тироксин таке не робить з серцем». Кардіологи всі кажуть, що серце в нормі. Скільки аналізів, скільки лікарів обійшла…. Вихід один… пити тироксин з бета-блокаторами. Я вже 10 років так мучаюсь, але коли не пила Ттг піднявся до 25 і тоді навіть встати з ліжка я не могла. Тому… я не знаю що робити(( якщо знайдете інший вихід будь ласка напишіть і мені. Навчилася жити з підвищеним пульсом…. А як тільки кидала серце приходило в норму..
НашлаПерепискуМужа• 02 февраля 2023
Ответ дляЖелезная тетя
Я была уже у 4
У одного гос и частных
Протоколы у всех одинаковые , им пофиг, что тироксин мне не подходит
Вам треба усвідомити, що лікування гіпотиреозу лише одне і це приймання гормону, якого не вистачає в організмі. Це як при діабеті колоти інсулін. Я б вам радила повернутися на дозу 25, приймати її не менше ніж місяць і паралельно консультуватись з кардіологом, неврологом. Потім перейти на дозу 50 і приймати ще місяць і тільки після зробити контроль ТТГ
Цілком можливо, що ваша тахікардія не напряму пов‘язана з призначенням препаратів левотироксину.
Або як варіант не приймати нічого і жити з тим, що є. Зверніться до альтернативної медицини, до гомеопатії або остеопата. Зараз дуже не простий час з точки зору вплива на нервову систему, яка в свою чергу впливає на гормони. Вашої провини в цьому немає. Тому треба максимально відключити емоції та діяти раціонально, поступово
автор Железная тетя • 02 февраля 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Увы, но проблемы с сердцем связаны напрямую с приемом тироксина
Я несколько раз уже пробовала , как только его отменяю сердце в норму приходит , начинаю пить пульс 120-140(
Я бы и сама была рада выпить и тироксин и жить как все , нормально
Но он ужасно отражается на сердце (
Попипиповна• 02 февраля 2023
Ответ дляЖелезная тетя
Но он ужасно отражается на сердце (
Я згадала, що допомогло пульс трошки зменшити до 90 хоча б… пила пів таблетки 25 з їдою 3 неділі. Потім без, потім підвищувала.. все не менше ніж 3 неділі чекала. Зараз доза 75, то важко.. збираюся зменшити до 50/62,5.. стає легше.. але повністю пульс зменшити нереально(( лише на бета-блокаторах. Колись мені казали, що організм звикає до тироксину і стає легше. Це напевно тим, кому пощастило побочок не мати(((
sky-labs• 02 февраля 2023
Ответ длязахідний_діалект
Ответила на вопрос какая, а не как :)
sky-labs• 02 февраля 2023
Ответ дляПопипиповна
Вы не измеряли сатурацию?
Попипиповна• 02 февраля 2023
Ответ дляsky-labs
Вы не измеряли сатурацию?
Що це? Напевно ні
Попипиповна• 02 февраля 2023
Ответ дляsky-labs
Вы не измеряли сатурацию?
Якщо ви про пульсоксиметр, то так. Було в нормі. Не 100, але 97 щось таке
Попипиповна• 02 февраля 2023
Ответ дляsky-labs
Вы не измеряли сатурацию?
Вибачте, питання не по темі. Часто читаю ваші відповіді, дуже обґрунтовано пишете. Ви лікар? Приймаєте в якому місті?
НашлаПерепискуМужа• 02 февраля 2023
Ответ дляЖелезная тетя
Но он ужасно отражается на сердце (
Коли довго є гіпотиреоз, то починаються зміни в міокарді і потім при відновленні рівня гормонів є певна реакція. Можливо це саме ваша ситуація. Зазвичай не починають с дози 12,5 але як варіант почати саме з такого дозування і збільшувати дозу раз на 3-4 тижні. При цьому зниження ттг буде більш повільним

Стосовно того, що у вас є сумніви про конвертацію і необхідність прийому саме Т3. Можу вам запропонувати здати ТТГ, Т4віл та Т3віл, але не раніше як ви будете приймати дозу 50 мг протягом 4 тижнів поспіль. Співвідношення цих 3 показників може дещо прояснити
sky-labs• 02 февраля 2023
Ответ дляЖелезная тетя
Это все пью
Санировать, норме это делает желчь. Если желчеотток нарушен, то стимулировать приемом горячей воды за 15 мин. до еды и перед сном, а так же добавлением в каждый прием пищи животные жиры в небольшом количестве.
Медикаментозно это делается энтеролом, нифуроксазидом + про- и пребиотиками
sky-labs• 02 февраля 2023
Со сном проблемы есть? Во сколько засыпаете?
автор Железная тетя • 02 февраля 2023
Ответ дляsky-labs
Спасибо большое, попробуют .
Есть загиб жёлчного , да (
автор Железная тетя • 02 февраля 2023
Ответ дляsky-labs
Есть
Пью мелатонин , засыпаю часа через пол
Ложусь в 23 примерно
Раньше не получается , пока с работы приду , все дела переделаю , душ и уже 11 ночи
sky-labs• 02 февраля 2023
Ответ дляЖелезная тетя
Есть
Пью мелатонин , засыпаю часа через пол
Ложусь в 23 примерно
Сон нужно наладить обязательно. Дела лучше перенести на утро.
Поздно ложиться намного хуже для здоровья чем рано вставать
Магний пьете?
Постоянно на мелатонине быть нельзя.