Бо, на роботі є знайома, яка говорить, що дуже багато роздають, саме останні 2 неділі. По квартирам носять, по трц. Київ.
Ответ дляViktoryjaG
Извините, но вы реально верите в честные выборы, когда даже в войну!!!! воруют, это же уму не постижимо и честно вспоминается «сталинананихнет». На теплые места всегда перли по головам и за взятки, сомневаюсь, что с выборами по-другому.
Так і знала, що таке напишете. Вірю у вибори. І навіть знаю трошки зсередини цей процес. Правда люди вибирають. На теплі місця, там де призначають, так. Але виборні посади депутати, мери вибирають люди, які ведуться на той популізм
herba fresca• 02 февраля 2023
Ответ дляdiamond_shop
весь час читаю про ці повістки та задаюся питанням - на якій планеті я живу? бо на моїй планеті цих повісток НЕ РОЗДАЮТЬ ТА НІКОЛИ НЕ БАЧИЛА ЩОБ РОЗДАВАЛИ!
живу у Києві - лівий берег, по справах буваю на правому березі теж, катаюся на метро, відвідую ТРЦ, була у Метро, Епіцентрі, Ашані, тощо, жодного разу я не бачила щоб роздавали повістки, про те щоб ловили на вулицях чоловіків та в бус запхали взагалі якась маячня
одного разу у листопаді на вокзалі ми приїхали додому, у всіх перевіряли документи та з усього потягу зупинили двох чоловіків десь років по 30 для додаткової перевірки, відзначу, що усі інші чоловіки від 20 до 50 років спокійно показали паспорти або дію та пішли собі далі
маю купу друзів у інших містах, тільки про Дніпро мені сказали одного разу що роздавали у Епіцентрі та АТБ, це сказала людина яку я знаю особисто, але ж він чоловік біля 40 років йому ніхто повістку не давав
про інші міста перепитую, то або чутки - знайомий знайомого сказав, що кума співробітника куми чоловіка забрали - десь в такому сенсі це все виглядає, на власні очі ніхто не бачив та нікому повістку не давали
про Житомирщину знаю так, що там навіть ходять по квартирах але ходили до хлопців хто служив у АТО, знаю що ходили навіть до тих, хто помер (знала таких декілька), оце правда бо теж розповідали люди яких знаю особисто
в нашому дворі бачу усіх чоловіків на місці, по хатах не ходять, на масиві теж ніхто не казав що ходять та щось дають у руки чи у дверях лишають
може це якось місцями буває, але я жодного разу це не бачила
друзі іздять кожного дня через блокпост з області в Київ на роботу, теж нікому не давали повістку
Какая длинная простынь. Главное, что в Киеве, да.
brenda2305• 02 февраля 2023
Ответ дляdiamond_shop
не вірю автору посту що не виводять, в мене дуже багато друзів на війні та родичі, ВСІХ виводили та виводять на ротацію, й не по одному разу, усі в гарячих точках - Херсонщина, Харківщина, Донеччина, не виходять тільки ті, хто самі відмовляються, такі є теж
у відпустку не всюди пускають, це правда, а на ротацію у тихі зони виводять усіх
ну, моїх також виводять. Бахмут
Ответ для8ludasha
Не понятная тема. В стране война скоро год.
Почему не должны раздавать?
Если смущает, что раздают таким образом ( в метро, на улице и т.д), так это потому что выхода другого нет. Двери никто не открывает, мужики прячутся. Как быть?
Почему не должны раздавать?
Должно быть согласно закона. А не вылавливать на улице
Invictusgirl• 02 февраля 2023
Ответ дляbrenda2305
ну, моїх також виводять. Бахмут
Так речь не о выходе на помыться же , это конечно есть , но редко очень .
Речь идёт о ротации с тыловыми .
Я именно об этом писала
Можно же менять .
Но нет же , одни постоянно на ноле, другие сидят в тылу
Речь идёт о ротации с тыловыми .
Я именно об этом писала
Можно же менять .
brenda2305• 02 февраля 2023
Ответ дляSanechko
Не хочу виглядати дуполизкою.
Але про такі речі - можна писати лише тут.
Спробуйте про таке написати на фб чи телезі
он Бутусов норм собі пише і говорить прямою мовою
Особливо про придурків-командирів. І норм все
Тай й бачила на днях інтерв´ю Петра Кузика, прямо з-під Бахмуту. Він також все говорить як є. Тільки на таких комбатів і надія, що воно зміниться щось
Знаю. По кафе, улицам, рынкам, паркам, тц, дворам, на дорогах останавливают. На самом оживленном кругу города на дороге стали 3 машины военных и всех останавливают. Ищут глав Осбб, чтобы списки взять кто проживает. Знаю что рекрутеры прикомандированы из других областей на 3 недели, после они поменяют регионы и вы тоже увидите и услышите, и очень удивитесь как это может просходить.
brenda2305• 02 февраля 2023
Ответ дляInvictusgirl
Речь идёт о ротации с тыловыми .
Я именно об этом писала
Можно же менять .
Речь идёт о ротации с тыловыми .
Я именно об этом писала
Можно же менять .
такого нет у моих тоже, да(((
Видела у Бутусова в ФБ, что одну из бригад из-под Бахмута вывели под Киев впервые за войну. Они просили помощи с реабилитацией...
ViktoryjaG• 02 февраля 2023
Ответ дляMussja
Немножко знала нашего бывшего, Гурвица. Он говорил - еще на двух выборах я точно выиграю, а потом проиграю и на покой уеду в Израиль. И как в воду глядел ведь)) Нет, я не верю в честные выборы. Даже в Штатах бывают скандалы с подтасовками, чего уж от наших ждать.
Ответ дляdiamond_shop
коротше троляк тут з рашки набігло... як завжди, у всіх одна мотивація ’мивсепамрьом’ ’Украиназдавайсь патамушто х’йло все равно всех пабедит’
Снимите очки и посмотрите вокруг, проще всего списать всё а тролляк и ботов. Идет массовый призыв, нужен резерв, на фронте не терминаторы, потери есть и нужно восполнять.
Ответ дляViktoryjaG
Не буду починати розкручувати ту тему і доказувати вам, просто знайте, що ходити на вибори потрібно, голосувати потрібно думаючи і не вестись на популізм.
Ответ дляbrenda2305
Це виключення. Мені дивно, що його канал ще живий.
Ответ дляInvictusgirl
Ого
Она ещё книгу и канал имеет.
Представляю содержание.
Просто достала уже со своим договариваться , сидя в Канаде или где она там .
Она ещё книгу и канал имеет.
Представляю содержание.
Вона навіть не про договариваться, вона пише що чи то ми будемо домовлятися чи переможемо, а в Україні нічого хорошого не буде. Я не розумію нащо таку українофобку, як вона, пускають на форум.. тому краще нам і гірше для неї ігнорувати її і її писанину..
ViktoryjaG• 02 февраля 2023
Ответ дляMussja
С этим не поспоришь. Главное, чтобы было из кого выбирать, чтобы нормальные люди, а не воры и подлецы доходили до выборов
Invictusgirl• 02 февраля 2023
Ответ дляСhanelKa
Не оминають
Ой, та этот цирк позорный, с обысками за пол часа , в носочках , уже весь интернет высмеивает .
Прям побратим Юльки под пальмой в Эмиратах , у пальтЕ
brenda2305• 02 февраля 2023
Ответ дляSanechko
там все складно) перед війною він же не побоявся посперечатися з Зеленським під час зустрічі з журналістами. А зараз війна, Юру поважають багато військових. Тому з ним нічого не зроблять. Намагались же заборонити йому на фронт їздити, аое не вийшло
herba fresca• 02 февраля 2023
Ответ дляSanechko
А нащу увагу гамагаються пемкнути на чоловіків- заробітчан.
Хитрий хід.
П.С.У пана Данилова є сини?
Хитрий хід.
П.С.У пана Данилова є сини?
Есть. И они в США.
Уехали за несколько дней до войны)))))))))
Ответ дляbrenda2305
на самом деле у нас есть шанс стать нормальными. Наконец-то. Все это может привести нас к реальным изменениям: как в борьбе с корупцией, так и реформировании армии и других сфер
Главное, чтобы люди пришли, заинтересованные в развитии страны, а не своих карманов.
И хоть таких людей много, но их не допускали к власти на пушечный выстрел, там где-то, на задворках работали, как общественные деятели, а дальше ни-ни.
herba fresca• 02 февраля 2023
Ответ дляСветика
Вчера специально днём высматривала и в центре, и на левом берегу, и у метро- ничего.
У каждого своя реальность.
Действительно.
Вы ж в Киеве.
Как другая планета.
Вы ж в Киеве.
Как другая планета.
Ответ дляInvictusgirl
Все кто видит - все матрёшки )
Вон там дама выше в тему пришла .
А ещё , кто только общается на советчице и ничего не покупал тоже .
Вон там дама выше в тему пришла .
Да я прочитала ))))
Ну и Манька - Кимберли тоже не видит никаких таких повесток ))
За тетку которая про рейтинг писала , даже неловко как то стало, такая нелепая упоротость и не лень пройтись по каждому профилю 🤦♀️
Ответ дляViktoryjaG
Повірте, вони є ті хороші люди. Просто без грошей не популярні, а якщо появляються шанси, то конкуренти приберуть якимось заказушним скандалом через продажних журналістів, намалюють на пустому місті чорний піар. А люди не думають, хавають все
Ответ дляdiamond_shop
Еще шепну вам на ушко, что не смотртие на рейтинг на кидстаффе, форум и продавалка, две разные вещи, смотрите на дату регистрации, только тссс, это секрет вычисления ботов
Ответ дляMarine_29
Не хай придумають механизм. Співпраця з посольствами... Скоро примусово в буси будуть хлопців пихати, і що... де вправа на примусово
Ви були в посольстві?
В Копені, наприклад, сидять дві жіночки з величезними віями
Приймають дуже повільно, і дуже неохоче, наче ми напросились до них в гості
По ділу- запис на півроку розписаний
Вони будуть ловити дітей депутатів ?
Як, і на якому юридичному прицеденті ?
Вони всі легально виїхали
По ділу- запис на півроку розписаний
Вони будуть ловити дітей депутатів ?
Як, і на якому юридичному прицеденті ?
Вони всі легально виїхали
ViktoryjaG• 02 февраля 2023
Ответ дляМандарина
Тысячи видео насилия на эту тему и вопрос на Советчице «это правда?»
Видео с мосфильма!
Екатерина27• 02 февраля 2023
До сегодняшнего дня только слышала. А сегодня случайно во время телефонного разговора подошла у окну и увидела, как вдоль соседнего дома человек 7-8 в форме( причем там были и военные и полиция) с папочками шли явно не на кофе. Потом они разделились и зашли по 2 человека в 2 подъезда, а остальные на улице остались ждать
Ответ дляMussja
Так и выбирать не из кого!
У нас мера выбрали, один раз дали шанс, молодому, прогрессивному.
Второй раз пошел на второй срок, и хоть все уже знали, что он из себя представляет, но другие кандидаты были еще хуже(
Пришлось опять хоть из двух зол меньшее выбирать.
Они ставят людей в безвыходное положение.
Яркий пример - президентские выборы 2019.
Люди выбрали не Зеленского, люди выбрали не Порошенко.