Marine_29• 02 февраля 2023

А Ви вірите, що зараз активно роздають повістки?

Бо, на роботі є знайома, яка говорить, що дуже багато роздають, саме останні 2 неділі. По квартирам носять, по трц. Київ.
MilkaG• 02 февраля 2023
Ух, аж взбодрилась. Получается все, пора готовить рашаколор? Я вот искренне не понимаю. Патриоты закончились. Все, воевать больше некому, значит тупик. Я все верно трактую?
Invictusgirl• 02 февраля 2023
Ответ дляdiamond_shop
адміни, а можна в таких темах будуть тільки реальні люди? з рейтингом хоча б 1? бо так ми задовбаємося троляк ловити
Может вам на фронт ?
Рашистов ловить , а не рот людям закрывать и решать , что и кому говорить на форуме для общения ?
На ваш коммент жалоба за провокацию и посягательство на свободу слова
Teonaa• 02 февраля 2023
Ответ дляMussja
А як інакше? Тобто одні нехай виїдуть, бо країна погана, кинуть Батьківщину в біді, а потім після Перемоги повернуться на все готове і країна вже потрібна буде? Якщо виїде, то навіть в тилу виходить помагати не буде? Не всі воюють звісно, хоч я за те, щоб міняти і по черзі воювали. Але ж і медиків треба, і пожежних, і машини ремонувати комусь іт.д. , та й просто податки платити. Дуже гарно, виїхати, а потім вернутись і про права заявляти. Якось нечесно, не вважаєте?
На яке «готове» блін?!!!! Що як папуги. Одну іразу завчили?! Яке готове, хто їм підготує що? Повернуться в своє житло, яке підготували собі самі, своєю працею багаторічною!!!!
Teonaa• 02 февраля 2023
Ответ длякосмея
И в полиции и в армии женщин полно и с повестками они вполне справятся, только я не видела ни разу, что-бы женщины повестки вручали.
Ото ж бо й воно
Раздавать дело не хитрое, промоутером в 14 лет и я раздавала
Mussja• 02 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Так нехай і живуть в своєму житлі. Чого втікати? А вернуться у вільну країну
zztop-b844• 02 февраля 2023
Ответ дляMussja
Конечно пусть дадут людям возможность отказаться от гражданства и выехать.

Далеко не всем хочется класть жизнь за это государство или Донбас и Крым.

Чтобы это можно было сделать в любом ЦНАПе.
Teonaa• 02 февраля 2023
Ответ дляMilkaG
Верно
(Будет оружие сколько требуется, будет победа и теми силами, что нсть. Нет оружия - сколько людей не кидай, победы не будет)
Современная война, слышали такое понятие? Или хотите автомат на автомат? Или еще похуже - автомат на арту/танк? Нет уж, я такого точно не хочу
Invictusgirl• 02 февраля 2023
Ответ дляdiamond_shop
чому 0 рейтинг? таке фото можна зробити у багатьох ситуаціях, а зробити вигляд, що це повістки роздають
А что делает куча здоровых лбов в военной форме на улицах города ?
Может на фронт?
А то ротации нет , а они толпами по городу кучкуются ?
Mussja• 02 февраля 2023
Ответ дляzztop-b844

Я за, реєструйте петицію, підпишу
MilkaG• 02 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Верно
Ах...ть, простите
Teonaa• 02 февраля 2023
Ответ дляdiamond_shop
Я не буду на кідстафі продавать/куплять щось. Для цього у мене є олх. Так що тепер? Чи як ви зібралися реальних людей відрізнять тут? Скарга
herba fresca• 02 февраля 2023
Ответ дляdiamond_shop
Тому що тут ничего не покупаю и не продаю. Представляете?))))
Teonaa• 02 февраля 2023
Ответ дляMussja
Ну стоп, нашо вертатися , якщо «хай живуть»?)) не зрозуміла
Teonaa• 02 февраля 2023
Ответ дляzztop-b844

Мене від слова Крим вже воротить.
Invictusgirl• 02 февраля 2023
Ответ дляMilkaG
Ах...ть, простите
Так , а что не так она пишет ?
Как можно военным с автоматами идти на солнцепёки и грады ?
Это же просто уничтожить людей .
Чтоб победить нам нужна современная артиллерия и много
herba fresca• 02 февраля 2023
Ответ дляMilkaG
Ну на советчице патриоток много.
Но на фронт не идут...
Teonaa• 02 февраля 2023
Ответ дляMilkaG
Ах...ть, простите
Ну, вибачте, як є. Що я можу зробити, що мені моя сім‘я дорожча (а рівно і чоловік)? Ну розкритикуйте, не знаю..Може для Вас по іншому,
Mussja• 02 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Нащо їм їхати? В них тут житло. На кого кинуть? Хто має боронити від москалів їхнє житло?
herba fresca• 02 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Именно.
Раньше только и повторяли - сами сами сами.
Сами купите жилье, сами платите за медицину, за роды, за образование.

И страна была ничего не должна.

А теперь не, вы должны стране.
Portnaya• 02 февраля 2023
Ми бачимо це , кожен день , Дніпро , всі райони , зранку, ввечері це вже не питання віри )
mamarama• 02 февраля 2023
Ответ дляMussja
Хто ставить людей в безвихідне становище? Балотуватись справа добровільна, вимоги описані в законі, не страшні. Ну і на президентських в 1 турі було багато кандидатур, це вже в 2 Зеленський і Порошенко. І так, люди зробили такий вибір.
А баллотируется кто?
Честные порядочные, зарекомендовавшие себя положительно?
А люди специально ворюг выбирают?
Люсильда.ua• 02 февраля 2023
Верю. Но сама в Киеве этого ни разу не видела. Хотя по городу хожу и езжу каждый день. Спрашивала во дворе у ’всезнающих’ соседок-бабулек. Сказали, что по нашему дому и двору не разносили.
Сегодня со знакомым с Одессы беседовала. Говорит, что у них массово раздают.
zztop-b844• 02 февраля 2023
Ответ дляMilkaG
Ну почему закончились?

вы ещё остались и много тут таких

Пойдете все вместе воевать

А то чужими руками воевать тут все гаразд, а на деле какие то отговорки находите издесь лясы точите
Teonaa• 02 февраля 2023
Ответ дляMussja
Того шо не можна зараз взять, і продать те житло. І бистро чухнуть. Або хочеш «пересидіти», і повернутися. Мало лі. Куча варіантів може бути. Уїзжають же не тоді, коли ти безхатько, а від війни. До чого тут наявніст/відсутність житла
Люсильда.ua• 02 февраля 2023
Ответ для6755346
Вірю, бо бачила особисто
Київ
А где, если не секрет ?
herba fresca• 02 февраля 2023
Ответ дляMussja
Может, они снимали квартиру.
Может, жилье разрушено.

В любом случае, жизнь дороже жилья.

Переселенцы 2014 года многие новое жилье купили.

Зато живы.
Болаболик• 02 февраля 2023
Автор вы физически в Украине ?!
СhanelKa• 02 февраля 2023
Ответ дляMussja
Ще треба буде зазивати на те повернення .. ті мільйони молодих і спроможних працювати
Молодь вступить за цей рік-два і вже студенти
Ви хоч собі уявляєте в цифрах скільки це робочих рук ( та ще з дітьми)
А в грошовому відтоку ?
Виїхали як раз не пенсіонери ..
А утримувати пенсіонерів, інвалідів, армію, калік, сиріт, льготників, хто буде ?
Ті, хто працюють
Тільки вже з євро податками на то все і євро тарифами
З українськими зарплатами
Оце те готове, про що Ви пишете
Як вціліє житло ( своє ! Це за своє кошти куплене, ото все готове )
Mussja• 02 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Пересидіти це круто, а воно само якось все розрулиться? Москалі самі себе повбивають?
Teonaa• 02 февраля 2023
Ответ дляherba fresca
Именно.

И страна была ничего не должна.

А теперь не, вы должны стране.
Да, я це все вже висловлювала тут. Як би там не було, держать людей під ракетами і за рік не зробивши жодного - жодного- нормального бомбосховища - це теж злочин проти народу