Бо, на роботі є знайома, яка говорить, що дуже багато роздають, саме останні 2 неділі. По квартирам носять, по трц. Київ.
Invictusgirl• 02 февраля 2023
Ответ дляdiamond_shop
адміни, а можна в таких темах будуть тільки реальні люди? з рейтингом хоча б 1? бо так ми задовбаємося троляк ловити
Может вам на фронт ?
Рашистов ловить , а не рот людям закрывать и решать , что и кому говорить на форуме для общения ?
На ваш коммент жалоба за провокацию и посягательство на свободу слова
Ответ дляMussja
А як інакше? Тобто одні нехай виїдуть, бо країна погана, кинуть Батьківщину в біді, а потім після Перемоги повернуться на все готове і країна вже потрібна буде? Якщо виїде, то навіть в тилу виходить помагати не буде? Не всі воюють звісно, хоч я за те, щоб міняти і по черзі воювали. Але ж і медиків треба, і пожежних, і машини ремонувати комусь іт.д. , та й просто податки платити. Дуже гарно, виїхати, а потім вернутись і про права заявляти. Якось нечесно, не вважаєте?
На яке «готове» блін?!!!! Що як папуги. Одну іразу завчили?! Яке готове, хто їм підготує що? Повернуться в своє житло, яке підготували собі самі, своєю працею багаторічною!!!!
zztop-b844• 02 февраля 2023
Ответ дляMussja
Конечно пусть дадут людям возможность отказаться от гражданства и выехать.
Далеко не всем хочется класть жизнь за это государство или Донбас и Крым.
Чтобы это можно было сделать в любом ЦНАПе.
Ответ дляMilkaG
Ух, аж взбодрилась. Получается все, пора готовить рашаколор? Я вот искренне не понимаю. Патриоты закончились. Все, воевать больше некому, значит тупик. Я все верно трактую?
Верно
(Будет оружие сколько требуется, будет победа и теми силами, что нсть. Нет оружия - сколько людей не кидай, победы не будет)
Современная война, слышали такое понятие? Или хотите автомат на автомат? Или еще похуже - автомат на арту/танк? Нет уж, я такого точно не хочу
Invictusgirl• 02 февраля 2023
Ответ дляdiamond_shop
чому 0 рейтинг? таке фото можна зробити у багатьох ситуаціях, а зробити вигляд, що це повістки роздають
А что делает куча здоровых лбов в военной форме на улицах города ?
Может на фронт?
А то ротации нет , а они толпами по городу кучкуются ?
Может на фронт?
Ответ дляTeonaa
Верно
Ах...ть, простите
Ответ дляdiamond_shop
Я не буду на кідстафі продавать/куплять щось. Для цього у мене є олх. Так що тепер? Чи як ви зібралися реальних людей відрізнять тут? Скарга
herba fresca• 02 февраля 2023
Ответ дляdiamond_shop
Тому що тут ничего не покупаю и не продаю. Представляете?))))
Invictusgirl• 02 февраля 2023
Ответ дляMilkaG
Ах...ть, простите
Так , а что не так она пишет ?
Как можно военным с автоматами идти на солнцепёки и грады ?
Это же просто уничтожить людей .
Чтоб победить нам нужна современная артиллерия и много
Это же просто уничтожить людей .
herba fresca• 02 февраля 2023
Ответ дляMilkaG
Ну на советчице патриоток много.
Но на фронт не идут...
herba fresca• 02 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Именно.
Раньше только и повторяли - сами сами сами.
Сами купите жилье, сами платите за медицину, за роды, за образование.
И страна была ничего не должна.
А теперь не, вы должны стране.
И страна была ничего не должна.
А теперь не, вы должны стране.
Ответ дляMussja
Хто ставить людей в безвихідне становище? Балотуватись справа добровільна, вимоги описані в законі, не страшні. Ну і на президентських в 1 турі було багато кандидатур, це вже в 2 Зеленський і Порошенко. І так, люди зробили такий вибір.
А баллотируется кто?
Честные порядочные, зарекомендовавшие себя положительно?
А люди специально ворюг выбирают?
Люсильда.ua• 02 февраля 2023
Верю. Но сама в Киеве этого ни разу не видела. Хотя по городу хожу и езжу каждый день. Спрашивала во дворе у ’всезнающих’ соседок-бабулек. Сказали, что по нашему дому и двору не разносили.
Сегодня со знакомым с Одессы беседовала. Говорит, что у них массово раздают.
zztop-b844• 02 февраля 2023
Ответ дляMilkaG
Ну почему закончились?
вы ещё остались и много тут таких
Пойдете все вместе воевать
А то чужими руками воевать тут все гаразд, а на деле какие то отговорки находите издесь лясы точите
вы ещё остались и много тут таких
Пойдете все вместе воевать
Ответ дляMussja
Нащо їм їхати? В них тут житло. На кого кинуть? Хто має боронити від москалів їхнє житло?
Того шо не можна зараз взять, і продать те житло. І бистро чухнуть. Або хочеш «пересидіти», і повернутися. Мало лі. Куча варіантів може бути. Уїзжають же не тоді, коли ти безхатько, а від війни. До чого тут наявніст/відсутність житла
herba fresca• 02 февраля 2023
Ответ дляMussja
Может, они снимали квартиру.
Может, жилье разрушено.
В любом случае, жизнь дороже жилья.
Переселенцы 2014 года многие новое жилье купили.
Зато живы.
Может, жилье разрушено.
В любом случае, жизнь дороже жилья.
Зато живы.
Ответ дляMussja
Ще треба буде зазивати на те повернення .. ті мільйони молодих і спроможних працювати
Молодь вступить за цей рік-два і вже студенти
Ви хоч собі уявляєте в цифрах скільки це робочих рук ( та ще з дітьми)
А в грошовому відтоку ?
Виїхали як раз не пенсіонери ..
А утримувати пенсіонерів, інвалідів, армію, калік, сиріт, льготників, хто буде ?
Ті, хто працюють
Тільки вже з євро податками на то все і євро тарифами
З українськими зарплатами
Оце те готове, про що Ви пишете
Як вціліє житло ( своє ! Це за своє кошти куплене, ото все готове )
А в грошовому відтоку ?
Виїхали як раз не пенсіонери ..
Ті, хто працюють
З українськими зарплатами
Оце те готове, про що Ви пишете
Ответ дляTeonaa
Пересидіти це круто, а воно само якось все розрулиться? Москалі самі себе повбивають?
Ответ дляherba fresca
Именно.
И страна была ничего не должна.
А теперь не, вы должны стране.
И страна была ничего не должна.
А теперь не, вы должны стране.
Да, я це все вже висловлювала тут. Як би там не було, держать людей під ракетами і за рік не зробивши жодного - жодного- нормального бомбосховища - це теж злочин проти народу