frumoasa17• 02 февраля 2023

Рік як я вдова...

Сьогодні рік, як не стало мого другого чоловіка. Йому тепер назавжди 35. Так, я понити трохи. Знаю можливо дістала своїми темами, але хочу виговоритися((
Я була не ідеальна дружина для нього. Характерна, темпераментна, завжди зі своєю думкою на все. Але він став тим чоловіком, якому я змогла знову повірити та довіряти. Іноді не вірю до сих пір що його немає. Так, у мене з´явився зараз інший і я не знаю досі правильно вчинила чи ні, що впустила іншу людину у своє життя. Траур на жаль не витримала(
Ось дивлюся на дитину і бачу його копію. І стає так прикро, що він не бачить, якою вона стала за цей час красивою, багато чому навчилася, подорослішала. Заговорила як тоді він бажав, щоб знала мою рідну мову. Ще і допустила помилку. Коли його не стало, то я забрала дитину до себе у квартиру. Тобто максимально обмежила дитину від стресу. Зараз мені здається вона і не пам´ятає його вже. І коли вона підросте, то дізнається сумну правду, що я не рідна мама. Що чоловік з яким я можливо буду, теж чужий. Якщо я прийму його пропозицію стати дружиною. Він був у нас і запропонував це. А я геть заплуталася у всьому, у своєму житті, не знаю вже що правильно, а що ні, і чого я хочу.
I-va• 02 февраля 2023
Вы просто обязаны стать счастливой. Девочке нужна счастливая мама. И вы для неё родная. И всегда такой останетесь.

Горськ• 02 февраля 2023
Ну,розбирайтеся.
natapril• 02 февраля 2023
Швидко ви відходите від втрат.
Kuziapetrovna• 02 февраля 2023
А рідної матусі теж немає?
Natalia505• 02 февраля 2023
Ответ дляnatapril
Швидко ви відходите від втрат.
Удалено администрацией...
Квітка України• 02 февраля 2023
Дай Бог вам розібратися у всьому! Нехай щастить. Ви не покинули дівчинку, значить ви хороша людина!
автор frumoasa17 • 02 февраля 2023
Ответ дляKuziapetrovna
А рідної матусі теж немає?
Немає.
Natalia505• 02 февраля 2023
Автор, все буде добре.
автор frumoasa17 • 02 февраля 2023
Ответ дляnatapril
Швидко ви відходите від втрат.
Зі сторони можливо і так. Я не ідеальна і ніколи нею не була.

Марія-22c6• 02 февраля 2023
Мої співчуття, нічого страшнішого бути не може, як смерть такої близької людини…
Якщо не любите того хто з вами зараз, не йдіть за нього заміж, не псуйте життя собі і йому, ви де не забули того чоловіка, дайте собі це все пережити спочатку
amoa• 02 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Немає.
Дитині пощастило що в неї є ви. Не кожна жінка пішла бьна такий крок. А хтось з рідних у дитини є, тітка, баба з дідом?
Love_Love_Love_• 02 февраля 2023
Ответ дляnatapril
Швидко ви відходите від втрат.
Жесть🤦🏼‍♀️ які бувають
fedoroff-93b5• 02 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Немає.
Автор,вам 30 лет .У вас только жизнь началась.Просите Бога здоровье,остальное все будет.Вы умничка и красотка.
автор frumoasa17 • 02 февраля 2023
Ответ дляamoa
Двоюрідні сестри мами, але я вже писала. Вони знатися не хочуть.
автор frumoasa17 • 02 февраля 2023
Ответ дляМарія-22c6
Так, не кохаю, але вдячна йому за те що він поруч, він хороша людина, піклується про нас.
Леска• 02 февраля 2023
Час лікує. Він був би вдячний що його донька має маму. Величезне дякую, що не лишили дитину напризволяще.
Будьте щасливі, життя продовжується.
Jao Tao• 02 февраля 2023
Живите сегодняшним днём..
Вы усыновили ребенка? Или ваш ( покойный)муж биологический отец ?
Муркамурковна• 02 февраля 2023
Ваш покійний чоловік плставив планку гарного відношення до вас і дитини, тому ви просто забов язані бутт щасливою, для цього вам не треба вдягати чорне до кінця жиьтч і спати на лавці а ваша дитина має тільки вас, любіть її просто любіть
Ви вдвох маєте бути щасливими!
автор frumoasa17 • 02 февраля 2023
Ответ дляJao Tao
Живите сегодняшним днём..
Так, я удочерила. Чоловік був рідний тато.

natapril• 02 февраля 2023
Ответ дляNatalia505
Удалено администрацией...
І не ваша теж
КРІСТІНА ТАРО• 02 февраля 2023
Ответ дляnatapril
Швидко ви відходите від втрат.
Інколи це дивує.
Та всі геть по різному переживають втрати.
ИринаКа• 02 февраля 2023
У мене жінки, які продовжують гідне життя, не зраджуючи минуле, викликають повагу. Чи був би ваш чоловік щасливим, якби дізнався, що ви в депресії, самотня і відмовилися виховувати його дитину? От які існують чисто в теорії варіанти кращі, ніж той, який зараз у вас? Хіба що додати до цього ваше кохання до людини, яка зараз з вами поруч. Бажаю вам закохатися в нього!
сладкий_ноябрь• 02 февраля 2023
Ответ дляnatapril
Швидко ви відходите від втрат.
А что, надо себя похоронить на пару лет?
ведьменятко__• 02 февраля 2023
Ответ дляnatapril
Швидко ви відходите від втрат.
Автор должна была уйти в депрессию, потерять работу, спиться?
Сойти с ума? Оставить ребенка сиротой?
Больно, страшно, но жизнь продолжается.
Лучше не писать ничего, чем такую грязь извергать.
В чем осудишь - в том и побудешь.
Можете оказаться на месте автора.
автор frumoasa17 • 02 февраля 2023
Ответ дляИринаКа
Він ідеальний, хоч мабуть ідеалів не існує. І чимось нагадує чоловіка. Впевнений, сильний, турботливий, ніжний зі мною. З дитиною знайшов контакт.
Хоч у нього вибір жінок дуже великий у своїй країні на будь-який смак. Але хоче бути поряд і як сказав, що чекав поки я пройду цей етап свого життя.
debor_a• 02 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Немає.
Скільки дитині?
natapril• 02 февраля 2023
Ответ дляведьменятко__
Сойти с ума? Оставить ребенка сиротой?
Больно, страшно, но жизнь продолжается.
В чем осудишь - в том и побудешь.
Можете оказаться на месте автора.
Удалено администрацией...
rybka21• 02 февраля 2023
Ответ дляnatapril
Швидко ви відходите від втрат.
І це класно
автор frumoasa17 • 02 февраля 2023
Ответ дляdebor_a
Скільки дитині?
3.5 роки.
Color never seen before• 02 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Це нормально, зараз у вас важкий етап і хочеться підтримки. Може почуття згодом прокинуться а може і ні. Але в будь-якому випадку ви не одна і це вже добре.