Бжоли-бандерівці• 02 февраля 2023

Сделала ему аниллингус, а он.....

Настоящий секс был два раза. После первого раза прохода не давал, просил встретиться, типа ему очень понравилось и т.д. Первый раз была классика и минет
Второй раз случился почти через месяц. Между этим были переписки, где он озвучил свое желание....
Я возит и сделай это.Для мене это в принципе приемлимо.
Кончил два раза. Говорю, давай ещё разок попробуем, на что ответил, что я ненормальная в сексе
Но че-то думаю, что имел ввиду анилингус.
Ну сказал и сказал. После этого целовались. Норм было все...
А теперь его и дух простыл. Написала ему сегодня, типо привет.
Висит как непрочитаное.
Снежнакомка• 03 февраля 2023
Ммм, автор, я кайфую когда лижу мужчине, для меня это одно из лучших удовольствий. Я люблю сосать, лизать, также пальцы на во рту держать его, даже при поцелуях... Я делаю это для себя в первую очередь. Ани это ❤ Многие меня удивили примитивными ответами.

Форточка с диоптриями• 03 февраля 2023
Ответ дляУгги в горошек
Більшість ?
З алкашками і повіями?
Я таких не знаю)))
Знаю, що деякі зраджують, але не з аморальними особами.
Хто ж про таке розкаже) Жінок низької соц поведінки не було б, як би не було попиту на них. Років 15 назад, коли я шукала роботу, то часто натрапляла на мережевий маркетинг. Від початку війни я знову в пошуку роботи. Знаєте яка зараз найпопулярніша ’професія’? Найдавніша, тільки трохи модернізована - ескорт і вебкам. А користуються цим всим чоловіки. І про ’деякі зраджують’ - це ж ви тільки про своє оточення. А взагалі таких зрадників більше 80%.
БоХатая• 03 февраля 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Ви напевно в дуже поважному віці))
Наразі все не так, як Ви собі уявляєте, це зовсім не говорить про те, що вони повії.
Побекати можна але осуджувати людину, то марна справа.
Яке Вам діло до інших?
У дівчаток буває багато різних запитань але Ви цього не зрозумієте, тому що з чоловіком ніколи не були розкуті, а тепер онуків нянчите.
Мені 37 років, може це вже і поважний вік, х.з)))
Але внуків ще немає😄
Тобто якщо я не облизую анус то це щось ненормальне?))
Жіночки вже незнають шо лизати чи смоктати щоб бояринам догодити
Ну але якщо подобається, то наздоров´я
Дітей жалко, що матуся яйця глистів рандомного мужчинця їм до лиця суне
БоХатая• 03 февраля 2023
А ще стосовно розкутості)
Я в сексі роблю виключно те що мені подобається, а облизувати анальні дирки, це не моє, може мені це неподобатися?
Чи тоді я буду не розкутою з чоловіком і мені це не зрозуміти 🤣
БоХатая• 03 февраля 2023
Ответ дляСнежнакомка
А кал глотати любите? Чи це наступний рівень блаженства?
Тантрический кекс• 03 февраля 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Интересно, сколько Вам лет?
А Вам мужчины лизали откуда какахи лезут?
Ноги, стопы, пальцы ног?
Куни?
автор Бжоли-бандерівці • 03 февраля 2023
Ответ дляСнежнакомка
О, пальці я також три п´ю в роті його...

Я натуралка• 03 февраля 2023
Ответ дляТак точно!
Вот это вы встряхнули местных монашек, автор
По теме, после ани мужчины никогда не пропадают, поверьте, этот вас не отпустит, сами еще не будете знать куда деваться, удачки
вони не пропадають, це так:-) це такий зв´язок на десятиріччя, з цим я з вами згодна:-) я була одружена з одним таким, він до одруження зі мною їздив до двох колишніх повій, щоб йому і задницю відлизали, і може ще що зробили, то мене вже не дуже цікавило. Але одружився він зі мною, при цьому я нічого цього не робила, правда прожили ми також не довго, років 5 разом. Після розлучення вже багато років сам і не хоче знову одружуватися, ми з ним хороші друзі, так от знаю, що час від часу він їздить до своїх старих товаришок (а повії старіють разом зі своїми клієнтами), щоб вони йому там відлизали, по дружбі. За це дасть їм трохи грошей на продукти, напише пару гарних смс, не забуде про день народження. Гарний і уважний чоловік:-) Сам до речі нікому не лиже:-) А вони і тішаться, бо в них увага є ,і про них не забувають. Як мало людям треба для щастя.
побольшомусекретику• 03 февраля 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Давайте внедримся в подробности))
Если встать в позу догги стайл, то женщина ласкает кл-р, а мужчина в это время занимается 2 дырочками, начиная от цветочка заканчивая анусом, только тогда оргазм обеспечен и очень быстро.
Особенно когда язычок мужчины проникает в анус это великолепно.
То Вам какой-то аматор попался))
Ищите дальше)
це мій чоловік, він все вміє! Я пальчиком люблю, а от язичком не дуже. Може я просто не можу повністю розслабитися. Мабуть це психологічне
Дуняша• 03 февраля 2023
Ответ дляЯ натуралка
вона для цього тут і створила тему, щоб типу показати що це все нормально, а насправді нічого нормального в цьому немає
он похід до проктолога уже популярніший за похід до гінеколога, самі ж розумієте чому
Бо люди збоченцями стають..і потім дивуються різним домаганням та згвалтування
Нормальний традиційний секс їх не влаштовує ..
Фу..гидота а не люди
Дуняша• 03 февраля 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Только уже потом прочла, что он оказывается иностранец, так для них это в порядке вещей, 99% европейцев очень раскрепощенные в сексе.
Ну и то, что написал тоже искренне рада за Вас🥰
Мне однажды мой друг гей сказал такую вещь ’Милая, если ты хоть раз в жизни сделаешь своему любимому анилингус - он тебя никогда не бросит!’ ))) Я не пробовала, но верю, что он прав и так и есть!
А на зашоренных ко-ко-ко не обращайте внимания😉
Удалено администрацией...
Дуняша• 03 февраля 2023
Ответ дляГладиолус
А как минет делают, тоже нельзя? То есть та что минет делает сосет чужим мужикам , тоже не уважают?
Нет конечно
Это шалавы а не женщины
Дуняша• 03 февраля 2023
Ответ дляУточка
Вы тоже любительница???

Ох теперь я понимаю почему сраколизы всегда возле начальства- они не докладывают - они вылизывают
💯
Я натуралка• 03 февраля 2023
Ответ дляДуняша
Удалено администрацией...
Звичайно вони розкуті в сексі, а куди їм діватися. Після такої кількості сексуальних партнерок і партнерів в молодості, коли перезаразять один одного ще зі школи всім чим можна, а на заході ніхто як в Україні не йде до лікаря і не лікує ЗППП, хіба це вже буде аврал. Після цього у багатьох навіть молодих чоловіків без додаткової стимуляції не стоїть, навіть зранку. Тому і палець в задницю треба засосувати, і простату стимулювати, і БДСМ, і лижуть, бо потрібно якось компенсувати неможливість проведення нормального статевого акту. І тому тут уже хто на що гаразд.
Дуняша• 03 февраля 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Жесть)) я не ожидала, что наши женщины настолько закомплексованные..
А я не ожидала что столько шалав .. готовых член сосать триперным на первом/ втором свидании и жопы вылизывать
Здурели тети...
Дуняша• 03 февраля 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Ви напевно в дуже поважному віці))
Яке Вам діло до інших?
Різниця така що такому мужику зробить так шлюха і він буде рахувати що всі мають це робити ..і потім буде вимагати це від інших... І від дитини вашої також!
Дуняша• 03 февраля 2023
Ответ дляЯ натуралка
А потім таке прийде в сім´ю ..де діти
Та й не факт що чоловіку не захочеться нових ощущений і потім буде тема що гвалтують дітей та примушують до сексу
Я натуралка• 03 февраля 2023
Ответ дляДуняша
А потім таке прийде в сім´ю ..де діти
На жаль більшіість не розуміє, що якщо людина вже влізла в сексуальні збочення, тут я маю на увазі чоловіка в осносному, то цей сценарій іде по наростаючій. Спочатку перестає влаштовувати нормальний секс, потім уже і анального сексу для збудження мало, потім підключається БДСМ зі всіма приколами, груповий секс, хтось на цьому рівні застрягає на роки, бо все одно ні на що вже не встає, мучають болячки, а мораль!!! ще захищає дітей. Так от хто переступає цю мораль, то наступний крок - це діти і тварини. Ті, хто пропагують різні збочення і підтримують це, мають розуміти, що одним анілінгусом це придушуванням шиї під час сексу, чи генг бенгом, чи груповим сексом це не закінчиться. Для отримання задоволення мозок буде вимагати БІЛЬШОЇ стимуляції.
Так точно!• 03 февраля 2023
Ответ дляБоХатая
А ще стосовно розкутості)
Хотілось би дізнатись що вам подобається при таких поглядах ...лежати і томно закатувати очі?
Артура Пирожкова• 03 февраля 2023
Автор, я так розумію, що Ви «похвастались» вміннями або звичайний тріль. Я теж люблю робити глибокий мінєт., анілінгус -ні. Рік назад мала контакт із чоловіком - бабієм, довелось перевірятись на інфекції . Багато цікавого почула від лікаря про захворювання, що передаються статевим шляхом. На майбутнє - оральні ласки лише з презервативом й свіжа довідка з лабораторії , а саме головне - серйозні наміри мужчини. Задоволення можна отримати з сатісфаєр й спати спокійно
Так точно!• 03 февраля 2023
Ответ дляЯ натуралка
У вас больное воображение, думаю это всё от нереализованности секс фантазий, думать о детях и животных может только извращенный мозг
Я натуралка• 03 февраля 2023
Ответ дляТак точно!
Яку фахову літературу з психології ви прочитали, щоб вважати що у мене хвора уява? Вам особисто раджу поцікавитися психологією збочень, психологією розвитку людини, причому саме прочитати фахову літературу, а не статті з інтернету. Може тоді у вашій голові щось стане на своє місце.
КрытыхРынков• 03 февраля 2023
Ответ дляСнежнакомка
Днище просто. Меня удивляют такие примитивные ответы. Или вы от этого получаете финансовую выгоду?
Ответ дляАртура Пирожкова
Ні, початково була тема створена, щоб запитати, що думають порадниці з приводу анілінгуса, і чи може це налякати мужчину?
Артура Пирожкова• 03 февраля 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Зрозуміла. Я хочу Вас налякати інфекціями, якщо вже полюбляєте лизати - вимагайте довідки від коханців. Безумовно, що чоловіка це може налякати, може Ви мали хорошу ескорт-кар’єру у минулому… Деякі чоловіки нехтують такими жінками
Ответ дляАртура Пирожкова
Що почули цікавого, напишіть, будь ласка.
Артура Пирожкова• 03 февраля 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Висновок : контакт лише після довідки, що містить розширений пакет (гепатити, ВІЧ-інфекція, урогенітальні пцр мазки ).
Я натуралка• 03 февраля 2023
Ответ дляАртура Пирожкова
Гарна порада, сподіваюся вона до неї прислухається. На жаль такі чоловіки як правило не хочуть надавати довідки. Хай спробує у нього її попросити і цікаво, що він їй відповість, бо за кордоном вони не звикли до довідок, їх тут лікують уже при наявності симптомів. Читаєш тут на порадниці і як якась інша реальність, жінки сексом без презервативу займаються на першому побаченні, оральний, анальний секс все без презервативу, причому це не постійний партнер! І всі залишаються здоровими! Це прямо як у казці! Бо в реальності один такий контакт і інфекція, принаймі прихована гарантована.
Птица Говоруша• 03 февраля 2023
Ответ дляБоХатая
Але внуків ще немає😄
Ну але якщо подобається, то наздоров´я
Ой, так Вы еще и молодая😱... а рассуждаете, как бабка на базаре)))
Без обид.
Ещё раз объясню, что вот таким, как Вы в частности, мужики бегают изменять с теми, кто Любит секс, а не как супружеский долг выполняет.

И про яйца глистов это Вы преувеличиваете, согласитесь?)))
Видно, что никогда у Вас не было феерического секса с Мужчиной.
Если попробуете опровергнуть, то моё мнение: так бы раскрепощенная женщина 37 лет никогда не написала))))
Птица Говоруша• 03 февраля 2023
Ответ дляБоХатая
А ще стосовно розкутості)
А может это Автору и другим женщинам нравиться? Или всем должно нравиться только то ЧТО и Вам?))))