Реверанс• 02 февраля 2023

Міноборони України скандал за скандалом

Заступник директора держзакупівель Міноборони Хмельницький, колишній заступник міністра оборони Шаповалов та заступник "Промоборонекспорту" Терещенко отримали підозри.
• Хмельницький — за розтрату держкоштів на суму понад 100 млн. грн та забезпечення ЗСУ неякісними бронежилетами.
• Шаповалов — за незаконні дії, внаслідок яких підрозділи ЗСУ не були укомплектовані засобами індивідуального захисту на суму понад 1 млрд. грн.
• Терещенко — за фактом заволодіння незаконним шляхом коштів у розмірі понад $1 млн.
Якщо б міністр МО був би людиною із совістю, то пішов би у відставку. При таких обставинах і підозрах з підлеглими, керівник мав би застрелитися від сорому. Але совість у резнікова дуже тактовна: коли її не хочуть слухати, вона мовчить. А честь у нього відсутня.Кому війна,а кому......
Стасько• 02 февраля 2023
Мне стыдно жить в стране с такими выродками под боком

fedoroff-93b5• 02 февраля 2023
если следствие подтвердит=тюрьма и все деньги,имущество вернут.
fedoroff-93b5• 02 февраля 2023
Ответ дляСтасько
ой я вас умоляю.у меня соседи дебилы вон.и ниче .живу)это моя земля и мой дом
Стасько• 02 февраля 2023
Ответ дляfedoroff-93b5
Вот интересно, почему например поляки все как один, а у нас через одного дыбилы?? Ну за что у нас так из покон веков сложилось?
Перемога 2022• 02 февраля 2023
Матери, жены погибших защитников их проклянут. Твари!
автор Реверанс • 02 февраля 2023
’Технічні помилки ’персоналу .
Звісно ,ще треба додати що начальник не повинен відповідати за дії підлеглих .
А яйця рахуються в кілограмах .
Куздра• 02 февраля 2023
Был в одном государстве правитель. Сволочь редкостная. Хапуга и коррупционер. Народ терпел, терпел, но у любого терпения тоже предел есть. Начались волнения, забастовки… Люди вышли на улицы, в том числе и перед дворцом правителя. И тогда он вышел на балкон своего дворца и спросил:
– Чем вы недовольны?
Толпа долго кричала и бесновалась, но смысл в целом был ясен. Тогда правитель отдал приказ своим лакеям вынести на балкон сундук. Восемь слуг с трудом вытянули огромный сундучище, открыли крышку и народ увидел, что он почти полон золотом, до верха недоставало примерно с ладошку. И тогда правитель сказал:
– Да, я вор. Но мой сундук почти полон. Мне осталось совсем немножко, и я успокоюсь. Но, если вы уничтожите меня, то на мое место встанет другой. И его сундук будет пуст.

ksusha1155• 02 февраля 2023
Плювати на підозри. Реально повірю у правосуддя коли винуватий сяде за злочин.
ksusha1155• 02 февраля 2023
Ответ дляMassaraksh
– Чем вы недовольны?
Брєд для ніщих лохів.
Куздра• 02 февраля 2023
Ответ дляksusha1155
Брєд для ніщих лохів.
але ж таки воно працює) Регулярно приходять ті, в кого сундуки пусті
ksusha1155• 02 февраля 2023
Ответ дляfedoroff-93b5
Если. Скажіть прізвище хоч одного хто був покараний за корупцію?
автор Реверанс • 02 февраля 2023
За логікою та сумами збитків у підозрах основним фігурантом справи мав би стати міністр оборони Олексій Резніков. Саме Резніков контролює та узгоджує угоди на великі суми, і він тримав цілий рік ключовою особою у державних закупівлях т.в.о. керівника, який буде виправдовуватись відсутністю повноважень. Справа по Шаповалову та Хмельницькому не передана чомусь від СБУ в НАБУ як корупція в особливо великих розмірах згідно з КПК, це може означати, що влада вирішила діяти на випередження, щоб вберегтись від розслідування НАБУ і звинувачень щодо Резнікова. Справа буде в СБУ, під контролем Банкової. І судячи з цього, Резнікова спробують зберегти на посаді. А звільнення Шаповалова - це схоже на ’показуху’ для американців, мовляв, офіс президента реагує на скандали в МО.
ksusha1155• 02 февраля 2023
Ответ дляMassaraksh
Останні 10 років одні і ті самі лише змінюють посади по кругу.
Olga Zelenyak• 02 февраля 2023
Можно подумать, что хотя бы при одном МО у нас была другая ситуация и кто-то ушел или застрелился.
Scylla• 02 февраля 2023
Ответ дляMassaraksh
– Чем вы недовольны?
Автор текста тот же, что и статусов в соцсетях?
Filomena• 02 февраля 2023
Ответ дляРеверанс
Була інфа, що має кудись перейти. Позор на весь світ🤬
автор Реверанс • 02 февраля 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Не крали так явно і не було війни повномаштабної
Їх пристрілити треба по законам воєнного часу,бо оті всі вкрадені мільйони в армії,це не забезпечені наші армійці.А, отже смерті тих хто нас захищає.
Всі на щось збирають - каски,аптечки,беспілотни-
ки,приціли, а ці гниди крадуть їхні гроші
звездная галактика• 02 февраля 2023
Ответ дляMassaraksh
– Чем вы недовольны?
у таких всегда будет не хватать буквально с ладошку. вы такая большая. а в красивые сказки верите
kotiksim• 02 февраля 2023
Ответ дляMassaraksh
Сундуки имеют свойство увеличиваться в размерах, поэтому всегда полупустые

автор Реверанс • 02 февраля 2023
Штати оголосили про проведення аудиту ефективності та доброчесності використання американської допомоги в Україні.Сума, про яку ідеться, - 113 мільярдів доларів. Сфери, яких стосується аудит - абсолютно всі, не лише оборонний сектор. Майже рік наші бюджетники отримують зарплати за рахунок американських платників податків.Так, і депутати також. І судді, і прокурори. Тепер американські слідчі будуть довго і вдумливо зводити дебет з кредитом.
ksena555• 02 февраля 2023
Зараз будуть писати тут унікуми не розганяти зраду, що це вкиди рашистів...
Але згідна з Вами, сумно це все і кінця краю немає.
Одні б´ють з однієї сторони, а свої- з іншої
Masushki2• 02 февраля 2023
Ответ дляMassaraksh
– Чем вы недовольны?
Ага, тільки в їхніх карманах дна немає !!!!!
Masushki2• 02 февраля 2023
Ответ дляksusha1155
Юляся сиділа ,яник сидів і що ?
Виправила їх тюрма ?
ksusha1155• 02 февраля 2023
Ответ дляMasushki2
Юляся сиділа ,яник сидів і що ?
Виправила їх тюрма ?
Дуже смішно
Masushki2• 02 февраля 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Немає кому стрілятися , бо честь відсутня !!!
Olga Zelenyak• 03 февраля 2023
Ответ дляРеверанс
Вы серьезно верите в то, что раньше не крали? У нас война девятый год идет. И все эти годы крадут, аж шуба заворачивается.
Разница в том, что раньше не было бурной деятельности в направлении выявления тех, кто воруют. Вот и все.
автор Реверанс • 03 февраля 2023
Сьогодні ми маємо таку ситуацію коли влада готова витрачати гроші на яку завгодно фігню аби вони не потрапили в армію та не пішли на підвищення обороноздатності України. Мільярди гривень витрачаються на пропагандофон, мільйони на розважальний контент який створюють друзі презєдента, хрін знає яка сума витрачається на піар самого презєдента. А на армію мусить збирати народ з миру по нитці. Так само як і до розкрадачів гуманітарки. Їм байдуже куди підуть гроші головне щоб не на ЗСУ.
Ellillд• 03 февраля 2023
Ответ дляksusha1155
Брєд для ніщих лохів.
Это не бред. Это правда. Когда на волнах революции приходили новые и нищие- становились богатыми не только они, но и их родные, близкие, друзья и одноклассники.
Masushki2• 03 февраля 2023
Ответ дляksusha1155
Дуже смішно
Так не смішно ж !
Я вважаю тільки смертна кара зупинить тих ,хто хоч трохи за власну шкіру хвилюється.
Інакше як ті карти в колоді .
автор Реверанс • 03 февраля 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Я Вам так скажу,резніков навіть зимову форму не замовляв,чекав від союзників.Багато хто купує за свої,хлопці скидаються з зарплат на потрібні речі.
Де бюджет армії?В чиєму дивані?