Или кто это отдыхающие ?
Цвіту і пахну• 03 февраля 2023
Ответ дляcoloritka
Думаєте крім кварталу в Україні не має’отдихающих’? Помиляєтесь
Не всім за відпочинок і протекцію президента нагороди дають
Mrs.Ochmonek• 03 февраля 2023
Ответ дляJimson
Все правильно сделали, по хардкору. Выдали для западного зрителя картинку пожестче, чтоб те ужаснулись и раскрыли карманы пошире.
Из Крыма есть только два выхода, два бутылочных горлышка, Перекоп и Чонгар. В Красноперекопске за день-два до начала масштабной войны танковые колонны шли через город, не таясь. Можно было даже в последний момент установить минные заграждения, взорвать мосты.
У тех, кого не посчитали нужным предупредить, были свои планы на жизнь и полное право на эту самую жизнь.
Якщо це заради жорсткої картинки для заходу, то ким заплановане, уточніть?
Хто це так цинічно у нас запланував розвести Захід на бабки?
І чи не думаєте ви, що заходу було б в рази дешевше одразу після першої ’жорсткої картинки’, як ви це називаєте, дати більше всього ´, щоб більше не було картинок, руйнувань і прохань про гроші?
Ответ дляOllka
Назва місця - це і є геолокація та назва частини.
Ви ж все одно не повірите. Нащо тоді воно Вам?
Навіть якщо б я Вам докладно розказала - Ви б все одно сказали, що то фейк, або одиничний випадок, або ще щось. Люди,які впевнені у своїй версії подій дуже важко переконуються в іншому. Тому не бачу сенсу ні тепер, ні після.
Ще раз впевнюсь в вашій брехні.
Не було підготовки ніде.
Нате вам про медицину бесплатну.
Збирали і збираємо.
Не було підготовки ніде.
Нате вам про медицину бесплатну.
Збирали і збираємо.
Ответ дляlisulya
Мені дуже образливо за всіх людей які залишившись без будь-якої підтримки, намагаються будь-яким чином втримати свій психологічний стан. А хтось, чию команду пачками знімають за розкрадання бюджетних коштів під час війни (бо нагрянув іноземний аудит) , ще сміє називати цих людей ’відпочиваючими’
Вооот. У нас в Полтаве Лунин ставленник зе, разворовал область вщент, за год войны разжирел мразь вширь и карманы тоже разрослись . Полтава уже просто умоляет Харьков забрать своего козла назад от нас . Мы хотим забыть этот страшный сон .
Ответ дляЕвга-9246
Я вище вже пару разів описала яких саме, повторюватись не буду. І думаю, ви самі прекрасно розумієте про що я, просто режим нерозуміючої і ображеної ніяк не відключите.
Не відключу. Бо саме завтра маю жарити крильця на мангалі. Бо крильця є в морозилці, а іншого м´яса нема. І світла не буде на вечір. І навіть планую посміхатися і шуткувати. Ну давайте, жгіте, про мене відпочивальницю
Ирина-bbd0• 03 февраля 2023
Ответ дляlisulya
Якої? Колі Каклєти? То хай пише йому особисто, знає ж його номер
И коли котлеты и просто громадяни ’девочки..вот не знаю.помогите быстрее.драматайзинг..какая сумочка стильнее синенькая или красненькая!’ Срочно в номер тему!
И прочее.. ...
Вы правда не понимаете о чём девочки Вам пытаются сказать?
И прочее.. ...
Ответ дляИрина-bbd0
И прочее.. ...
Не понимаю. Сумку нельзя купить за собственные деньги, синюю или красную? Нужно с пакетом АТБ ходить, война же?
Или Вы тут общую сетку плетете, а не развлекаетесь читая темы всяких Юр? А могли бы в это время... Но...
Ответ дляjunel
Ну то що у вас все добре не значить, що у всіх. Приклади, отримав інсульт - не визнали, що причинний зв´язок з війною; вбили, а за виплатами треба дуже довго побігати; поранений - полікували трохи і знову туди, але не може бо все болить; скасували сім´ї загиблого пільги по комуналці; треба на лікування- командир не пускає ...
Співчуваю.
Я не писала, що у всіх як у мене. Але наводять погані приклади, а про хороші мовчать, наче їх немає. А деякі прямо пишуть, що хорошого не буває.
Тому написала свої для об´єктивності.
Цвіту і пахну• 03 февраля 2023
Ответ дляOllka
Вы просто представьте, что было бы, если бы сказали.
Вы изучали психологию масс, толпы?
А ви інтерв´ю зе дивились? Він сказав , що людей не повідомили, бо обвалилась би економіка(!!!)
Ирина-bbd0• 03 февраля 2023
Ответ дляlisulya
Так и жарьте. Имея такт и совесть. Не афишируя праздники жизни.если с вами рядом семьи воюющих.
Господи.почему же так сложны элементарные вещи
Ответ дляlisulya
А, он воно чого ви так близько сприйняли. Почуття вини. Але ж мова не про шашлики, як такі. Ми теж часто жаримо, це зовсім інше. Мова саме про гулянки, це трохи інше. Заспокойтесь.
Nata.t.1970• 03 февраля 2023
Ответ дляKozaNostra_I
Удалено администрацией...
Вы поддерживаете этот троллизм?
Ответ дляИрина-bbd0
Имея совесть это как? Ловить запах в бутылку? Или смеяться не издавая звуков? Или закрыть рот ребенку, который щебечет и не знает о войне у свои два года? Потому что что?
Ответ дляЕвга-9246
Звісно що зовсім інше. Тут я навіть не сумнівалась. І яйця по 17 то інше.
Ирина-bbd0• 03 февраля 2023
Ответ дляlisulya
Если у Вас трагедия выбрать сегодня синенькую или красненькую.то это и говорит о том.что война мимо вас идет
И плевать Вам и на воюющих и на потерявших всё беженцев. Об этом мы,и талдычим
А Вы упорно делаете вид.что не понимаете о чем мы
Olya Rybka• 03 февраля 2023
Реверанс, это не мой кумир, я за него не голосовала. Так что про Буковель и уклониста не ко мне.
Ответ дляИрина-bbd0
Знаете, человек такое существо, которое может делать много дел в течении суток. И поработать, и поесть, и задонатить, и сумку выбрать, и поспать, и при тревоге спрятаться. Кто-то ещё воровать миллионами успевает....
Так к кому было обращение?
Ответ дляРеверанс
Ще раз впевнюсь в вашій брехні.
Не було підготовки ніде.
Нате вам про медицину бесплатну.
Збирали і збираємо.
Не було підготовки ніде.
Нате вам про медицину бесплатну.
Збирали і збираємо.
ага,і на терезах Кравець з 65 млн... а скільки б пораненим можна було допомогти. Коли ж вони думати почнуть,.., це ж можуть бути їхні чоловіки та брати? А уявить,що могли б і не браковані бронежелети купивати для солдат,і травм таких було б набагато меньше.. А якби ще їм закупили системи порятунку... щось волонтери привозять,але то капля в морі. А в світі того,що оцікується масовий напад рашиків,то взагалі оце ні в які ворота -не забезпечувати своїх солдат... А потім виповзе арестович, (чи його двійник ) з довольних хлєбалом,і знов буде глумиться -’про%бали..’
Mrs.Ochmonek• 03 февраля 2023
Ответ дляNata.t.1970
Вы поддерживаете этот троллизм?
Під час війни для нас це не просто троллізм, а робота на ворога. Чому такі аккаунти не банять назавжди?
Nata.t.1970• 03 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Вот мне тоже интересно
Olya Rybka• 03 февраля 2023
Реверанс, я квартал никогда не любила и не смотрела, что вы мне отвечаете? Просто про них сейчас упоминают чаще, чем когда-либо, как будто это главная проблема страны.
Olya Rybka• 03 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Жалуйтесь.