Вечный двигатель• 04 февраля 2023
Может кто видел/знает, кто производитель сервиза?
Понравился, не могу найти
Лыжи со вспышкой• 04 февраля 2023
Це фіора в епіцентрі вони часто. Але скажу так- у мене був із світло сірим візерунком- після місяця користуванея малюнок почав злазити(( в деяких місцях. У куми був чайний- та ж ситуація
Жынси_на_флиси• 04 февраля 2023
Ответ дляЛыжи со вспышкой
В посудомийці мили?
Лыжи со вспышкой• 04 февраля 2023
Ответ дляЖынси_на_флиси
В посудомийці мили?
Так((
А ось келихи їх мені подобаються. Але треба обережно бо скло дуже тоненьке
Вечный двигатель
• 04 февраля 2023
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Дякую, відлягло)))
Жынси_на_флиси• 04 февраля 2023
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Так((
У мене 2 види посуду: люмінарк і дешеве щось з Ашана. 10 років посуд був в хорошому стані, поки посудомийку не купили. Люмінарк який і був, а той дешевий вже майже білий став