энциклопУдия• 05 февраля 2023
Вам подобаються млинці Галя балувана з чорницею?
А з полуницею? Останнім часом з полуницею в нас не виготовляють, мені води подобаються, а ви давно купляли млинці з полуницею?
ПешитеБесАшипок• 05 февраля 2023
Пару разів брала..ну таке. Дорого..мені легше млинців своїх напекти....дужедорого як для млинців
Трусиковед• 05 февраля 2023
Дорого, пробувала хвалену вишню з маком, не сподобалось, у начинки химозний присмак, якісь добавки, мабуть лимонна кислота.
УраганнаЯ• 05 февраля 2023
Очень хвалили , мне не понравилось … ни блины (мне проще самой сделать и вкуснее) , но сырнички , ни творожки (по типу детских). Вареники обычные , пельмени вроде были не плохие , но я не фанат этого магазина, редко там бываю.
Ответ дляУраганнаЯ
Это франшиза - ставят продавца - на своё место - а дальше, поднаём - что слепят, то и продавай.
Как много и других - но люди хавают...(
энциклопУдия
• 05 февраля 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
А ви печете з начинкою чи без?
энциклопУдия
• 05 февраля 2023
Ответ дляТрусиковед
Може бути лимонка
энциклопУдия
• 06 февраля 2023
Ответ дляnavariya
Как много и других - но люди хавают...(
А особисто ви як?
энциклопУдия
• 07 февраля 2023
Ответ дляnavariya
Може не в тему..
Багато років назад, пригощали дерунами, в сільській місцевості.
Ну дуже були круті - я не любительниця, але в реалі булі дуже смачні - рецепт не питали.
Більше, таких драників не бачила....
Вони були від галі балуваної?