Крошечка-хаврошечка• 1 час назад
У кого яка зарядна станція в квартирі? Можна фото
Чи задоволені?
Лика-прилипка• 1 час назад
Ніякої. Без світла стала добре висипатися.
Доречі знайомі купували щось велике собі для бізнесу,то ціна була 219000,зараз 698000.Купували на початку літа.
Крошечка-хаврошечка
• 1 час назад
Ответ дляСамавиховуюКота
Екофлоу дельта макс 2. Фото знайдете в Гуглі
Що тягне?) дякую
Крошечка-хаврошечка
• 1 час назад
Ответ дляЛика-прилипка
Так геть подуріли з цінами
СамавиховуюКота• 1 час назад
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Що тягне?) дякую
Холодильник, освітлення, пару разів можна включити мікрохвильову і чайник, фен, всі гаджети, якщо економно використовувати, на 10-12 годин вистачає
Крошечка-хаврошечка
• 1 час назад
Ответ дляСамавиховуюКота
А телевізор? Дякую
Крошечка-хаврошечка
• 1 час назад
СамавиховуюКота• 1 час назад
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
А телевізор? Дякую
І телевізор, але ви маєте розуміти за скільки часу ви можете витрати 2 КВ (це ємність цієї моделі). Можете за 4 годиии, а можете економно на 12 годин розтягнути
Крошечка-хаврошечка
• 1 час назад
Ответ дляSo_so
Похожая. В одном корпусе всё. Посмотрела модель Deye RW-F5.3-2H3 All-in-one с инвертором.
Дякую
Удачная• 1 час назад
Задоволена. А яка вам користь від фото, якщо вона придбана 2 роки тому і привезена під замовлення з Чехії?
Крошечка-хаврошечка
• 1 час назад
Ответ дляУдачная
Мені в користь модель )
Черпак_для_фантазий• 1 час назад
Нафига покупать зарядную станцию чтоб смотреть телевизор? марафон боитесь пропустить?
Блакитна устриця• 1 час назад
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ваще то некоторые дома на компьютере работают
Крошечка-хаврошечка
• 1 час назад
Ответ дляТанго утрьох
с алика дельта 2
А как эти розетки ? Переходник?
Танго утрьох• 1 час назад
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
А как эти розетки ? Переходник?
там есть вилка под наши
Крошечка-хаврошечка
• 1 час назад
Ответ дляБлакитна устриця
Сегодня заказали экофло 46 тыщ
Какая модель?
любименькая• 1 час назад
У мене блюєтті невеликої потужності,на 700W,для освітлення та роутера,ну і зарядити гаджети.
Фен,чайник-таке не тягне.Але вона дуже допомагає!
Накладні мюслі• 1 час назад
Ось такий китаєць на 1000 ви. Холодильник, газовий котел, телевізор інтернет світло. На 5 годин вистачає. Вартість 25 тис.
Черпак_для_фантазий• 1 час назад
Ответ дляБлакитна устриця
Причем тут комп и телевизор, автор за телевизор спрашивал, вытянет ли станция телек и сколько часов, ваще То.
Бутерброд и я• 1 час назад
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ващето кроме марафона бывает и нетфликс. Но тут уж кто на что учился
Крошечка-хаврошечка
• 1 час назад
Ответ дляБутерброд и я
Да именно))) за него плачу а толком посмотреть не могу. Кстати там комедия человек - младенец я так смеялась 😂