НашлаПерепискуМужа• 06 февраля 2023
Дівчата покидайте ідеї, що готуєте, а то в мене криза
Творча, чи може авітаміноз, чи депресняк, сім´ю потрібно готувати, а в мене ідей вже 0, 5 страв по кругу. Бажано, швидке, просте, смачне і більш-менш корисне. Сьогодні в мене, і сподіваюсь, що ще на день-два буде - борщ без м´яса, лазанья, компот із ягід, кекс столичний, макарони відварені від учора ще трішки є. Дякую за ідеї.
НашлаПерепискуМужа
• 06 февраля 2023
Ответ дляAmazingLady
Шаурма будет и картошка тушеная
Шаурму діти не їдять, а про картоплю вже і забула, вже рік такої не готувала, або пюре, або запечена.
НашлаПерепискуМужа
• 06 февраля 2023
Ответ дляSvitlana-cd75
Плов, стейк з овочами на грилі на вечерю
Плов планувала, одна з моїх 5 страв по кругу, все накидав і готово 🤣
НашлаПерепискуМужа
• 06 февраля 2023
Ответ дляSvitlana-cd75
Грилю немає, лише на вулиці мангал, на вихідних чоловік виручає - шашлики, риба, гриби на мангалі, з мене салат якийсь і дітям гарнір.
AmazingLady• 06 февраля 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ну в мене їдять,ще вінегрет і олів´є
НашлаПерепискуМужа
• 06 февраля 2023
Ответ дляAmazingLady
Ну в мене їдять,ще вінегрет і олів´є
О, олів´є , і все є на нього, венігрет вчора доїли )))
Неутомимые шахматы• 06 февраля 2023
Вчера сделала ленивые голубцы (мясо, лук, морковка, капуста на мясорубку + яйцо + хлопья овсяные, обжарить котлеты и потушить в соусе), очень сочные и нежные.
НашлаПерепискуМужа
• 06 февраля 2023
Ответ дляНеутомимые шахматы
Цікаво, типу овочево-м´ясні котлетки.
Неутомимые шахматы• 06 февраля 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Цікаво, типу овочево-м´ясні котлетки.
Да
Замороженная селедка• 06 февраля 2023
В обед была картошка тушеная с говядиной, а на ужин лосось запеченый в медово-горчичном маринаде и салат овощной
Стопясят раз обсуждала• 06 февраля 2023
у мене вінегрет, підлива, гречка/макарони. ну і на перекус всякі ковбаси чи сосиски таке в холодильнику завжди є. ввечері сирників ще насмажу
Секретница• 06 февраля 2023
печу яблука
увечері може встигну порційні творожні запіканки зварганить.
макарони по-флотськи в холодильнику нагодують всіх моїх голодних ;)
я а в мікрохвильовці мундірку за 10 хв і оселедець з магазину буду ласувати.
також в цю пору року, окрім печених яблук, завжди маєм варені буряки як напівфабрикат для салату (чи недовенігрет +горох з консервної банки і мундірка, чи то з фєтою, абощо)
Бритоножка• 06 февраля 2023
Капец, у вас меню. Я бы чокнулась. Мы творожка с бананом поели и все.
НашлаПерепискуМужа
• 06 февраля 2023
Ответ дляКоролева спама
А як ви лазанью по швидкому робите? Їла її один раз в гостях
Я її як правило раз в тиждень готую, в декілька етапів, в суботу зробила соус болоньєзе між готуванням сніданку, а вчора соус бешамель і зібрала, тут головне, щоб з духовкою в просак не потрапити. Душе швидко і смачно.
Девушка Прасковья• 06 февраля 2023
Зразы картопляные с мясом
Кур филе под соусом из груши и голубого сыра ( звучит страшно - готовится за 5 мин)
Наизнанку• 06 февраля 2023
Рассольник, запекли кусок телятины, шубу сделаю, . Может зразы с мясом через пару дней сделаю.
Стопясят раз обсуждала• 06 февраля 2023
Ответ дляБритоножка
и муж наелся? мой работает на заводе по 12 часов . на одном творожке он бы давно помер с голоду)
Единорог_помог• 06 февраля 2023
Захотелось печеночного торта с грибами и сметаной. Вкуснятина, давно не ела.
Рулет свиной делала с черносливом недавно, очень просто и легко.
Макароны с митболами
Ленивые голубцы
Макароны с митболами
Ленивые голубцы
КрытыхРынков• 06 февраля 2023
о, я б любе-голубе зготувала, було б з чого.
купіть приправу орегано, яка пряно пахне і додавайте її всюди - страви заграють по-новому, побачите. А ще моє улюблене: макарони ракушки із соусом бешамель і орегано...блискавично майже і дуже смачно. Між іншим, проста смажена картопля із таким соусом - дуже ситна страва і головне дууже смачна.Потертий пармезан до всього...ммм.
Кусок м’яса зварили і тримаєте в юшці в холодильнику день-два, а накришите салат і трохи цього м’яска додати - вже є шо почавкати.
Печу піцу час від часу, тісто дріжджове. До супу можна зварити пару яєчок , порізаних навпіл прямо в тарілку. Суп люблю гречаний, борщ, грибний, гороховий..та будь - який. Котлети, деруни, тефтелі, риба печена, смажена. М’ясо смажене, варене, тушене, відбивні. Вареники-пельменики.
У вас творчий криз???
Бритоножка• 06 февраля 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Нет мужа. А когда был, то тормозок еще с собой брал. Обычно каша какая-нибудь или омлет. Тоже на заводе работает.
Атаманша• 06 февраля 2023
Сніданок: Гречка з яйцем і луком - булгур під сиром - омлет
Обід: Борщ - суп - суп-пюре , до них або пиріжки, сосиска в тісті, або лаваш з чимось.
Вечеря: картопля з мʼясом, вареники, пельмені, спагетті з фаршем, котлети, риба.....
Всі заготовки - вареники, пельмені, налистники, котлети... роблю у вихідні і в морозилку. Потім лише дістаю і смажу чи варю.
НашлаПерепискуМужа
• 06 февраля 2023
Ответ дляСекретница
печу яблука
Дякую, теж стараюсь в мікрохвильовці бурячків напікати на салати.
Стопясят раз обсуждала• 06 февраля 2023
Ответ дляБритоножка
аааааа) а у меня муж 2 метра ровно. то тормозок такой берет, шо мы б с детьми два дня ели)
Бритоножка• 06 февраля 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
так и мой бывший шкаф)) тоже под два метра
НашлаПерепискуМужа
• 06 февраля 2023
Ответ дляБритоножка
На цілий день вистачає? Мене діти мої з´їдять, ще фрукти протяом дня, сніданок і вечеря.
Маманя• 06 февраля 2023
Ответ дляAmazingLady
Шаурма будет и картошка тушеная
Как Вы картошку тушите?