НашлаПерепискуМужа• 06 февраля 2023

Дівчата покидайте ідеї, що готуєте, а то в мене криза

Творча, чи може авітаміноз, чи депресняк, сім´ю потрібно готувати, а в мене ідей вже 0, 5 страв по кругу. Бажано, швидке, просте, смачне і більш-менш корисне. Сьогодні в мене, і сподіваюсь, що ще на день-два буде - борщ без м´яса, лазанья, компот із ягід, кекс столичний, макарони відварені від учора ще трішки є. Дякую за ідеї.
Замороженная селедка• 06 февраля 2023
Ответ дляСекретница
печу яблука
увечері може встигну порційні творожні запіканки зварганить.
макарони по-флотськи в холодильнику нагодують всіх моїх голодних ;)
я а в мікрохвильовці мундірку за 10 хв і оселедець з магазину буду ласувати.

також в цю пору року, окрім печених яблук, завжди маєм варені буряки як напівфабрикат для салату (чи недовенігрет +горох з консервної банки і мундірка, чи то з фєтою, абощо)
Напомнили мне про один салат-любые листья салатные, красный лук полукольцами, буряк пластинками, фета и банка тунца. Вкусно) Можно любую заправку туда
Бритоножка• 06 февраля 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
На цілий день вистачає? Мене діти мої з´їдять, ще фрукти протяом дня, сніданок і вечеря.
Я раз в день ем. Дочка 1-2 раза. Чуть позже куриную грудку ей запеку. И все.
автор НашлаПерепискуМужа • 06 февраля 2023
Ответ дляКрытыхРынков
о, я б любе-голубе зготувала, було б з чого.
купіть приправу орегано, яка пряно пахне і додавайте її всюди - страви заграють по-новому, побачите. А ще моє улюблене: макарони ракушки із соусом бешамель і орегано...блискавично майже і дуже смачно. Між іншим, проста смажена картопля із таким соусом - дуже ситна страва і головне дууже смачна.Потертий пармезан до всього...ммм.
Кусок м’яса зварили і тримаєте в юшці в холодильнику день-два, а накришите салат і трохи цього м’яска додати - вже є шо почавкати.
Печу піцу час від часу, тісто дріжджове. До супу можна зварити пару яєчок , порізаних навпіл прямо в тарілку. Суп люблю гречаний, борщ, грибний, гороховий..та будь - який. Котлети, деруни, тефтелі, риба печена, смажена. М’ясо смажене, варене, тушене, відбивні. Вареники-пельменики.
У вас творчий криз???
Ой, Ви така класна, заводна, прям читала і уявляла, що у Вас на кухні все в руках горить.
Крутышка-Пышка• 06 февраля 2023
Ответ дляДевушка Прасковья
Зразы картопляные с мясом
Кур филе под соусом из груши и голубого сыра ( звучит страшно - готовится за 5 мин)
Поділіться будь ласка рецептом філе)
Секретница• 06 февраля 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
насправді бурячкових салатів багато, і складних, і простих ;)
дуже корисний і бюджетний овоч!
найпростіший салат: бурячки варені порубать, полить пахучою олією. якщо є сили і бажання, можна додати цибулі і квашених огірків.
КрытыхРынков• 06 февраля 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
мерсі за комплімент :)
Ответ дляКрытыхРынков
мерсі за комплімент :)
Вам мерсі за заряд бадьорості.
Не гавкаю- но охраняю• 06 февраля 2023
тушені курячі бедра
плов
капусняк
Ответ дляСекретница
дуже корисний і бюджетний овоч!
Я ще люблю просто потерти буряк, часник, сіль, пахуча олійка, горішки, і діти таке їдять.
Не гавкаю- но охраняю• 06 февраля 2023
люблю
мітболи обсмажити, додати овочі які є (краще смакує з цибулька, морковка крупно, баклажани, перець, кабачки, помідори або кетчуп) долити води, протушити та додати макарони, тушити все разом.
Трактор Вика• 06 февраля 2023
вчера на ужин была картошка-поре и сосиски в духовке (такие которые для гриля, типа колбасы домашней). Сегодня вот плов ем, на несколько дней хватит)) часто готовлю рубленые куриные биточки (мясо порезать мелко, яйцо, лук, немного муки, если как-то суховато, то могу майонез добавить). Котлеты в духовке делаю (чтоб быстрее). На гарнир кроме банальных макарон-гречки - булгур (крупу обжарить на сливочном масле несколько минут, добавить воды в 2 раза больше и на небольшом огне варить, в конце можно добавить овощи типа замороженой овощной смеси или из банки). Супы варю только когда ребенок дома обедает, у нас бывает либо борщ (зеленый или красный) либо гречневый с фрикадельками либо рисовый с заморощеной овощной смесью. Ноги-бедра-крылья запекаю в духовке. В мультиварке тушу мясную подливу. Часто плов готовлю)) со свининой либо с филе куриного бедра
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
люблю
Дякую, цікаво, а морожені овочі можна?
Mag-inna• 06 февраля 2023
Сьогодні готувала таке- м’ясо потушила з картоплею і суміш мексиканську/італійську додала+томат,і ще добавила ковбаску кабанос,вийшло дуже смачно.
Советничаю тут• 06 февраля 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
аааааа) а у меня муж 2 метра ровно. то тормозок такой берет, шо мы б с детьми два дня ели)
І в мене два метра чоловік,але малоїжка,і не м´ясоїд)теж по 12 працює,то на роботі з´їсть якусь кашу гречку,макарони,плов .Дома ввечері може вже й не їсти,лише чаю попити з печивом
Полиэтиленовый привет• 06 февраля 2023
У меня пастуший пирог на обед
Mag-inna• 06 февраля 2023
Швидко і найулюбленіше- креветки/мідії/кальмар потушити,і додати спагеті або рис вже відварені.
Не гавкаю- но охраняю• 06 февраля 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Дякую, цікаво, а морожені овочі можна?
можна.
Ще згадала.
заморожену кукурудза, горошок, стручкова фасоль,бебі-морква, насковорідку з олією, розморожується-подсмажується. По готовності додати туди варений рис (жасмін чи довгенький )
Замороженная селедка• 06 февраля 2023
Девочки, недавно новый суп готовила на скорую руку-смакота) типо чили кон карне
Говяжий фарш обжарить, чтоб вода выпарилась и чуть зажарился-в кастрюлю
потом обжариваем до прозрачности лук, туда чеснок, сладкий перец и острый( кто не любит, можно не добавлять, а потом себе в тарелку по желанию), туда же на сковороду к овощам паприку сухую и растертый кумин(зиру), еще туда перетертые томаты или том. пасту, майоран, сахар, соль, перец. Соединяем с обжаренным фаршем, заливаем бульоном говяжьим( у меня его небыло я бульонный кубик в кипятке растворила) и варим минут 20, потом берем банку фасоли, промываем и в суп, еще 5 минут вместе нагреваем.
Попробуйте, очень вкусно и сытно
Стопясят раз обсуждала• 06 февраля 2023
Ответ дляСоветничаю тут
ви щаслива жінка) мій весь час голодний, вночі по 2 рази встає по каструлям шариться)
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
можна.
Ще згадала.
Дякую, теж цікаво і швидко.
Замороженная селедка• 06 февраля 2023
Ответ дляСекретница
дуже корисний і бюджетний овоч!
Буряк кубиком и огурцы, заправить маслом пахучим-у нас это называется салат рубин)
Сижу на стуле• 06 февраля 2023
теж вже немає ідей. З того, що вчора готувала: борщ червоний з м´ясом, котлети свинячі, відбивні курячі в клярі, картопляне пюре, піцца (3 штуки з різним наповненням), бурячки відварні (щоби швиденько потім натерти з майонезиком та часничком), спаржова квасолька маринована з банки пересипана спеціями до корейської моркви, узвар. Вроді все.
Ответ дляСижу на стуле
Непогано, на декілька дніа Ви вільні.
Мейк-ап форева• 06 февраля 2023
Борщ червоний, щавлевий, капусняк, розсольник, суп гречаний, гороховий, харчо, курячий бульйон, грибний. Плов, голубці вареники/пельмені, чанахи, тушкована картопля з м´ясом/грибами, макарони по флотськи, котлети, відбивні, м´ясо по французьки, запечене м´ясо/риба, смажена риба, запечена курка/качка. Гарніри.... Автор, ідей море тільки б готувати було бажання)
Ответ дляМейк-ап форева
Ще не написала, що я б їла все, а мої дітки з перерахованого Вами відсотків 10 лише б їли.
Леди_в_ночи• 06 февраля 2023
Ответ дляБритоножка
Капец, у вас меню. Я бы чокнулась. Мы творожка с бананом поели и все.
з рази на день? і так кожен день творожок+банан?
Бабушка мороз• 06 февраля 2023
а у мене все постійно БЕЗ змін:
*суп/борщ
*картошка - пюре, печена, запечена
* мясо в борщі або в картоплі
*плов
*гречка/макарони

ВСЕ. ні котлет, ні голубців
Бритоножка• 06 февраля 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Я ем раз в день. Ребенок 1-2 раза. Во второй прием может быть гречка или омлет. Сложных блюд никогда не готовлю.
Леди_в_ночи• 06 февраля 2023
Ответ дляБритоножка
а чоловік також бананчик?
Бритоножка• 06 февраля 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
а чоловік також бананчик?
Раньше мог овсянку или другую кашу. Омлет. На данный момент мужа нет