младокошкина• 08 февраля 2023
Який має бути обід в школі на 45 гривень?
Доброго дня!
Школи йдуть зараз по новому харчуванню.
Який має бути обід для дитини на 45 гривень?
Школи йдуть зараз по новому харчуванню.
Советчица Года• 08 февраля 2023
Ответ дляКусачая Я
Так дорого( я на 45 грн весь день дома кормлюсь
Ну так ще треба оплатити транспорт, працю кухарів і комуналку.
Вообще не факт• 08 февраля 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Я таке не хочу навіть уявляти...
Ще макарони до того господиня варила. Це типу був канал як прожити, коли не має грошей. Точніше, як прогодуватися на пенсію.
Советчица Года• 08 февраля 2023
Ответ дляНеправдиша
Киев, вот такое меню, 112 грн за обед , не очень вкусно кстати(((
У вівторок суп з рисом і рисова каша одразу - взагалі шедевр.
Вбигудях• 08 февраля 2023
Ответ дляНеправдиша
Ого.
У старшого сина у ліцеї сніданок 40 грн, обід 50 грн.
Сніданок - каша/вермішель з котлетою (котлети різні), салат, напій.
На обід те саме+ суп.
Все смачно і тепле.
Окремо можна купити пиріжок з м´ясом, чи сиром, чи булку, чи піцу - від 10 до 20 грн за шт.
У меншого звичайна школа, за ті самі 40 грн на сніданок холодна каша і салат. Тому меншому даю бутерброди з собою.
Це Київ.
На обід те саме+ суп.
Все смачно і тепле.
Це Київ.
Неправдиша• 08 февраля 2023
Ответ дляВбигудях
Ого.
На обід те саме+ суп.
Все смачно і тепле.
Це Київ.
На обід те саме+ суп.
Все смачно і тепле.
Це Київ.
Ну у нас це кейтерінг, і типу Вишневе (я до того, що не Хрещатик)) якось так
Вбигудях• 08 февраля 2023
Ответ дляНеправдиша
У нас готують. Дніпровський район.
Залежить від директора школи.
Нашій скаржаться батьки вже років 15 (це там, де менший навчається). Ноль реакції.
Є недалеко інша звичайна школа, там їжа тепла і тричі на тиждень бувають котлети.
У ліцеї ж директор слідкує дуже суворо за всим.
Залежить від директора школи.
Файна_зупка• 08 февраля 2023
Ответ дляМолчавочка
Тобто за місяць +/- 1000 грн?
моя похресниця теж з Черкас, то в них навіть більше виходить, бо обід коштує 60 грн. А воно не завжди смачне та гаряче. А якщо на час обіду тривога, то діти беруть свої лоточки та йдуть близько 10 хв до сховища, і там доїдають