Слепок стопы• 11 февраля 2023

Що робити? Чоловік

Щасливе сімейне життя закінчилось давно. Останній рік часті сварки. Він виводить мене всім, просто кожним рухом, словом, тупими усмішками, таке враження що це навмисне робить. В сварках було сказано обома купу образ на іншого, але для мене те що він каже про мене, пустий звук, я вважаю що це не так і забуваю. А він це все носить в голові і щоразу мені згадує, що я казала.
Сьогодні прийшла говорити, що будемо робити? Бо або щось робимо або розходимось. Про розлучення кричить, що як я таке подумала взагалі, але робити нічого не буде, бо ти ж мені отаке казала… і образи по тексту. А я сама робити теж нічого не хочу, бо чому я? Якби він був святий, я б не сварилась. Що робити? Не впевнена, що я його люблю. Готова жити разом, якщо це буде спокійно. Як зробити так, щоб він мене не виводив?