Думы мои думы• 12 февраля 2023
Вашим чоловікам, які мало заробляють, не соромно, що Ви
Вимушені продавати всякий непотріб, шукати підробіток, щоб вижити? Наприклад, Ви в декреті з малою дитиною
/дітьми. Продаєте одяг, з якого діти виросли, за копійки. І періодично читаєте, як та чи інша жінка просто винесла все на смітник, сміючись, що хтось ці «тряпки» продає.
Чи ходите по секондам, риєтесь у чужому вживаному одязі, щоб відшукати щось нормальне і потім перепродуєте це?
Його совість не мучає? Хоча совісті, очевидно, там нема. Ну хоча б його це хоч трохи хвилює, як чоловіка? Йому не огидно, що при живому чоловікові дружина, на якій діти і вона не може вийти на роботу, займається таким ?
ДелиВерка• 13 февраля 2023
Ответ дляShy_by_nik
А між тим секонд і перепродаж речей допомагають зберегти планету
Хотите чтобы муж автора начал ей говорить ’ты бережешь платнету, молодец!’
Но денег не дам, не подходи)))
ДелиВерка• 13 февраля 2023
Ответ дляДумы мои думы
Саме так і є. По секондам не ходжу. Привела приклад (знаю, що деякі ходять. Знайома, наприклад).
А я регулярно передивляюсь речі, щоб щось продати. Дуже хочеться просто зібрати все і віддати на благодійність, як пишуть деякі жінки.
Автор, а возьмите соберите и просто отдайте. Почувствуете огромное облегчение. Потом поймёте о чем я)