Sibas2000• 13 февраля 2023

Что лучше? беговая дорожка дома vs спортзал

Ходить в спортзал бегать (именно на беговую дорожку полчаса-час) или купить её домой и дома бегать? К спортзалу пешком 16 минут идти. Дома удобнее, а в спортзале интереснее мне кажется. И почему? (обоснуйте свой выбор в опросе)
Результат:
вже голосів: 38
22 (57.89%) В зале
16 (42.11%) Дома беговая дорожка
пицунда• 13 февраля 2023
вы дома бегать не будете. моя беговая дорожка в сарае на даче
Mrs.Ochmonek• 13 февраля 2023
Я теоретик, ніколи не бігала, але проголосувала за ’дома.’
В залі запахи інших людей, це мене відштовхує найбільше
автор Sibas2000 • 13 февраля 2023
Ответ дляпицунда
Сильная мотивация похудеть) ем на 1800 ккал и надеюсь спорт сгонит жир..
Что_по_чем• 13 февраля 2023
Я начинала в спортзале, в потом, когда выработалась привычка, уже купила домой. Примерно год в зале приучала себя к бегу. Начинала с быстрой ходьбы, потом интервальный бег, потом бег
nila_don• 13 февраля 2023
В мене вдома, це зручно. Вмикаю фільм і бігаю. Хочу вранці, хочу перед сном. Але, як нема світла, то час є, а вона не працює...
автор Sibas2000 • 13 февраля 2023
Ответ дляnila_don
Я просто боюсь що буду лінуватись ходити а вдома точно не буду)
nila_don• 13 февраля 2023
Ответ дляSibas2000
Це вам тренер прорахував? Це багато. Вам потрібно добре буде витрачати калорії
автор Sibas2000 • 13 февраля 2023
Ответ дляnila_don
Ні у мене немає тренера. Але я в тік тоці глянула відео одного і він сказав що краще їсти 1800 ккал плюс спорт і рух і вага повільно буде йти. Якщо менше їсти то буде зрив рано чи пізно. Він кандидат наук з фізичного виховання)
автор Sibas2000 • 13 февраля 2023
Ответ дляnila_don
Я їм 1899 максимум) і рухаюсь. А бігати хочу щодня хвилин 30-годину
nila_don• 13 февраля 2023
Ответ дляSibas2000
Я також починала в залі, потім зрозуміла, що мені швидше подобається бігати, чим йти до зали на тренування. У мене доріжка 6 років і я вже так звикла, що як чогось не вистачає
автор Sibas2000 • 13 февраля 2023
Ответ дляnila_don
Так , тому і хочу. Бо я не хочу закидувати біг ( але 100% кожного дня з двома дітьми я в зал не буду ходити
Дресса• 13 февраля 2023
А мені чогось більш подобається орбітрек. Коли ходила в зал, то більше задоволення від нього отримувала. Зараз жирна і соромно йти в зал. Але орбітрек дороге задоволення. Ось, шукаю вживаний купити десь. Лікар прописав рух!
Any• 13 февраля 2023
Ответ дляпицунда
О, то виставляйте на продаж. Саме сезон таких покупок
Колючая Роза• 13 февраля 2023
Ответ дляSibas2000
я стільки їла, коли масу набирала, а тут схуднення)) ви тільки одного тренера подивились чи вичитували скільки ж потрібно каллорій?
Працювала в залі, скільки тренерів, стільки й думок.
Вага не буде йти, якщо немає дефіциту
По вашому питанню: якщо під вами сусіди, це не ок для них. Якщо вага завелика, то краще не бігати від разу, полетят коліна, як варіант орбітрек
nila_don• 13 февраля 2023
Ответ дляSibas2000
Ви коли почнете рахувати калорії і не їсте шкідливе, то ці 1800 ще треба буде набрати. Проста їжа не дуже калорійна

Я ходжу-бігаю годину і десь тільки після 40 хвилини відчуваю, що пітнію і щось гарне відбувається :)
автор Sibas2000 • 13 февраля 2023
Ответ дляКолючая Роза
Вага не буде йти, якщо немає дефіциту
Ну щоб масу набрати треба 2000+)
І що набрали?) плюс не бачила товстих бігунів ніколи:) мені здається має допомогти. Бо їла 1200 ккал зірвалась і почала жерти 2500 як завжди. Тому краще хай буде 1800) ми будемо жити у будинку тому проблеми з сусідами немає і я займалась бігом колись тобто я звикла до цього просто дві вагітності позаду і +18 зайвих кг. Але ще не 100 кг
nila_don• 13 февраля 2023
В мене 14 поверх, а під доріжку і спеціальний килимок, що шум прибирає.
автор Sibas2000 • 13 февраля 2023
Ответ дляnila_don

Я кашею можу натоптатися так що за раз 1000 вийде) дуже люблю їсти( недавно ходила годину швидко і спітніла і навіть здалось що на міліметр зменшилась:)
Contento• 13 февраля 2023
Если вы хотите отдохнуть от двух детей, то лучше спортзал.
автор Sibas2000 • 13 февраля 2023
Ответ дляContento
Я хочу схуднути в першу чергу)
Contento• 13 февраля 2023
Ответ дляSibas2000
Я хочу схуднути в першу чергу)
Тогда на ваш выбор. Но в спортзал есть смысл ходить только, если вы будете не только на беговой дорожке бегать , но и все группы мышц прокачивать. Если только беговая дорожка, то проще домой купить.
автор Sibas2000 • 13 февраля 2023
Ответ дляContento
Так зараз цікавить тільки вона)
Contento• 13 февраля 2023
Ответ дляnila_don

Автор пока на 37 или 38 неделе беременности. И наверное ребёнка будет кормить. Но она уже месяц пытается то ли на диету сесть, то ли в спортзал пойти).
Колючая Роза• 13 февраля 2023
Ответ дляSibas2000
Ну щоб масу набрати треба 2000+)
набрала за 3 міс 7 кг, потім сушка на 1300 ккал, минус по 700 гр кожну неділю стабільно, та бачу ви внизу написали, що каші можете на 1000 з´їсти
Contento• 13 февраля 2023
Ответ дляSibas2000
Так зараз цікавить тільки вона)
тогда проще дорожку домой купить.
автор Sibas2000 • 13 февраля 2023
Ответ дляContento
Поки безуспішно тому не рекомендую низькокалорійні дієти.))
Contento• 13 февраля 2023
Ответ дляSibas2000
Так может вы для начала родите и воостановитесь после родов, а потом уже будете думать о диетах и спортзалах
автор Sibas2000 • 13 февраля 2023
Ответ дляКолючая Роза
Можу)) я до вагітності на 2400-2500 ккал худла ще якось))) мені здається це від метаболізму залежить ще) в любому випадку якщо нічого не допоможе буду пити редуксин як приїду в Україну це препарат який відбиває апетит для жиробасів типу мене))
автор Sibas2000 • 13 февраля 2023
Ответ дляContento
Не можу) тим більше чоловік сьогодні запитав в жарт я на перший день після пологів чи на другий почну худнути
Contento• 13 февраля 2023
Ответ дляSibas2000
Да у вас вообще семейка весёлая и специфическая, судя по вашим предыдущим темам.