Подметайло• 14 февраля 2023
Цикл став 35 днів
Завжди був 28 днів. Після того як перехворіла грипом у важкій формі. Вже два роки цикл 35 днів. Більше нічого не турбує. Це норма? Чи щось треба з цим робити?
Все буде Україна• 14 февраля 2023
Було так багато разів, не бачу нічого страшного, якщо хочете можете пропити циклодінон, він для нормалізації циклу
Кучерявочка• 14 февраля 2023
Цикл до 45 днів вважається нормою. Цікаво , шо він у вас 2 роки такий, а ви тільки задумались?
НеВРотик• 14 февраля 2023
Це нормально. В мене був до вагітності 30-32, після 28.у вас вписується в норми, і регулярно то все гаразд.
Подметайло
• 14 февраля 2023
Ответ дляПургену мне
Лікар що сказав? Ок не пропонував?
Я не зверталася до лікаря
Подметайло
• 14 февраля 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Дякую
НеВРотик• 14 февраля 2023
Ответ дляПургену мне
Лікар що сказав? Ок не пропонував?
Навіщо їй ок?цикл норма
Подметайло
• 14 февраля 2023
Ответ дляКучерявочка
Весь час чекала, що нормалізується)))
Любавишна• 14 февраля 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Це норма.Я б помінялась залюбки))
И я б поменялась, у меня 25-27