Короткий цикл 22-23 дні, сьогодні 26й день циклу- затримка. Тести зробила вчора, 2 з однієї упаковки, 1 з іншої. Начебто не позитивний, але щось є, на всіх тестах прояв був через 1 хв. Питання: в кого таке було, що це взагалі може бути?
Я только за!• 14 февраля 2023
Ответ дляБорщичок
Где Вы там видите ту беременность? Вторая полоска всегда еле видна, Вы тест с утра делали? Всё строго по инструкции?
Нет, не всегда
Ответ дляНЛОша
Ясно,що вагітність.
І , судя по реакції, небажана.
Бажана, просто якось не віриться
Ми з хлопцем 6й рік разом, а затримка вперше, то от така реакція, щоб якщо не вона не засмучуватись сильно
Ответ дляСерьезная баба
100%, будет девочка, поздравляю
Я тільки за )
Але чому така впевненість ?) просто цікаво
Анютины ласки• 14 февраля 2023
Сама не беременная и не планируем, но я всегда почему-то люблю темы с тестами. Уже профи в этом) автор, там 2 полоски.
Поздравляю
Если это уместно, конечно
Поздравляю
Если это уместно, конечно
Ответ дляАнютины ласки
Поздравляю
Если это уместно, конечно
Поздравляю
Если это уместно, конечно
Спасибо, уместно )
Теперь это и моя любимая тема 😁
Добрая свекровь• 14 февраля 2023
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Ой, сьогодні мені картинка класна попалась.
Я народила 14 листопада. Це ще й День народження мого чоллвіка
Ответ дляДобрая свекровь
Ось мої бліді рік тому
Так у Вас добряче видно )
Добрая свекровь• 14 февраля 2023
Ответ дляШо по світлу
Так у Вас добряче видно )
На верхньому ні. Різні тести - різні відображення. І у мене вже там днів 10 затримки. Це були перші дні війни, про затримку і не думала
Серьезная баба• 14 февраля 2023
Ответ дляШо по світлу
Я тільки за )
Відчуваю
ША все! я пришла• 15 февраля 2023
Це вагітність 100% . Точно НЕ тест виредує. Вітаю! Хай все буде в Вас добре!
Ответ дляША все! я пришла
Дякую )
Даринка0909• 18 февраля 2023
Ответ дляШо по світлу
фото
Все добре) є вагітність. На сьогодні має бути в рази більший хгл ) вітаю )