Модница 80х• 15 февраля 2023

Які плани? Прикордонні райони Харківщини

Дівчата, тема в топі щодо стягнення кацапами літаків, як би не з нашої сторони. Всі мої поки ніуди не збираються, навпаки з дітими вдома сидять. Які у вас плани, питання до тих, хто з півночі Харківщини і аж до Ізюму.
Чашечка кофе• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
Вони вже там дуже близько, взяли села приміські
Не очень они там близко. А те несколько сел серая зона с октября
автор Модница 80х • 15 февраля 2023
Ответ дляArgesha
Дівчата... Хоч вірте- хоч ні, але так, підуть на Харківщину.
Усе серйозно, на жаль (щодо цього напрямку). Тим, хто там є зара, мабуть, краще поїхати, хоча б на ЗУ.
Де ви читали це? Інфо зовсім по крихті дають
Чашечка кофе• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
А вы хотели информацию с картами Генштаба?
автор Модница 80х • 15 февраля 2023
Ответ дляарина-ветерок
Так з Харкова до кордону 25-30 км всього. Якщо Ваше село десь далі, то чого хвилюватися. Скільки у Вас км до кордону? Бо навіть ті села, що поряд з Харковом, та ж Руська наприклад, ще світло тільки лагодять, тільки частково дали. І в сторону Липців таке ж. І в сторону Ст.Салтова. Ті кого знаю, не поверталися. Як там жити? І будинки майже скрізь розбиті. І інфраструктури ніякої.
Ну як подалі, км 15-20, на рівні Руської, тільки нас одразу відбили швидко. Кацапи вже були 24 у нас
арина-ветерок• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
Ну то ясно, що якщо Ваші близькі біля Куп´янська то треба виїзжати. Не тому, що підуть , а через обстріли.
автор Модница 80х • 15 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Ну как не дуже, там всього пару км від Купянська. Це нові села, вони взяли на днях.
Чашечка кофе• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
Откройте дип стейт и посмотрите то огромное ’ наступление ’.
автор Модница 80х • 15 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Глянула, 10 км от Купянска.
автор Модница 80х • 15 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Дивно ви пишите
К@тен@• 15 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Как-то много тем про планы, наступление и тд.... Вероятно кто-то что-то отрабатывает
конечно! ведь на самом деле этого нет! хорошо, если в Европе или хотя бы центральной части страны живешь.. тогда, конечно, вывсеврете-вывсезрадники
Gvenna• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
Кума сидить під кордоном з двома малими, інші всі теж сидять. Офіційної інфи немає і не переймаються. Хоча ризик весь час. Точно як перед 24м тихенько всі знали і мовчали
Під самим кордоном особисто я б не сиділа. Ну люди різні. Є з дітьми он в Вовчанську сидять і хрін їх витягнеш хоча б у Харків.
Чашечка кофе• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
Глянула, 10 км от Купянска.
Я теперь тоже самое только за январь.
Gvenna• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
Кацапські групи розганяють інфу що йде евауація біля Ст Салтова, чи правда, хтось звідти є?
Нема евакуації
К@тен@• 15 февраля 2023
Ответ дляsobacura
А є ще такі сами теми з таким самсим питанням про плани для дівчат з Сум, з Києва. Це просто підштовхує до певних думок.
но почему-то нет такой темы про Черкассы или Винницу, почему? откройте карту Украины и подумайте - почему Сумы и Харьков переживают более активно, чем Винница
Gvenna• 15 февраля 2023
Ответ дляарина-ветерок
Наших людей не спинити, чоловік працює в компанії що дає інтернет по деокупованій Харківщині, заявок все більше. Люди відновлюють свої розтрощені хати. Намагаються.
автор Модница 80х • 15 февраля 2023
Ответ дляК@тен@
Конечно, мы им только на нервы действуем, называют нас паникерами
Чашечка кофе• 15 февраля 2023
Ответ дляК@тен@
Роддственики в Сумской области прямо у границы пока спокойны. Слухи про новое наступление по городу со второго дня деоккупации
sobacura• 15 февраля 2023
Ответ дляК@тен@
І Київ?
Чашечка кофе• 15 февраля 2023
Ответ дляsobacura
І Київ?
Киеву вообще не надо переживать
-sofi-• 15 февраля 2023
Ответ дляарина-ветерок
Так з прикордонних районів майже всі виїхали під час деокупації, там же всі будинки розбиті, досі ні світла нема, нічого, і не розмінованов багатьох місцях. дивилась вчора відео про Гоптівку, все розбито, і в новинах читала про Стрілечу так в Стрілечій пишуть зосталось всього 8 людей, а було ж велике село.
А психушку куда дели?
sobacura• 15 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Киеву вообще не надо переживать
Принаймні тему вчора створили, яки плани в Київа. І ще одна в Миргороді панікувала, щоб не дійшли туди.
Он в Севастополі бавовна ) мені такі новини більше подобаються )
автор Модница 80х • 15 февраля 2023
Ответ для-sofi-
А психушку куда дели?
Були новини що евакували, тоді ще працівнии погибли
автор Модница 80х • 15 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Зараз бавовна в Криму?
sobacura• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
Зараз бавовна в Криму?
’⚡️У тимчасово окупованому Севастополі чути вибухи, повідомляють підписники. Чекаємо на офіційну інформацію.’
автор Модница 80х • 15 февраля 2023
Щойно новина в телеграммі.
Россия намерена вновь захватить территории Харьковской области

Представитель назначенной Россией ’администрации Харьковской области’ Виталий Ганчев заявил, что ’все населенные пункты Харьковской области, которые были под контролем России до сентября, сейчас планомерно будут освобождать’. По словам Ганчева, около 20 населенных пунктов региона ’находятся под контролем России’, там ’идут ожесточенные бои’.

Отметим, что украинские, западные и российские источники подтверждают активизацию боев на Купянском направлении и по линии Сватово-Кременная.

Украина Online
Чашечка кофе• 15 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Миргород это уже клиника
-sofi-• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
Врачи погибли, а больные спаслись? Интересно..
автор Модница 80х • 15 февраля 2023
Ответ для-sofi-
При евакуаціі, тоді 4 працівника погибли. Це ще восени
Nastyadem• 15 февраля 2023
Давайте так, авиация на границе, потому что наземное наступление не ’вытягивает’, они бояться пересекать воздушное пространство уже давно, потому что наши уже давно их самолеты успешно сбивают, такой легкой проходки, как в феврале прошлого года не будет! Думаю, что они подтягивают авиацию не на Харьковское направление, а на Донецко-Луганское, для поддержки пехоты! На Харьков еще раз, у них будет кишка тонка! Ублюдки чертовы!
чаревна• 15 февраля 2023
❗️Кацапы могут снова пойти в наступление на Харьков и Купянск, — Череватый.

’Оккупанты пытаются контратаковать в направлении Купянска. Но ситуация контролируемая, Харьковская область готова, там есть подразделения, закаленные в боях, которые встретят врага’, — отметил спикер Восточной группировки войск ВСУ.