Дівчата, тема в топі щодо стягнення кацапами літаків, як би не з нашої сторони. Всі мої поки ніуди не збираються, навпаки з дітими вдома сидять. Які у вас плани, питання до тих, хто з півночі Харківщини і аж до Ізюму.
Чашечка кофе• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
Вони вже там дуже близько, взяли села приміські
Не очень они там близко. А те несколько сел серая зона с октября
Ответ дляArgesha
Дівчата... Хоч вірте- хоч ні, але так, підуть на Харківщину.
Усе серйозно, на жаль (щодо цього напрямку). Тим, хто там є зара, мабуть, краще поїхати, хоча б на ЗУ.
Де ви читали це? Інфо зовсім по крихті дають
Чашечка кофе• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
А вы хотели информацию с картами Генштаба?
Ответ дляарина-ветерок
Так з Харкова до кордону 25-30 км всього. Якщо Ваше село десь далі, то чого хвилюватися. Скільки у Вас км до кордону? Бо навіть ті села, що поряд з Харковом, та ж Руська наприклад, ще світло тільки лагодять, тільки частково дали. І в сторону Липців таке ж. І в сторону Ст.Салтова. Ті кого знаю, не поверталися. Як там жити? І будинки майже скрізь розбиті. І інфраструктури ніякої.
Ну як подалі, км 15-20, на рівні Руської, тільки нас одразу відбили швидко. Кацапи вже були 24 у нас
арина-ветерок• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
Ну то ясно, що якщо Ваші близькі біля Куп´янська то треба виїзжати. Не тому, що підуть , а через обстріли.
Ответ дляЧашечка кофе
Ну как не дуже, там всього пару км від Купянська. Це нові села, вони взяли на днях.
Чашечка кофе• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
Откройте дип стейт и посмотрите то огромное ’ наступление ’.
Ответ дляЧашечка кофе
Глянула, 10 км от Купянска.
Ответ дляЧашечка кофе
Дивно ви пишите
Ответ дляМодница 80х
Кума сидить під кордоном з двома малими, інші всі теж сидять. Офіційної інфи немає і не переймаються. Хоча ризик весь час. Точно як перед 24м тихенько всі знали і мовчали
Під самим кордоном особисто я б не сиділа. Ну люди різні. Є з дітьми он в Вовчанську сидять і хрін їх витягнеш хоча б у Харків.
Чашечка кофе• 15 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
Глянула, 10 км от Купянска.
Я теперь тоже самое только за январь.
Ответ дляsobacura
А є ще такі сами теми з таким самсим питанням про плани для дівчат з Сум, з Києва. Це просто підштовхує до певних думок.
но почему-то нет такой темы про Черкассы или Винницу, почему? откройте карту Украины и подумайте - почему Сумы и Харьков переживают более активно, чем Винница
Ответ дляарина-ветерок
Наших людей не спинити, чоловік працює в компанії що дає інтернет по деокупованій Харківщині, заявок все більше. Люди відновлюють свої розтрощені хати. Намагаються.
Ответ дляК@тен@
конечно! ведь на самом деле этого нет! хорошо, если в Европе или хотя бы центральной части страны живешь.. тогда, конечно, вывсеврете-вывсезрадники
Конечно, мы им только на нервы действуем, называют нас паникерами
Чашечка кофе• 15 февраля 2023
Ответ дляК@тен@
Роддственики в Сумской области прямо у границы пока спокойны. Слухи про новое наступление по городу со второго дня деоккупации
Ответ дляарина-ветерок
Так з прикордонних районів майже всі виїхали під час деокупації, там же всі будинки розбиті, досі ні світла нема, нічого, і не розмінованов багатьох місцях. дивилась вчора відео про Гоптівку, все розбито, і в новинах читала про Стрілечу так в Стрілечій пишуть зосталось всього 8 людей, а було ж велике село.
А психушку куда дели?
Ответ для-sofi-
А психушку куда дели?
Були новини що евакували, тоді ще працівнии погибли
Ответ дляsobacura
Принаймні тему вчора створили, яки плани в Київа. І ще одна в Миргороді панікувала, щоб не дійшли туди.
Он в Севастополі бавовна ) мені такі новини більше подобаються )
Зараз бавовна в Криму?
Щойно новина в телеграммі.
Россия намерена вновь захватить территории Харьковской области
Представитель назначенной Россией ’администрации Харьковской области’ Виталий Ганчев заявил, что ’все населенные пункты Харьковской области, которые были под контролем России до сентября, сейчас планомерно будут освобождать’. По словам Ганчева, около 20 населенных пунктов региона ’находятся под контролем России’, там ’идут ожесточенные бои’.
Отметим, что украинские, западные и российские источники подтверждают активизацию боев на Купянском направлении и по линии Сватово-Кременная.
Украина Online
Чашечка кофе• 15 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Миргород это уже клиника
Ответ для-sofi-
Врачи погибли, а больные спаслись? Интересно..
При евакуаціі, тоді 4 працівника погибли. Це ще восени
Давайте так, авиация на границе, потому что наземное наступление не ’вытягивает’, они бояться пересекать воздушное пространство уже давно, потому что наши уже давно их самолеты успешно сбивают, такой легкой проходки, как в феврале прошлого года не будет! Думаю, что они подтягивают авиацию не на Харьковское направление, а на Донецко-Луганское, для поддержки пехоты! На Харьков еще раз, у них будет кишка тонка! Ублюдки чертовы!
❗️Кацапы могут снова пойти в наступление на Харьков и Купянск, — Череватый.
’Оккупанты пытаются контратаковать в направлении Купянска. Но ситуация контролируемая, Харьковская область готова, там есть подразделения, закаленные в боях, которые встретят врага’, — отметил спикер Восточной группировки войск ВСУ.