КротоТо• 15 февраля 2023

Закінчили ремонт, налітай

Одже - діліться враденнями... закінчено ремонт 1кімн квартири, 43 кв м, з лоджією і балкончиком... кухня 15 кв м - на ремонт витрачено 15тис $ (тепла підлога по всій площі) - тішусь бо сьогодні все закінчили остаточно (більше фото у першому коментарі)

Квартира на продаж надіюсь, на крайняк під здачу
175см55кг19лет (она)• 16 февраля 2023
Ответ дляПиши-пропало
62 штуки убиенных енотов.... Шось долго вы ее пытаетесь продать, объявы все вешаете и вешаете.

Квартирка над тц
Що значить довго? Автор лише позавчора питала яке ліжко сюди купити, якого кольору

автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляNinjavan
Та вже будь-ласка. Я теж невибаглива дуже) скоро треба починати
Надіслала в лічку
Дежурный по кухне• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Івано-франківськ, паркова зона, біля озера...мммм
Всегда интересовал вопрос, который хотелось задать владельцам: а зачем в квартиру, которую вы собрались продавать, покупать мебель, технику? Ведь понятно же, что у потенциальных новых хозяев свой вкус, и им многое захочется переделать. Я вот иногда просматриваю объявления, и везде какая-то жуткая мебель, чужие кровати, шкафы - кому оно надо? Ну ладно, если люди уезжают и продают жилье сразу вместе со всем, что там было... Но если изначально планируют продавать и покупают все на свой вкус - не пойму.....
МЕСТО_Встречи• 16 февраля 2023
Ответ дляMs. Iphone
Очень даже ничего, Ванная понравилась. А вот пол не понравился категорически
також, можна навіть пробачити спальну, але підлогу нізащо, та ще ж вона й недешева нажаль
Пиши-пропало• 16 февраля 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
С января месяца объява висит. И кровать уже на фотка есть.
Уточка• 16 февраля 2023
Ответ дляКвартираЧья
ну так, це тренд -згодна, який нагадує квартири 70-х років 20 століття.
не шутите так. У автора а-ля 2000
МЕСТО_Встречи• 16 февраля 2023
авторе, колір в підлоги дуже красивий! але розкладка все спотворила нажаль
автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
А стільниця скільки вийшла?
Стільницю обираєте самі, ну тисячі 4...тут дерев´яна, у нас така вдома і можна реставрувати...
Пиши-пропало• 16 февраля 2023
Подытожим: ИФ, 43 квадрата, 2 этаж (квартира над помещением ТЦ), с ремонтом (на любителя) с мебелью (на любителя) = 62 штуки зелени.

автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Чому таке дивне розташування варильної поверхні і духовки? Я ю варильну посунула далі від мийки.
Там стоякова газова труба прикрита пеналом, тому обмежений простір
Дюйм оф о4ка• 16 февраля 2023
Ответ дляДежурный по кухне
Це просто не для вас (і не для мене).
Зазвичай, такі квартири продаються дорожче і окуповують себе. Є люди, котрі купують ’ картинку’, а потім навіть переробляють під себе, але їм важливо купити гарне
МЕСТО_Встречи• 16 февраля 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
У моей подруги шкафы на голову упали ночью .
серйозно? вона жива після цього?
Я тут с краю постою• 16 февраля 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
серйозно? вона жива після цього?
Сотрясение мозга
МЕСТО_Встречи• 16 февраля 2023
Ответ дляМексиканочка
Мне Вот такой стиль больше по душе - https://m.olx.ua/d/uk/obyavlenie/kvartira-z-dizayn...
Квартира автора, полагаю, будет тысяч 55-60. Судя по ее комментариям. Цены, конечно у них в городе выпасли существенно
мені теж таке по кольорах більше подобається набагато ніж у автора
автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Далеко від мийки... чому не поруч з мийкою?
Мало місця, є речі які неможливо пересунути, я от газова стоякова труба - від неї і відштовхувались
Дюйм оф о4ка• 16 февраля 2023
Мені підлога подобалася, поки я не прочитала, що це плитка. От дуже подобалася, найбільше з усього. Напевне, я дивна
А найбільш неординарним рішенням вважаю люстро-дзеркало у ванній. Цікаво чи автор відповідала уже. Але ж там одне з двох: або головою гепаєшся об люстру, або бачиш у дзеркалі лише маківку і зачіску, якщо це якась гуля з начісом.
О_Юми• 16 февраля 2023
А взагалі ось як тиждень всі обговорюють ймовірність землетрусів, яку потужність витримають будинки і тд. А люди так тупо штроблять горизонтально! несучі! стіни під шампуні! І потім продають щасливим власникам. Блін, ну це треш, друзі. Ну як так можна?!
автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляСегодня на диете
Що таке 1.5м шафа на все про все?
Ви забули врахувати, що не тільки дверцята повинні відчинятись біля люстр, але і людина повинна теж десь бути. + вона повинна нести речі і обертатись із ними навколо себе. А в вас це неможливо.
В ванній то взагалі. Розетки є, але гарячим приборами користуватись не вийде. Сильно небезпечно
- тумба в ванній всього одно. Немає де діти косметику, гігієну, прилади для волосся, тощо.
Місця для побутової хімії та порошку там точно немає

- про ноут в ліжку взагалі мовчу
То вже не важливо на фоні всього
Для хімії у коридорі спец шафа...і для швабри теж
автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
наче гарно якщо для себе, але два питання
- навіщо підлогу виклали ’йолкою’? одразу нагадує совкові хрущоби
- навіщо на продаж взагалі робили ремонт та ще й меблі купляли?
бо як будете продавати, то будете включати вартість ремонту, тобто покупець може не купити просто через те, що не сподобається саме ремонт, а переплачувати за нього кошти та ще потім переробляти - який сенс?

це просто думки, я б таку краще поздавала, а вже потім коли це все застаріє - меблі та ін - продала б якщо розглядали варіант продажу
Так і буде якщо не куплять

beril_он• 16 февраля 2023
классно, но я бы не смог спать, зная что надо мной висят шкафы
МЕСТО_Встречи• 16 февраля 2023
Ответ дляPrervana
Ну это не готовый ремонт, а лишь визуализация) ваш пример лишний раз доказывает, насколько мы все разные. Лично я бы не смогла выспаться в такой спальне, вынуждена была бы спать с головой укрывшись одеялом. Я сова, такое количество света начало бы меня будить буквально через пару часов после засыпания и я бы либо вешала полный блекаут на окна, либо спала бы в более темном помещении... В условиях однушки видимо спать бы пришлось в шкафу)
я теж сова, дуже шикарно сплю у своїй світлющій спальні при повному яскравому освітленні. взагалі пофігу, аби тиша була
автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Там було оголошення без меблів, і було вказано що меблі очікуються, тому не шукайте зради
Дежурный по кухне• 16 февраля 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Це просто не для вас (і не для мене).
Ну прям не знаю. Думаете, много найдётся любителей переплатить за мебель, которая не понравилась и вместо неё приедется покупать другую? Вот мне допустим в квартире автора категорически не нравится спальня и не очень кухонный уголок. То есть я как покупатель должна ей окупить затраты на эти зоны, а потом оборудовать их заново под себя? Ну зачем мне это, если можно в пустую квартиру сразу купить все то, что нравится именно мне?
автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Якось Ви не рівно дихаєте до ТЦ... і вона над тех приміщенням ТЦ, уважно читайте
автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Це плитка, але вона з рельєфом - на дотик як дерево
МЕСТО_Встречи• 16 февраля 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Серьезно? Вы резали несущую стену ради этого! Вы знаете, что это запрещено делать? Её вообще нельзя трогать
можна) є просто обмеження, в мене взагалі арка вирізана в несучій стіні та на 15 см зрізано стіну, я хотіла більше, але мої друзі-будівельники (інженери-проектувальники, а не робочі) сказали що на 15 см зрізати можна, більше ні

але я на останньому поверсі
МЕСТО_Встречи• 16 февраля 2023
Ответ дляГарачый Шыкалад
симпатично, мне только не нравится выбор пола, но это на мой взгляд. поздравляю!
а мені викладка не подобається, саме колір підлоги супер
автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
А я не люблю коли ставлять плитку як лижі
БезникаЯ• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Бо шкода бачити як все буде нищитись при здачі
А нащо тоді цим всім займалися,як є де жити?
Сегодня на диете• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Всі речі людей точно не влізуть в ці 1.5м однієї.
Одна справа - мрії, інша- реальність. Ну і я не знаю тих, хто зберігає хімію разом із хутром в сукневій шафі