КротоТо• 15 февраля 2023

Закінчили ремонт, налітай

Одже - діліться враденнями... закінчено ремонт 1кімн квартири, 43 кв м, з лоджією і балкончиком... кухня 15 кв м - на ремонт витрачено 15тис $ (тепла підлога по всій площі) - тішусь бо сьогодні все закінчили остаточно (більше фото у першому коментарі)

Квартира на продаж надіюсь, на крайняк під здачу
ЖаннаНеАгузарова• 16 февраля 2023
Не сподобалась тільки спальня. Не продумали ви її геть. Що полички над головою, що ця решітка перед вікном. Виглядає дуже незатишно саме ця кімната.
Все решта гарно.

Оцененная• 16 февраля 2023
А у спальню дверей немає?
Укуси меня• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Лоджія, сюди ще величезна шафа влізе кому мало...
Это уже не лоджия, а эркер. Лоджией была до присоединения в жилую зону
Играю_на_кларнете• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Там у самому дзеркалі ще підсвітка пряма в обличчя, кругла така, я її не ввімкнула...
А, ну тогда понятно. Вообще большая работа проделана, я как подумаю впадаю в уныние..Сколько всего надо вникнуть, выискать..Еще и как бывает, все через одно место...То мастера накосячили, то не найти товар, то еще что-то..
автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Простенькое но всё аккуратно. Мне лично не понятен совершенно сценарий освещения, особенно две люстры в зоне кухни к чему они там такие? почему нет точечного света или подсветки периметра, подсветка столешницы?
Забула ввімкнути підсвітку стільниці...
Уточка• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Івано-франківськ, паркова зона, біля озера...мммм
реклама для переселенцев?....ну да...как-то странно все это смотреть и читать ...из восточных регионов. Как будто- про другую вообще страну
Редисочка• 16 февраля 2023
якась інстаграмна квартира. як в такому жити? немає ні кухні, ні.....
ГейТуда• 16 февраля 2023
Ответ дляЧумачечая_
Вы решили использовать Советчицу как площадку для продажи? А в бан не хотите?
и мне так показалось
175см55кг19лет (она)• 16 февраля 2023
Ответ дляУточка
Не читайте

автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляJannyMoney
На кухне надо было сделать барную стойку, тогда в зале можно было бы сделать по низу тумбочку. А барная стойка дала бы дополнительно рабочую поверхность.
В спальне вот эта штука с телеком ни к селу ни к городу. Она ни по цвету ни по форме не вписалась.
Я так поняла будете продавать или сдавать? Тогда сойдет)
За барною не зручно посиденьки влаштовувати... 6 чоловік за барну не посадиш, а тут стіл розкрадний і 6 чол зручно розсідаються і салатікі і бухлішко
ВундерКИНГ• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Посунути стіл і ліпити вареники...я з такою кухньою живу 8 років і годую 2х дітей
Та можна і на колінах зліпити)) мова ж про те, що можна було і краще зробити, ергономічніше, робочої поверхні більше, щоб стола не совати. Як на мене, то кухня так собі...
І ще отой перестінок у ванній...
автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляstarlink
Это Киев?
Ні, франківськ
автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляstarlink
А сколько тогда?
У нас по стилю похожая квартира.
40 кв, я думала выставить за -65к(а обошлось все мне 52к)
А місто у Вас моє?
Фрося_Бурлакова• 16 февраля 2023
Ми не так давно купували квартиру. Тому вся інфа свіжа в пам´яті.
Під продаж (не здачу) ніхто не робить дорогий ремонт. Ціна квартири залежить від району, будинку, комунікацій ітд. Стан шкафчиків чи унітаз на ціну квартири не впливає!
Тому тут тільки я рекомендую здавати квартиру.
ВундерКИНГ• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Завсім не напрягають бо лиш 30 см від стіни... якщо лягти то вони за головою, не над... однушка, треба економити простір
То краще було на ту стіну шафу повноцінну, а ліжко головою до стіни навпроти дверей...
starlink• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
А місто у Вас моє?
У нас та квартира в пригороде Киева.соф борщаговка
Фрося_Бурлакова• 16 февраля 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Все решта гарно.
Як номер в готелі.
автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляВбигудях
Можливо вже питали, Автор, чим застелили ліжко, дуже гарно, дайте контакти будь ласка
Плед з епіцентру, супердешевий - біля 600грн
Ряженка• 16 февраля 2023
Мне нравится пол и много чего, но отдельно друг от друга.
Например, шкафы над изголовьем кровати. Или вешалка при входе, кухня. Но все вместе оно не связано как-то. Ванна норм. Совсем не понравились светильники.

ЖаннаНеАгузарова• 16 февраля 2023
Ответ дляФрося_Бурлакова
Як номер в готелі.
Є номери затишні) Навіть якщо скромні.

А тут претензія на дизайнерський ремонт, але вийшло не дуже. І спальня нормального розміру. Навіщо її треба було так «розрізати» тими дошками? Зонування не вийшло
ВундерКИНГ• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Посудомийка окремостояча, не вбудована...на 8 комплектів посуду алк менша за вбудовану
Далеко від мийки... чому не поруч з мийкою?
О_Юми• 16 февраля 2023
Ответ дляstarlink
Однушку на Софієвській за 65? Я щось трохи від життя відстала мабуть
автор КротоТо • 16 февраля 2023
Ответ дляСегодня на диете
- Великий простір кухні і диван натякають на гостей. Але готувати на цих 20см кухонної поверхні - ще те задоволення. Тягати великий стіл тричі на день по всій кухні- те задоволення. Я вже мовчу про те, що стане із підлогою
- на вході є три вішака, і жодного місця для сумок, шапок, рукавиць. Зате є непотрібне для молодих велике сидіння. Купа місця витраченого марно. Але ж я розумію- три гачки дешевше галошниці та шафи.
- низька велика люстра у спальні над ліжком із низькою стелею - це максимально небезпечно. Махнув рукою, одежею- і привіт
- шафи над ліжком. Окрема тема. А в вас Джекпот. Треба щось дістати і не торкатись люстри. Як??
- теж саме із кухнею. Дістатися полиць наверху і не зачепити люстри- той ще квест
- ванна кімната. тумба замала. Під нею будуть зберігати порошки/миючи засоби. Все це відкрито і неохайно
- у ванній дуже низькі лампочки. Ані потягнутись, ані взяти фен/плойку. Від гарячого все за мить опиниться розбитим. Ще і прямо на голову
- я вже не кажу про відсутність робочого місця. Де поставити комп, ноут? За тарілку?

Максимально невдало. Вибачте, не хотіла образити
Жоден пункт не попав...до люстр як до неба, ніякі двері не торкаються... вішаки 3 для крючів, максимум сумочки, для решти повно місця в 1.5 метровій шафі і навіть шуфляда у шафі для рукавичок :) тумба в ванній здоровення, 40си глибина!! + господарська частина шафи у коридорі... стіл купить собі той кому треба, я за ноутом вліжку працюю наприклад
starlink• 16 февраля 2023
Ответ дляО_Юми
Да.
С ремонтом.

Сейчас у застройщика чтоб купить такую ,нужно выложить больше 40к.(голые стены)
Сегодня на диете• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Що таке 1.5м шафа на все про все?
Ви забули врахувати, що не тільки дверцята повинні відчинятись біля люстр, але і людина повинна теж десь бути. + вона повинна нести речі і обертатись із ними навколо себе. А в вас це неможливо.
В ванній то взагалі. Розетки є, але гарячим приборами користуватись не вийде. Сильно небезпечно
- тумба в ванній всього одно. Немає де діти косметику, гігієну, прилади для волосся, тощо.
Місця для побутової хімії та порошку там точно немає

- про ноут в ліжку взагалі мовчу
То вже не важливо на фоні всього
МЕСТО_Встречи• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Це плитка керамограніт, викладена як паркет...з підігрівом повсюди ... вона не така рижа як на фото, світліша
наче гарно якщо для себе, але два питання
- навіщо підлогу виклали ’йолкою’? одразу нагадує совкові хрущоби
- навіщо на продаж взагалі робили ремонт та ще й меблі купляли?
бо як будете продавати, то будете включати вартість ремонту, тобто покупець може не купити просто через те, що не сподобається саме ремонт, а переплачувати за нього кошти та ще потім переробляти - який сенс?

це просто думки, я б таку краще поздавала, а вже потім коли це все застаріє - меблі та ін - продала б якщо розглядали варіант продажу
Пиши-пропало• 16 февраля 2023
62 штуки убиенных енотов.... Шось долго вы ее пытаетесь продать, объявы все вешаете и вешаете.

Квартирка над тц
МЕСТО_Встречи• 16 февраля 2023
Ответ дляДваДваВосемь
А зачем шкафчики над головой в спальне?
щоб було чому на голову впасти
я завжди такого боялася
О_Юми• 16 февраля 2023
Ответ дляstarlink
Да.
С ремонтом.

Блін, ну це Софієвська, камон. Якщо людина має 65, то вже краще дивитись адекватніші райони.
МЕСТО_Встречи• 16 февраля 2023
Ответ дляМелочунь
Ванна, кухня, коридор, лоджия - супер
Спальня не понравилась. Мне эти шкафчики над головой не давали бы расслабиться. Имхо
а мені чорне ліжко... як наче вже у труні лежиш

шафки то само по собі трешак над головою