КротоТо• 15 февраля 2023
Закінчили ремонт, налітай
Одже - діліться враденнями... закінчено ремонт 1кімн квартири, 43 кв м, з лоджією і балкончиком... кухня 15 кв м - на ремонт витрачено 15тис $ (тепла підлога по всій площі) - тішусь бо сьогодні все закінчили остаточно (більше фото у першому коментарі)
Квартира на продаж надіюсь, на крайняк під здачу
Уси-пуськи• 16 февраля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Підлога не свіжа, а так все решта наче нормально.
Да, пол диссонирует с остальным интерьером. Хотя 12 лет назад я жила в съёмном панельном ’хруще’, и там был такой паркет - старенький, но в очень хорошем состоянии. Как же приятно было ходить по нему, деревянному! Лучше, чем ламинат и плитка
Ответ дляБиблиотекарь
В мене спальня 12 кв.м. і навпроти очей чорна стіна. Такий релакс). А до цього був період коли всього світлого хотілось і в спальні були блідопудрові стіни. Але хочеться кардинально змінити, йде психологічна втома, тому використовується контраст. Так і в моді, все на контрасті, на епатажі. Після коричньових радянських інтер´єрів на зміну прийшло різнокольорові 90ті і 2000ні. Потім змінилося на білий сканді і сірий бетон. Зараз дивилась тенденції на 2023 рік, то робиться ставка на темні кольори.
Не погоджусь, навпаки мода на темне відходить. Зараз найбільших обертів набирає стиль Джапанді. І там все в світлих, теплих кольорах
Здрасьтенька• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Моїй мамі теж, це нормально - у всіх свої смаки
Мне все нравится кроме пола и шкафчиков над головой
КротоТо
• 16 февраля 2023
Ответ дляstarlink
Блин, так сколько вы хотите за продажу?
Реально интересно. Скажите. В какую цену 1 кв метр ?
Так в різних містах різні ціни ще й в різних районах... підкажу що сирець зараз тут коштує 40
ТелаЧьи нежноСти• 16 февраля 2023
Пол темный очень, фасады на кроватью не нравятся, они бы мне давили бы на голову, но не мне там жить
КротоТо
• 16 февраля 2023
Ответ дляЛизочек
У автора одна спальня, плавно переходящая в кухню. Мне бы то белье глаз муляло постоянно.
Я от некоторых вариантов съёма отказывалась именно из-за этого, ремонтов, как с пинтреста, понаделают, а белье сушить по батареям и дверям, по ходу надо. Ладно бы с машинкой сушильной сдавали, но ведь нет
Тому тут прально-сушильна машина у ванній
КротоТо
• 16 февраля 2023
Ответ дляНекомильфо
В общем, неплохо, но мне туда черные шкафы никак не лепятся.
Вони сірі, навіть стальний колір - переплутали при виготовлені, я темносірі хотіла
lana_banana04• 16 февраля 2023
Все понравилось, кроме шкафов над головой. Страшновато под ними спать все-таки, плюс как в поезде на нижней полке.
Вбигудях• 16 февраля 2023
Можливо вже питали, Автор, чим застелили ліжко, дуже гарно, дайте контакти будь ласка

КротоТо
• 16 февраля 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Автор класно вийшло. Ми до війни трохи не доробили, але теж 15 тис ремонт, 50 метрів. У вас вийшло дуже затишно, і не дороблено. у нас якось не так затишно як у вас.
В яку ціна вам вийшли кухонні меблі без техніки, якщо ви памятаєте.
Дякую . Вдалого продажу.
Кухня без стільниці 36 тис грн, замовляла онлайн на фабриці, фасади фарбований мдф
ПодругаМужа• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Рівно рік... але тому що грошей бракувало...а майстри ремонт за 2 місяці виконали
Дякую за відповідь, дуже гарно.
Уточка• 16 февраля 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Совершенно не нравится.
опять я в эту тему попала...жесть...но теперь понятно- автор не для себя старалась- для других
Я тут с краю постою• 16 февраля 2023
Ответ дляМелочунь
Ванна, кухня, коридор, лоджия - супер
Спальня не понравилась. Мне эти шкафчики над головой не давали бы расслабиться. Имхо
У моей подруги шкафы на голову упали ночью .
Сегодня на диете• 16 февраля 2023
- Великий простір кухні і диван натякають на гостей. Але готувати на цих 20см кухонної поверхні - ще те задоволення. Тягати великий стіл тричі на день по всій кухні- те задоволення. Я вже мовчу про те, що стане із підлогою
- на вході є три вішака, і жодного місця для сумок, шапок, рукавиць. Зате є непотрібне для молодих велике сидіння. Купа місця витраченого марно. Але ж я розумію- три гачки дешевше галошниці та шафи.
- низька велика люстра у спальні над ліжком із низькою стелею - це максимально небезпечно. Махнув рукою, одежею- і привіт
- шафи над ліжком. Окрема тема. А в вас Джекпот. Треба щось дістати і не торкатись люстри. Як??
- теж саме із кухнею. Дістатися полиць наверху і не зачепити люстри- той ще квест
- ванна кімната. тумба замала. Під нею будуть зберігати порошки/миючи засоби. Все це відкрито і неохайно
- у ванній дуже низькі лампочки. Ані потягнутись, ані взяти фен/плойку. Від гарячого все за мить опиниться розбитим. Ще і прямо на голову
- я вже не кажу про відсутність робочого місця. Де поставити комп, ноут? За тарілку?
Максимально невдало. Вибачте, не хотіла образити
Уточка• 16 февраля 2023
Ответ дляДваДваВосемь
А зачем шкафчики над головой в спальне?
вам в предыдущую тему
Я тут с краю постою• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Івано-франківськ, паркова зона, біля озера...мммм
Шикарное место !
КротоТо
• 16 февраля 2023
Ответ дляБезВзяток
Хотіла запитати про стойку для ТВ . Це ви закладну залишили заздалегідь? Вираховували відстань від голови лежачи на корваті?
Перед натягуванням натяжної стелі встановили перегородку, щоб ліжко влізло і прохід залишився між ліжком і перегородкою... а тєлік вішали після ремонтів - приміряли як буде зручно і на кріплення закріпили
ЯспАкойнаЯ• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
А стільниця скільки вийшла?
Чумачечая_• 16 февраля 2023
Вы решили использовать Советчицу как площадку для продажи? А в бан не хотите?
КротоТо
• 16 февраля 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
А мне пол нравится. Еще одно замечание. В ванной мало света. Я понимаю, задумка такая и вроде зеркало с подсветкой, но маловато, нужен ее один источник света над зеркалом, желательно.
Там у самому дзеркалі ще підсвітка пряма в обличчя, кругла така, я її не ввімкнула...
Пульт от линолеума• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Не скажу, дорогий район міста
Та я знаю цей район тому й питаю)
ВундерКИНГ• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Там робочої площі більше ніж у мене вдома на 30см... а в мене 2є дітей !!!+ просто посуваєте стіл, а він розкладний і ліпите собі там вареники... чим менша площа тим менше прибирати
Чому таке дивне розташування варильної поверхні і духовки? Я ю варильну посунула далі від мийки.
КротоТо
• 16 февраля 2023
Ответ дляБезникаЯ
Яка дивна лоджія,а чому без скла?
У нас так роблять, рідко хто ставить додаткове скло, навіщо? Як правило тут кавові столики або комп´ютерні столи
Укуси меня• 16 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Спальна зона... з виходом до лоджії
Самое трэшевое место. Остальное более-менее
КротоТо
• 16 февраля 2023
Ответ дляБезникаЯ
А чому хочете на продаж?
Бо шкода бачити як все буде нищитись при здачі