Дело было давно• 17 февраля 2023
Чи можна притягнути до відповідальності інстамагазин Yarka.ua
Доброго дня! Як гадаєте чи можна притягнути до відповідальності інстамагазин? (Кошти перераховувала на карту, тому відповідно немає ніяких чеків). Купила піжаму і не можу її повернути/обміняти. Але хочеться провчити цього продавця, бо бізнес так не ведуть. Прикріпляю переписку з продавцем.
Любовь Калистратовна• 17 февраля 2023
Ответ дляУкраиночка
Компенсация - это Вы о цене чайной ложки средства для стирки?))
Почему чайной?)) оплатят бутылку Перволь)
Эт вернячОк• 17 февраля 2023
Ответ дляДело было давно
Продавець вишле нову піжаму, якщо плями не відперуться
я не утверждаю , что Вы их ставили. не подумайте
я к тому, что, когда случаются такие ситуации, то все на словах бездоказательно.
заказывайте наложкой
Любовь Калистратовна• 17 февраля 2023
Ответ дляolyagol
Вы все пишите, наложка? на почте зафиксировать?...А как можно зафиксировать в подъезде у почтомата и какая наложка в почтомате? Ситуация неприятная, нужно пробовать отстирать.
Так это по акции за 22 грн на почтомат заказыаали наверное))) жадность она такая
Sofiaaaaaa• 17 февраля 2023
Ответ дляЯпонский Городовой
Раньше покупатели не занимались обманом и подлогом.
Я власниця цього магазину, ми нікого не обманули, ми вирішили питання з клієнтом, якщо пятна після прання не зникнуть, ми зробимо обмін🙏🏼
Дело было давно
• 17 февраля 2023
Ответ дляSofiaaaaaa
Так, ми все вирішили.
Ответ дляОтчебучкина
хотіла б я на вас глянути, яещо це був би ваш магазин білизни). По закону білизна пе підлягає поверненню, а піжама відноситься до білизни, для цього і є наложний платіж. Автор вирішила зекономити і попросила доставку до поштомату, а могла замовити на відділення НП і все гарно обдивитися і прийняти рішення - забрати чи повернути. Вона цього не зробила. Де гарантія продацю, що плями автор сама не наставила?
Ну я якраз і продаю білизну і піжами. Ситуації, де щось напартачено з товаром завжди вирішую на користь покупця.
Це звичайно не відноситься до того, я приміряла труси і вони мені не підходять, заберіть назад.
Брак буває, і я його приймаю назад.
Ответ дляЗвезда в шоке
Пижамы возврату не поддежат.
Если это брак, то при возврате покупателю возвращают деньги за товар. Никто ничего стирать и обратно отправлять НЕ обязан.
Ну я про прання нічого не писала. Якщо є брак, або повертають гроші, або присилають нову піжаму без плям.
КинДза• 17 февраля 2023
Согласно закону Украины ’О защите прав потребителей’ корсетные товары и нательное белье (включая ночные сорочки, пижамы и халаты) обмену или возврату не подлежат.
Японский Городовой• 17 февраля 2023
Ответ дляSofiaaaaaa
Я знаю. Це я вам писала в директ.
Я шалунья• 17 февраля 2023
Який страшний клієнт , хай Бог милує , спіднє обмінну не підлягав , а плями ви могли кільком поставити самі бо по тексту видно що ви агресивна
Губной рояль• 17 февраля 2023
Ответ дляsnp-85
Ситуація відстій. Магазин мав би забрати назад речі з плямами і вислати вам піжаму без плям, оплативши усі втрати на пересилку. Ще і вибачитись. Ну це так в моїй голові і так би зробила я.
Погоджуюсь. Це репутація продавця. І єдиний цивілізований спосіб вирішити: вибачитись, запропонувати обмін або повернення за рахунок продавця.
Як вони це уявляють, передивлятися у відділенні піжаму на рахунок плям? Мені б і в голову таке не прийшло. Може і труси передивлятися перед чергою на НП?
До речі повертала піжами у британський Некст, не підійшов розмір, прийняли без проблем, у них на сайті піжами не входять у категорію товарів, що не підлягають поверненню.