Не будь КакСвета• 18 февраля 2023
Часто ли вы едите первое? (суп, борщ)
Я вот готовлю в основном раз в две недели, так что ем не часто. Это сильно критично?
Злюка-закусюка• 18 февраля 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Так це в аожній країні є. Я не харчуюсь вуличним харчуванням. Виключно вдома. Але і супів не їм. Їм мало, тому не бачу сенсу забивати живіт просто супом. Краще з‘їсти щось корисне і смачне, а не виварені овочі. Я оберу шматок запеченої риби з свіжими овочами.
Я теж беру шматок запеченої риби з свіжими овочами ( це не є чимось надзвичайним і недоступним) але це не виключає вживання супу раз в день. Я вмію варити смачні супи.
ПрипоРошенная• 18 февраля 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Ну говорят же что нужно всегда есть первое,,то б не было проблем с желудком
Отвечу так. Первые три месяца войны готовить первое не было возможности. С ЖКТ у всех все норм. Главное, пить достаточно воды
svetikmolcha• 18 февраля 2023
Ответ дляНагайна
Это все сказки
Как же я в детстве ненавидела суп, и сейчас его не люблю. Дети тоже не любят, готовлю для разнообразия раз в неделю.
Кудесница_с_пургеном• 18 февраля 2023
Ответ дляБесстыдница
Ну то не всі кухарки… вам нема чого робити- то стійте біля плити. Інші мають зайнятість поза домом і прекрасно живуть без свіжого на один раз
Живеш собі живеш, пишеш якусь фразу. І тут приходять вони: люди без почуття гумору.
Фраза була сказана невихованій людині, яка робить заключення відносно мого вміння готувати, навіть не знаючи мене.
А ви певно не зрозуміли просто.
Как_б_не_так• 18 февраля 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
это сказки из совка, пейте чай и будет вам то же гарячее ,а безпохлебки картошка с водой можно прожить,я много лет не ем ,но муж без собачей похлебки не может ,бо его так приучили
Мексиканочка• 18 февраля 2023
Ответ дляИграю у края
Мой муж понял что такое суп, когда проблемы были с желудком. Страдаю от того, что нет супов. Для себя не делаю. Пью пакетированный бульон.
Расшифруйте. Понял что?
Пиу!Пиу!• 18 февраля 2023
Ответ дляМандолина Бу
Без супов остановится желудок и человеку кранты будет.
Суп это основа жизни и питания.
LIANA171185• 18 февраля 2023
Было такое,что не ела месяц или чуть больше,вот не хотелось и все(ничего не болело и не беспокоило).Сейчас стараюсь есть через день или раз в 2 дня.Ребенок тоже так же ест.
Залатавая• 18 февраля 2023
Кожного дня супчики різні ; на вихідних обовязково борщ пс полюбляємо
Будьте так ласкаві• 18 февраля 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
А ви певно не зрозуміли просто.
А ви вихована людина?
ПрипоРошенная• 18 февраля 2023
Ответ дляVA 11
Червоний борщик зі смачним сальцем. Смакота! А крем-супчики !
Крем-супчики це взагалі не корисно
Кудесница_с_пургеном• 18 февраля 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
А ви вихована людина?
Вихована. Бо відповідала вам, хоча ви цього не заслуговуєте. Відповідала вашими ж словами. Але вже не буду, бо звикла витрачати свій час на достойних людей. Бувайте.
База_птеродактилей• 18 февраля 2023
Не можу сказати що ми прихильники перших страв, але борщ ми полюбляємо.
Колись зайшла до колежанки коли вона хворіла. Думаю навідатись треба з фруктіками. Вона вдома їла суп, бо часто приходилось їй лікуватися -їй штаток кишківника вирізали. Та ок теж вона жалілася як супи можна їсти(( подивилася я на той суп що в неї в тарілці-і дійсно, якщо не вмієш його варити, то й гідко їсти. В тарілці просто плавали помиї, сірого кольору (((
Будьте так ласкаві• 18 февраля 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ні, ви хамка.
Все возможно• 18 февраля 2023
Ні, не часто. Слава Богу є гроші на більш смачні блюда. Щодо жкт, то уже доведено що не від супів усе залежить, а від об‘ємів рідини, яку вживає людина.
Играю у края• 18 февраля 2023
Ответ дляМексиканочка
Расшифруйте. Понял что?
Что никогда не ел супы почти. Что с супом желудку лучше. Муж иностранец.
Мексиканочка• 18 февраля 2023
Ответ дляИграю у края
Тогда почему вы сейчас их не готовите?
Все возможно• 18 февраля 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Значить не вмієте смачні варити, що ніхто не їсть.
Цією фразою ви ж самі себе принизили. Ви не знали що бувають люди з різними смаковими вподобаннями?
Злюка-закусюка• 18 февраля 2023
Ответ дляВсе возможно
Моя сім´я втрачає на харчування в місяць значну суму, близько 1000 у.о. і супи є в раціоні щодня. Вони бувають з доволі не дешевих продуктів.
Разумная Губка• 18 февраля 2023
Готую постійно для меншого і чоловіка. Вони люблять. В мене в сім´ї завжди той суп пхали, тому наїлася мабуть. Тепер їм вкрай рідко. Раз у 2-3 місяці може. Не вважаюкорисною їжею, що там може бути корисного?
Тарабарщина• 18 февраля 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Это неправда. Супы были придуманы для детей, чтобы не было обезвоживания, так как дети редко пьют воду.
Взрослому суп не нужен.
Все возможно• 18 февраля 2023
Ответ дляТарабарщина
Взрослому суп не нужен.
Абсолютно згодна з вами.
Одноклассница• 18 февраля 2023
Ем часто, но потому что, я супы и борщи люблю. А вот всякие каши и яичницы, о которых пишут, что надо есть каждый день, практически не ем. Раз в месяц разве что