кет8888• 19 февраля 2023

Я боюсь 24.02 а ви?

Всі метушаться готуються, збираюсь речі. Я страшне не хочу їхати кудись....
0208mariia• 19 февраля 2023
Вы в Житомире боитесь?

LiliaCh• 19 февраля 2023
Ответ дляI_am_Ukrainian
Тоже склоняюсь к весне 24. Хотя надеюсь на вторую дату пораньше - осень 23. Половину пути мы уже прошли ДБ 🙏
Сейчас и вас к предателелям и нагнетателям запишут
LiliaCh• 19 февраля 2023
Ответ длякет8888
Та я вже поняла( що тут тільки про пісі какі можна питати.
Еще можно про любовниц мужа и какие трусы выбрать, хотя нет, там тоже заклюют
sobacura• 19 февраля 2023
Я чула, що краще їхати з населених пунктів, по ближче до лісу.
Я поки не знаю, що робити з цією інформацією.
Поїхато то нам є куди, у нас на дачі ліс через дорогу. Але я соб якось не дуже уявляю, коли їхати, і скільки часу там треба провести на тій дачі.
Але... добре, як все добре і це просто чутки. Але є але....
Просто я• 19 февраля 2023
Ответ дляViktoryjaG
Да, конкретно эти фотографии Санжейка или Грибовка, уже не помню)
Это однозначно Санжейка
lady.dziu2011• 19 февраля 2023
Мені теж страшно, але бігти нікуди не збираюсь. Дуже хвилююсь за Запоріжжя, там вся рідня. Щей тільки що прочитала що завезли 43 автобуси с вагнерівцями, чи в Мелітополь чи в Василівку, не зрозуміло.
Одяг та сумки• 19 февраля 2023
я каждый день просыпаюсь жива и рада а 22 что изменится? бак всегда у нас полный

автор кет8888 • 19 февраля 2023
Ответ дляLiliaCh
Так і є,а мене вже заблокують ,одразу прощаюсь 😁
Читака• 19 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Чому до лісу? Сила природи чи що?
Rosa Blanca• 19 февраля 2023
Посольство Ізраїля повернулось до Києва. Ці точно щось знають)
sobacura• 19 февраля 2023
Ответ дляЧитака
Чому до лісу? Сила природи чи що?
Ну типу, що ліси не обстрілюватимуть, навідміну від населених пунктів.
vikulya97• 19 февраля 2023
Ответ длякет8888
Що показать? Люди , знайомі, телевізор знову про валізки говорить. Кого вам показать?
Від вас вперше почула, що хтось в Україні метушиться і валізки зараз збирає. Всі метушливі вже давно виїхали за кордон. А ті хто рік під обстрілами прожив - навряд чи поведуться на вашу тему)
I_am_Ukrainian• 19 февраля 2023
Ответ дляLiliaCh
Тут просто даже логически подумать, что наше наступление будет только через пару месяцев. Чтоб их выгнать надо как минимум все лето. Если не случится чего-то неожиданного, то раньше осени все не закончится. Ну и оружие нам медленно дают, все ж знают.
Читака• 19 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Але над ними можуть збивати, тай міста захищає ппо, мені здається в місті спокійніше, та й серед людей краще
sobacura• 19 февраля 2023
Ответ дляЧитака
Так отож, херня якась.
Inci• 19 февраля 2023
Не боюся, на сході русня йтак сіпається невдало, в наступ. За рік якось придушив я страх...
Kot_v_meshke• 19 февраля 2023
Кто в вас там метушится и собирается? Среди моих знакомых никто никуда не собирается.
Если вам тревожно - выезжайте. Зачем вы панику сеете своей темой? Никто не знает, что будет, и будет ли.
LiliaCh• 19 февраля 2023
Ответ дляВероника-2014
Куда?
У вас до сих пор нет алгоритма действий в случае прилета? Или вы не в Украине? Вот например у нас когда в дома прилетало, то эвакуируют весь дом сразу. Вы не успеете взять ничего, но если на пороге стоит чемодан, схватил и побежал.
автор кет8888 • 19 февраля 2023
Ответ дляKot_v_meshke
А тут всі такі тендітні ,теми мають бути лише про хороше ?

Oksana0612• 19 февраля 2023
Ответ дляBell-k@
При чому тут здивувати. Масований обстріл може бути, а це не літній дощик.
Чим тут допоможуть від масового обстрілу?
lady.dziu2011• 19 февраля 2023
Ответ дляЧитака
Ми ось також виїзжали на дачу спочатку війни, типу далеко, не буде прильотів , ага ...ось на тій неділі прилетіла сбита на сусідську вулицю , три будинки немає.
LiliaCh• 19 февраля 2023
Ответ дляksunuyabelaya
Вместо того чтобы подбадривать друг друга ….
Война уже идет год ..
И никто здесь из диванных экспертов не может утверждать что очевидно,а что нет
Что-то я не видела от вас подбадривающих комментов. Только упреки и пренебрежение к чужим чувствам.
Lizavel• 19 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Де Ви таке чули
автор кет8888 • 19 февраля 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Я не сказала виїзжають,я написала метушаться,водичку набирають ліки купують,шукають укриття,питають де краще воно. Печиво для чемоданчика набирають,типу того. І це не значить що все місто,хтось нервує хтось ні, тому і питаю думки інших людей тут.
Kot_v_meshke• 19 февраля 2023
Ответ длякет8888
Вы сеете панику на пустом месте. У каждого своя голова на плечах. Если вы самостоятельно до сих пор не научились принимать решения - ну что ж, печалька.
Ваша тема провокация. Сильно сомневаюсь, что в вашем окружении прям все собирают вещи.
iroman• 19 февраля 2023
Больше боюсь, что война не закончится в 2023. А 24.02 само по себе меня уже не пугает.
Николь1986• 19 февраля 2023
Я боюсь, но сделать ничего не могу Сижу на месте. Самолётов, наверное, боюсь теперь.
interior_designer• 19 февраля 2023
Ничего не боюсь, никто из моего окружения никуда не выезжает и чемоданы не собирает.
автор кет8888 • 19 февраля 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Сію паніку? А ви живете може не в Україні? Яке рішення хто приймає? Запитала чи боїтесь ви,як я! Відкрито не анонімно . Не хочете відповідати нетреба. Не читай і не буде паніки вам.
Kot_v_meshke• 19 февраля 2023
Ответ длякет8888
Это не вы написали

Где здесь печеньки для тревожного чемоданчика?