Всі метушаться готуються, збираюсь речі. Я страшне не хочу їхати кудись....
Kot_v_meshke• 19 февраля 2023
Ответ длякет8888
Сію паніку? А ви живете може не в Україні? Яке рішення хто приймає? Запитала чи боїтесь ви,як я! Відкрито не анонімно . Не хочете відповідати нетреба. Не читай і не буде паніки вам.
Все боятся, вы странная? Год войны в стране. Не, мы не боимся.
HelloKitty18• 19 февраля 2023
Ответ длякет8888
Я не сказала виїзжають,я написала метушаться,водичку набирають ліки купують,шукають укриття,питають де краще воно. Печиво для чемоданчика набирають,типу того. І це не значить що все місто,хтось нервує хтось ні, тому і питаю думки інших людей тут.
Все правильно роблять, краще пере чим недо.
HelloKitty18• 19 февраля 2023
Ответ дляiroman
Больше боюсь, что война не закончится в 2023. А 24.02 само по себе меня уже не пугает.
Ви що , не пишіть тут таке вс зараз за ворога народу приймуть.
Kot_v_meshke• 19 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Людина одна сказала, а їй її керівництво.
Людина ця вивезла сім*ю з Горенки до 24.02.2022.
Так а некоторые из Киева в Ирпень выезжали, в Макаров, в бородянку, там же тоже леса типа. Хз, где тот лес, куда не прилетит. Лучше уж в цивилизации быть, имхо. А то пока тебя в том лесу найдут.
Kot_v_meshke• 19 февраля 2023
Ответ длякет8888
Я не дивна! Тут он купа людей нічого не боїться,почитайте коменти
Все боятся в глубине души. Мы ж не роботы. Просто люди держатся.
Ответ дляKot_v_meshke
Я не збираюсь поки нікуди, у мене на дачі груба лише в одній кімнаті, води нема і туалет на вулиці )
Natali81-aa18• 19 февраля 2023
Я не те щоб боюсь, а ніби готуюсь, тому що, як багато вже мабуть помітили, що масові обстріли кожні +- два тижні, наступний припадає приблизно на 24. Я в Києві, якщо що
ViktoryjaG• 19 февраля 2023
Ответ для Просто я
Это однозначно Санжейка
Да, мы раньше любили гулять от Ильичевска до Затоки. Теперь наверно лет 10 туда нельзя ходить.
Люсильда.ua• 19 февраля 2023
Ответ длякет8888
Що показать? Люди , знайомі, телевізор знову про валізки говорить. Кого вам показать?
Ого по телику опять говорили про чемоданчик? А я пропустила. Не смотрю новостей.
Ехать никуда не планирую. Не думаю, что прям именно 24.02. Возможно 20-21 будут очередные массовые обстрелы. А может после 24.02. Тут не угадаешь.
Среди моих знакомых действительно многие уехали, но их мотив - по работе. И сотрудники, и соседи. Людям действительно предложили подзаработать в разных странах.
Вероника-2014• 19 февраля 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Чего конкретно нужно бояться сейчас?
ViktoryjaG• 19 февраля 2023
Ответ для Просто я
А фото 5, горы, это где? Красиво очень
Ой, извиняюсь, Карпаты прицепились. Простите кого случайно выложила
Ответ дляsobacura
Сказав, щоб був заповнений бак в машині і якщо тікать то тікать в ліс. Якось так.
в нас невелике місто і дорогі не широкі, я думаю, якщо щось (тьфу-тьфу), то буде така пробка, що ніякого лісу не буде, в минулому році у нас черга на виїзд стояла на пів міста, годин 10 люди чекали
Kot_v_meshke• 19 февраля 2023
Ответ дляВероника-2014
Чего конкретно нужно бояться сейчас?
Неизвестности. Лично я боюсь этого. Будет или небудет обстрел, куда прилетит и тд.
Люсильда.ua• 19 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Я чула, що краще їхати з населених пунктів, по ближче до лісу.
Я поки не знаю, що робити з цією інформацією.
Поїхато то нам є куди, у нас на дачі ліс через дорогу. Але я соб якось не дуже уявляю, коли їхати, і скільки часу там треба провести на тій дачі.
Але... добре, як все добре і це просто чутки. Але є але....
Это не логично. Горенка как раз возле леса, так чего ж он в прошлом году родню оттуда вывез?!
Сейчас тоже самое. Киев хорошо оснащен ППО. Наступление, и даже с воздуха на город никто не допустит. Будут сбивать на подлёте. И обломки как раз на лес, поля, луга, сады будут падать.
Вот и решайте - где безопаснее.