Чебуравлик• 21 февраля 2023
Киев. У вас с завтрашнего дня вводят дистанционку в школах?
Наша директрисса заявила, что никакой дистанционки в школе не будет. Министерство дало рекомендации, которым она "не обязана следовать" (с). Девочки, как в ваших школах? Можно без номера школ и районов, просто напишите, будет ли дистанционка с 22 по 24.
Кубик Рубика• 21 февраля 2023
Нет. Учитель написала кто хочет может на свое усмотрение остаться дома.
КарамбОлька• 21 февраля 2023
Не Киев. Но на усмотрение директора. Ответили что бояться надо в любой день. И дома не лучше сидеть.
Цикавенная• 21 февраля 2023
За бажанняМ батьків у Києві. уроки як завжди, але можете бути онлайн.
БершкомангоЗар• 21 февраля 2023
От дійсно - дивно. Чим в Києві безпечніше, ніж у області...
Тобто : 22-24 лютого заклади освіти Київщини працюватимуть дистанційно
Такі рекомендації ухвалили під час засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області.
📢 Рішення обумовлене ймовірною посиленою загрозою ворожих обстрілів та можливими провокаціями у зв´язку з річницею від повномасштабного вторгнення рф в Україну.
Мета — зберегти здоров´я і життя дітей та педагогічних працівників.
Стосується всіх освітніх закладів будь-яких форм власності. Закладам дошкільної освіти рекомендовано працювати в режимі чергових груп.
Закликаємо вас не нехтувати сигналами повітряної тривоги та правилами безпеки.
А у самому Києві виходить, що не потрібно ’зберегти здоров´я і життя дітей та педагогічних працівників’
БершкомангоЗар• 21 февраля 2023
Ответ дляРеанимация
Вводят. И в доме детского творчества тоже. Подольский район
Шевченківський - поки мовчать.
БершкомангоЗар• 21 февраля 2023
Від самого мера Кличка ще не було жодних пояснень чи розпоряджень. Віталя тормозить...
Джавеліна• 21 февраля 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Та годину назад було вже:
КМДА: Столичні школи 22-24 лютого працюватимуть у змішаному форматі навчання
Саме в такому режимі 404 школи Києва працюють із початку навчального року.
🧑💻 Дистанційне навчання у школах організоване як паралельний процес, тому в будь-який день батьки можуть прийняти рішення залишити дитину вдома та підключити її до навчання онлайн.
«Війна в країні триває вже рік і небезпечним є кожен її день. У столиці розроблений чіткий безпековий механізм для всіх закладів освіти і весь персонал проінструктований щодо дій у разі повітряних тривог. Крім того всі 404 школи, які працюють в очному режимі, мають укриття, де можуть розміститися всі учні разом з персоналом закладу. Також треба взяти до уваги і той факт, що підприємства та відомства в ці дні будуть працювати у звичайному режимі, а це значить, що залишити дітей, особливо молодшого віку, батькам буде ні на кого», – заявили в Департаменті освіти і науки міста Києва.
Ревнивая жена• 21 февраля 2023
У нас змішане було і лишається: тиждень очне + дист, тиждень дист.
КапитанльнаЯ• 21 февраля 2023
Вчитель написала, що за бажанням.
У нас і так в класі 8 дітей дистанційно.
22-24 інші діти можуть приєднатися до тих, хто дистанційно навчається, або піти до школи.
Вчитель буде проводити уроки з школи.
Очень добрый аноним• 21 февраля 2023
Ответ дляТримаю свічку
У нас в класі ковід
один онлайн, другмй піде в школу.
Ого, не думала що він ще є підстпвою для дистанційного навчання.