Ну вот снова пугают этими датами плюс школы на дистанционку переходят многие. Как у вас? Выезжаете на это время? Будете идти в убежище? Ничего не будете делать? Я в замешательстве. Выезжать нам некуда. Думаю про убежище. Очень страшно что они нам готовят
Ответ дляMarsunia
А мне почему то кажется что 23 и 24 ничего может не быть, а 25 будет очередной ракетный обстрел или так как они меняли тактику, то ночью может быть. Чисто интуитивно почему то кажется, я с малыми в селе, у нас тут, в основном, тихо, муж работает в бомбоубежище, родители, если что в метро пойдут, идти 3 минуты. Но думаю нормально все будет.
і мені здається, що в анонсовані дні буде спокійно, а потім - побачимо, бо була тут якось недавно нічна тема, то дівчина прямо била себе п´яткою в груди, що через 2-4 дні від 24 прямо щось аж таке буде і навіть писала скріньте, типо інфа сотка, але я не вірю, звідки хто може знати
Ответ дляZelenkа
Там є ускладнений режим і простий, зверху назва, на аватарці - такий малюнок, типу як у грі
Игра детства
такого беззаботного...
Sokol_v_tapkah• 21 февраля 2023
Ответ дляNata.t.1970
Приезжайте к нам на Позняки
У нас тоже с лета сирен нет
Нууу, иногда по ночам отдаленно еле слышно
Леди на мопеде• 21 февраля 2023
Ответ дляЧитака
А в мене є Космонавти і навіть працюють
Космонавтов не знаю
12 друзей Коршуна• 21 февраля 2023
Ответ дляЧитака
А ось зробила скрін
Sokol_v_tapkah• 21 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Подскажите, пожалуйста, а как называется приложение?
Sokol_v_tapkah• 21 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
На скріні назва вверху, але я не знаю, чи є для Андроід.
Ага, увидела, спасибо!
Ответ дляanabelia
Автор, думаю, хто боявся давно виїхав. На 20-21 теж прогнозували. На 09.05, 28.06, 24.08 передавали обстріли, не було. Сподіваюсь сьогодні буде тихо. Що і коли буде-ніхто не знає. Ми вдома, будемо діяти по ситуації. Якщо буде якось напружено і дуже страшно, то в метро. До тривог уважніше.
Ви праві! Я на 24.08 виїздила в Косіно. Прекрасно, відпочили морально. Тут самий головний психологічний аспект. Зараз немає змоги, ну бахну біфренчика, а що робити. Вже забебало бояться
Ответ дляLudaSHS
🇺🇦 ВМС ЗСУ: У Чорному морі 0х носіїв ракет типу «Калібр».
Без змін.
🙏🙏🙏 но настораживает
Ответ дляLudaSHS
Без змін.
Да и не только с кораблей они шмаляют, увы