Незламна Україна• 21 февраля 2023
Как думаете какие шансы у наших детей за границей
Я прошу ответить только тех, кто сейчас выехал и пытается интегрироваться.
Фантазерша• 21 февраля 2023
Ответ дляМалинка
Я повернулася,але напишу.
В Україні мої діти займаються музичними інструментами,спортивними секціями,індивідуальні заняття,по урокам сильніше набагато чим там.
І я зрозуміла,що тут у моїх дітей набагато вищі шанси ніж там.
До речі європейське і США навчання набагато гірше.Всі відомі вузи були створені виключно для того,щоб ловити більш піддатливих випускників,для своїх цілей-цілей держави бо там не всі мають шанси здобути освіту-це я про фінанси.І вивчитися там дорожче і можливості здобути освіту,звісно якщо у вас є гарне дуже гарне фінансування то і там є шанси.
Да, такое плохое образование в Европе и в Америке, что все едут учиться в Украину :)))
Ну смешно
Прекрасный уровень образования в Европе.
Ну смешно
ПлакалаВАвтомобиле• 21 февраля 2023
Ответ дляМалинка
А чому так?Тому,що шкільна освіта низька.Щоб поступити одного бажання замало,тому що оплачувати можуть одиниці.І медицина там рідко буває хороша.
Нет, она достаточно хорошая. Это если ребенок смотивирован на учебу. А если учиться не хочет-его никто не будет заставлять
Фантазерша• 21 февраля 2023
Ответ дляМалинка
😂😂🤣😂😂
Методичка классная у вас
Тепличная• 21 февраля 2023
Ответ дляНезламна Україна
Супер
Все ж таки по завершенню навчання у неї будуть шанси знайти роботу з достойною оплатою
Вона вже працює
Тут працюють з 14 років
Танцює в театрі
Тут працюють з 14 років
Танцює в театрі
Фантазерша• 21 февраля 2023
Ответ дляIQ 80
Так, з освітою простіше , ніж в Україні
Нет.
Не проще.
Малинка• 21 февраля 2023
Ответ дляФантазерша
Ну смешно
Кто все?
Ви вивчіть дитину за кордоном!
Наші люди там найкращі спеціалісти з нашою освітою.Більшімть американців не мають освіти,погугліть і почитайте який процент населення кожної країни не мають вищої освіти.
Ви вивчіть дитину за кордоном!
Ростки жимолости• 21 февраля 2023
Ответ дляНезламна Україна
Я маю на увазі, чи мають шанс отримати вищу освіту чи як тут деякі пишуть нашим дітям світить тільки низкокваліфікована робота?
Є всі шанси нормально інтегруватися. При чому, чим менша дитина, тим легше
Малинка• 21 февраля 2023
Ответ дляФантазерша
😂😂🤣😂😂
Методичка классная у вас
Відкрийте статистику кожної країни і почитайте,який відсоток населення цієї країни не має вищої освіти.
НеГолосую• 21 февраля 2023
Ответ дляНифига_ни_ни
Мы в Польше. Шансов никаких, не смотря на то,что ребёнок умнейший. Учится в 2х школах,в укр отличник,в польской только по истории 3. И что? Какие шансы? Никаких. Польша летом закрывает вроде защиту и поедем домой
Навіть якщо закриють захист, то ви що не зможете лишитись? Маса людей працювало і жило до війни.
Бутылка Кифира• 21 февраля 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Серед мого оточення вже років 10 підряд поступають діти у Польщу, Німеччину безкоштовно, ще й стипендію (у Польщі якусь потрійну) отримують.
Умовно безкоштовно. Репетитори, оплата проживання та решта. А результат під питанням, оскільки наявність диплому абсолютно не гарантує безбідне життя. Все як і в Україні, тільки гонорової можна казати ’ за кордоном’, що тхне совдепією
Фантазерша• 21 февраля 2023
Ответ дляМалинка
Кто все?
Ви вивчіть дитину за кордоном!
Все студены Европы и Америки 😂😂😂
Так и в Европе не у всех есть высшее. Это только у нас человек с двумя высшими будет торговать рыбой на рынке
Автопортрет нурофена• 21 февраля 2023
Ответ дляМалинка
Я повернулася,але напишу.
Только вот Айфоны, Макинтоши, аппараты МРТ и т.д. и т.п., почему-то, изобретают там, с ’гіршей освітой’.
Фантазерша• 21 февраля 2023
Ответ дляМалинка
😂😂😂😂 зачем?
В Германии дворник зарабатывает в 3 раза больше учителя с Украины, который работает на 1.5 ставки в школе после 6 лет обучения
Автопортрет нурофена• 21 февраля 2023
Ответ дляНезламна Україна
Можливо
Але начебто в деяких країнах безкоштовна освіта
Она условно бесплатная.
Нифига_ни_ни• 21 февраля 2023
Ответ дляНеГолосую
Я официально не работаю здесь
Малинка• 21 февраля 2023
Ответ дляФантазерша
Все студены Европы и Америки 😂😂😂
І той же німець прибирає вулиці і каструє свиней на фермах.І у нас і у вас!
Удачі Вам поступити і потім написати свій відгук де краща освіта і все інше.
Бабочки в моём животе• 21 февраля 2023
Я в США і скажу вам так, лікар або медсестра із дипломом американським признається в любій країні, а також будь яка інша спеціальність отримана в США. Звісно що юрист і адвокати, поліція у цей список не підпадає, бо це конкретно закони держави США треба знати. А такі як ІТ, архітектор, вчитель, і багато інших професій із дипломом США двері відкриють в любій країні. А от у США із дипломом укр вчителя чи дипломом польської медсестри двері закриті. Бо треба підтвердити все і отримати ліцензії , та ще й довчитися на багато професій. Я не знаю за Европу, але українським дипломом не має чого вихвалятись.
IQ 80• 21 февраля 2023
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Если ребенок младшеклассник, то конечно есть все шансы.
Если старшеклассник - то есть шансы, если у родителей широкий карман.
Освіта безкоштовна , я доросла і то за спеціальністю переквпліфікувалася
Фантазерша• 21 февраля 2023
Ответ дляМалинка
Ага, что там по вашей методичке дальше?
Малинка• 21 февраля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Ізобрітають наші.Почитайте хто є архітектором більшості електроніки.
Своего не предлагать• 21 февраля 2023
Ответ дляМалинка
Я повернулася,але напишу.
В чому, наприклад, європейські системи освіти гірші?
Я спілкувалася зі своїм одногрупником, який залишився викладати в нашому універі (а універ має статус національного). Те, що він розповів і те, що я чула з інших джерел, - навчання зкотилося до озвучених сплат за оцінки. І це дикий сором.
Так, я знаю виші, де цього немає.
В Європі я знаю випадок, коли за спробу студента порішати з викладачем, студента депортували. І саме це нормальне відношення до навчання. А не міфічне ’наша освіта найкраща у світі’
Так, я знаю виші, де цього немає.
Тепличная• 21 февраля 2023
Ответ дляМалинка
Кто все?
Ви вивчіть дитину за кордоном!
Наші, з двома освітами, навіть рідної мови не знають.
Мовчу за іноземну )
Як і задачку за 5 клас вирішити.
Вчителя в вайбері пишуть з помилками👍
Ото досягнення так 😆
У більшості зарплати з освітами нижче 500 доларів
Прям гордість, дійсно
Мовчу за іноземну )
Як і задачку за 5 клас вирішити.
Вчителя в вайбері пишуть з помилками👍
Ото досягнення так 😆
Прям гордість, дійсно
НеГолосую• 21 февраля 2023
Ответ дляНифига_ни_ни
Я официально не работаю здесь
Ну так інтеграція - це як раз влаштуватися працювати/вчитися там.
Гага Газу• 21 февраля 2023
Ответ дляМалинка
Кто все?
Ви вивчіть дитину за кордоном!
Я сейчас в Англии. Здесь очень классно устроена система профессионального образования (apprenticeship). Ты хочешь быть бухгалтером- идёшь на стажировку, тебя учат в процессе работы и платят мин зп, на которую можно жить. После обучения ты получишь сертификат специалиста. Т е не надо ВО совсем, чтобы потом работать. И так во многих сферах. Поэтому и % людей с ВО меньше.
ЛедиДи• 21 февраля 2023
Ответ дляМалинка
Ви відкрийте статистику рейтингу вузів
В Україні реально легше поступити і вчитися, ніж закордоном
Тому в нас майже у всіх ВО, яка нічого не варта, в більшості своїй
IQ 80• 21 февраля 2023
Ответ дляМалинка
Я повернулася,але напишу.
Ми Європі, діти займаються всіма додатковими заняттями на вищому рівні
Фантазерша• 21 февраля 2023
Ответ дляТепличная
Мовчу за іноземну )
Як і задачку за 5 клас вирішити.
Вчителя в вайбері пишуть з помилками👍
Ото досягнення так 😆
Прям гордість, дійсно
Мовчу за іноземну )
Як і задачку за 5 клас вирішити.
Вчителя в вайбері пишуть з помилками👍
Ото досягнення так 😆
Прям гордість, дійсно
Ну так да, толку высшего, если зп еле дотягивает до 300уе?
Бутылка Кифира• 21 февраля 2023
Ответ дляБабочки в моём животе
Вірно, тому що той диплом у нас купляють, ’тягнуть’ батьки та ін. Рідко коли людина дійсно має знання та досвід за дипломом. Там ж диплом мало того, що дорого коштуватиме ( проживання, навчання, підручники, нерідко люди беруть на це кредити), то ще й потрібно постійно вдосконалюватися, відповідно і ціниться це високо, зрозуміло, що людина дійсно має знання, бажання та досвід