⚡ Бавовна в Донецке, Макеевке, Харцызске, Шахтерске, Снежном, Енакиево, Дебальцево, Иловайске, Мариуполе
Ответ дляchild3child
Я так понимаю, поэтому их и не жалко, правильно? Если освободят территории, зачем они там - тлеющий очаг сепаратизма? Ну уж признайтесь уже честно, дорогие соотечественники, есть такие шальные мыслишки в голове?
Как освободим територии, проведём фильтрацию, экзамены по истории Украины и украинскому языку Кто не пройдет, тому выдадим паспорт негражданина Украины без права голосовать и без права на биометрический загранпаспорт. Ну и держать не будем, если захотят, пусть уезжают. У них же есть российский паспорт
Миленька Лебідко• 22 февраля 2023
Ответ дляmari_klim
Я також за це. Бо багато хитрожопих.
янапозитивесейчас• 22 февраля 2023
Ответ дляДаксо
Аналогічно, я теж з Донбасу (народилася в Луганському Донбасі, а велику частину життя жила в маріупольському). Плакати, що в такому контексті ’бамбят дамбас’ буде тільки кончена вата
Удалено администрацией...
янапозитивесейчас• 22 февраля 2023
Ответ дляjana.jana
Кто мешал вам забрать родителей к себе?
Куди ?ви вважаєте що всі переїжджають у свої будинки власні ?а ну скажіть ?може якщо у людини нема фін підтримки і вона працює на 3 роботах то їй самій важко ?і батьки у здоровому глузді ?немає такого слова забрати у людини завжди є вибір самому вирішувати
янапозитивесейчас• 22 февраля 2023
Ответ дляДарьяР.
Саме так, але бачите автор цього коментаря себе позиціонує як проукраїнську людину
. Тому намагалась зрозуміти, але мене послали в ліс)). Значить мабуть нє всьо так адназначна
Удалено администрацией...
янапозитивесейчас• 22 февраля 2023
Ответ дляДаксо
А ну що там в маріупольському напрямку ,нормально жилося ,я знаю не переживайте як там у вас було добре ,і як всі заробляла на війні
Vlada-Maria• 22 февраля 2023
Ответ дляmari_klim
+100000000000
Семицветка• 22 февраля 2023
Ответ дляянапозитивесейчас
Удалено администрацией...
Согласна с вами. Весь день молча читаю тему и в шоке от того, что пишут. Мой город год как окупирован. Выехало 80 процентов жителей. Есть люди, которые в силу каких-то обстоятельств остались в городе, безусловно, есть и ждуны. Периодически есть прилёты в город так как недалеко в лесах стоят наши ребята из ВСУ. Но от этих прилётов гибнут и мирные, случайно, но, тем не менее. Да, все понимают, что освобождать город нужно. Но радоваться тому, что гибнут люди, которые просто остались в своих домах....
Ответ дляянапозитивесейчас
Удалено администрацией...
Vlada-Maria• 22 февраля 2023
Ответ дляmari_klim
Знаете, в чем отличие ватных местных от проукраинских??
Проукраинский всегда будет понимать почему наши стреляют. И он, в отличии от ватника не ноет, а тихонько радуется, когда от наших летит. Хоть ему и страшно.
Поэтому вот честно, не жалко тех, у кого мозг промыт. И да, это они виноваты в войне. Не Янукович, не Америка, не майдан, не Порошенко и не Зеленский. И даже у Путина они были инструментом. Вернее, ключом, которым открыли ящик Пандоры(

точніше і не скажеш. Ви правильно підмітили ключову різницю між проукраїнськими дончанами і акакаяразнічними ждунами. У них і тепер ні крихти каяття за скоєне, вони лиш жалкують, що ’іх абманулі’. Тут літом тема була, так одна порадниця з Луганська всім доказувала, що ’нас просто абманулі. Ми хатєлі, как в Криму, чтоб нєзавісімость, патаму і шлі на рєфєрєндум’. Тобто, пішла би Україна звідти мирно - і їх би все влаштовувало. І навіть не виникає думка, що взагалі не мали права той референдум затівати
Vlada-Maria• 22 февраля 2023
Ответ дляBejza
Не было этого? Интернет то помнит все.
і не тільки це... Цікаво, скільки курвів продажних з цих фото уціліло?
Vlada-Maria• 22 февраля 2023
Ответ дляянапозитивесейчас
Які можуть бути питання коли я свого дому не бачу по 5 років і батьків ?і коли я переїхала до Києва то чула тілько те що ми сєппри і нафіг ця дотаційна дира Україні
Удалено администрацией...
Vlada-Maria• 22 февраля 2023
Ответ дляянапозитивесейчас
Ви дуже дивна людина ,яка бачу на сеанси до психолога ходила з рефлексіями!ви не знаєте мого кола знайомих ,а вати скрізь вистачає у всіх регіонах ,ну вам мабуть про це невідомо !а те що мої знайомі українці не в паспорті а в серці -це факт ,які теж багато втратили !так що не треба ,мадам , мені розповідати про меми тому що комусь за малу землю свою болить та дуже болить ,тому йдіть лісом
Ті, кому дійсно болить, не закривають очі на продажних акакаяразнічних ждунів
янапозитивесейчас• 22 февраля 2023
Ответ дляjana.jana
Удалено администрацией...
Ну-ну каже людина яка на язик розумна
янапозитивесейчас• 22 февраля 2023
Ответ дляVlada-Maria
Ви про що ,не розумію ?
янапозитивесейчас• 22 февраля 2023
Ответ дляVlada-Maria
Удалено администрацией...
А ви звідки ,мадам ?
янапозитивесейчас• 22 февраля 2023
Ответ дляVlada-Maria
Удалено администрацией...
Семицветка• 22 февраля 2023
Ответ дляянапозитивесейчас
А ви звідки ,мадам ?
Тоже решила глянуть откуда советчица . В профиле Франковск. Все стало ясно.
Ответ дляmari_klim
Взагалі німці виїхали з звілтнених окупованих територій , так завжди.
Ответ дляchild3child
Шкода? Тих хто боєдіт путіним?
АНІКРАПЕЛЬКИ!
Йди, неси своїм координаторам.
Нехай валять звідти ВЖЕ! Кудись ща Урал краще.
Оце все - діти та онуки асвабадітєлєй 1940-1950 років - які вивезли корінних Дончан у Сибір і закатували там, натомість навезли туди гопоту, зеків різних, яка там розплодилась - радной рускій
та мої предки з Донбасу в житті слова на тій сраній мові не сказали, дякувати Богу вдалось втікти від асвабадітєлєй. От тепер онукі і звільнять землі предків.
АНІКРАПЕЛЬКИ!
Йди, неси своїм координаторам.
Ответ дляянапозитивесейчас
Російські!всі це знають не треба з мене дурепк робити !
Да вы что, а 8 лет нам рассказывали как мы бомбим Донбасс, что за новые методички? Аллея ангелов, которую в каждой теме поднимали, делали из нас дураков, а теперь оказывается не так было, а нам втирали какие мы твари бомбим мирных, почему вы раньше не писали такие посты?
Ответ дляянапозитивесейчас
Наверное потому, что ваша позиция была неоднозначной. Почему ваши родители остались ждать русский мир?
Ответ дляянапозитивесейчас
Удалено администрацией...
Вы считаете, что никто не помнит ничего? Эти 8 лет дамбили, воюют шахтеры, кормите всю Украину, что изнасилованы языком, вова введи войска...вы реально считаете, что мы это забыли? Скажите еще, что нет лнр и днр....)))
янапозитивесейчас• 22 февраля 2023
Ответ дляСемицветка
На жаль ,багато пишуть людей, які в ілюзорному світі живуть ,я бажаю скорішого визволення територій, вашого міста ,щоб все не затягнулося на роки
Ответ дляСемицветка
А как вы видите освобожление? Вы считаете, что нужно с хлебом и солью на рашню идти?
янапозитивесейчас• 22 февраля 2023
Ответ дляBejza
Ви перекручуєте все що вам пишуть !
Renesmeе 16• 22 февраля 2023
Ответ дляstoria moderna
Удалено администрацией...
Тому що нас у цьому звинувачують 8 років, ось і збулося, насправді бамбілі.