По просьбам.
Ответ дляИринаКа
А я, хоч дуже хочу, але боюся будинку. Думаю, що не зможу просто прилягти, коли буду знати, що десь щось треба руцями робити)
Примерно так оно и есть. Я на даче как живу, у меня постоянно есть куча дел, которые не успела сделать. При этом копошусь беспрестанно, а все равно постоянно имею долги из списка ’ нужно сделать’)))
frumoasa17• 22 февраля 2023
Ответ дляИринаКа
То і не відбивайтесь, хай кружляють
Я не проти, але є трохи вже занадто.
Леди на мопеде• 22 февраля 2023
Ответ дляИринаКа
Так це і є риса козерогів - вміння працювати і над собою. Поставила мету навчити себе нічого не робити - і досягла
Иак вот оно как называется... а я все ленивая жопа, ленивая жопа
frumoasa17• 22 февраля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Все хотят дом... а я нет, я квартирный человек
Я теж так вважала, але оцінила нарешті свій будинок.
frumoasa17• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
Я, например, за мясом буду ездить.
І лаятися зі всіма
Ответ дляok1904
А в мене з друзями був шикарний маршрут на середину червня2022(сезон черешні) Мгарський монастир - Запоріжжя(там багато потріьного)-Мелітополь--Арабатка-прогулянка на катері по Сивашу - відвідати кургани, плюс могилу І.Сірка під Нікополем. За рік в хотєлки до цього маршруту додалася Зміїна гора(Кобеляцький р-н)
Сподіваюсь, що всі наші плани ще здійсняться 🙏
Ответ дляЛеди на мопеде
Не все)
Я с мая по конец сентября с ребенком в дом переехала, муж на выходные только приезжал, вроде бы классно все - площадка, бассейн, рядом Киевское море, канал, лес (точнее его безопасный участок), но мне так не хватало метушни, асфальта, что б все было под рукой.
Плюсов на лето, конечно, много, но я гОрод люблю больше.
На это лето подумываю об мини-огородике, но еге не точно)))
Леди на мопеде• 22 февраля 2023
Ответ дляИринаКа
В 60 ми в шостій ранку маємо вже в маршрутки пхатися))) бо молочко на ринку ще тепле

Причем, с кравчучкой😂
frumoasa17• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
Не факт. Но, к тому времени, вполне возможно
А сенс тоді кататися
Ответ дляanonimka
Не все)
Ваше время ещё не пришло.
Ответ дляok1904
Я ще памятаю, як весною пускали кораблики у струмках, коли танув сніг. ’Кораблики’ не завжди були з паперу, бо я ще мала була не вміла складати, пускала тріски, робили різні дамби з піску, трісок, направляли струмок як хотілі, палкою допомагали кораблику проходити маршрут , якщо вдуматись лиш розтавав сніг , а ми руками талапалися в тій холодній воді, мокрющі приходили додому.
Мене бабуся віником від снігу відбивада, коли з гірки приходила)). Ще гай був неподалеку, а там струмок і все навесні вкрите фіалками, і ми, діти там теж спасательні операції проводили))
Леди на мопеде• 22 февраля 2023
Ответ дляanonimka
Не все)
Огородя уже посадила😄2 ряда мяты и ряд петрушки