Просто я• 22 февраля 2023

Хвылювалочка. Заранее.

По просьбам.
автор Просто я • 22 февраля 2023
Ответ дляИринаКа
А я, хоч дуже хочу, але боюся будинку. Думаю, що не зможу просто прилягти, коли буду знати, що десь щось треба руцями робити)
Я вас научу
Zelenkа• 22 февраля 2023
Ответ дляtarveldy
Єххх, з одногу боку, а з другого меншій 4 міс і це так кайфово, вона така мила
А як старший за нею дивиться то капець мило, не дає їй пальці смоктати, соску поправляє, слюні витирає , наче сам не так давно ті слюні пускав
Як це мило❤️❤️❤️
автор Просто я • 22 февраля 2023
Отбой
tarveldy• 22 февраля 2023
Ответ дляНиколь1986
Где отбой? В магазин надо!!!
Вже
автор Просто я • 22 февраля 2023
Если что, заходим сюда.
Zelenkа• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
Я вас научу
Ты, работа, нас не бойся - мы тебя не тронем🤣
Алёна-01• 22 февраля 2023
Ответ дляGupa
А в мене незакритий гештальт Кінбурзька коса
Декілька разів дивилась в той бік, але спиняла відсутність комфорту і можливість їхати на авто
Влітку 2021 були в Очакові. Дуже хотіли на косу, але на катері побоялися з дитиною. Дуже шкодую тепер.
anonimka• 22 февраля 2023
Господииии..у нас при думали сирену про отбой?
Как завыла так тихонько и жалобно....
Страшнее, чем тревога...
LudaSHS• 22 февраля 2023
Ответ дляНиколь1986
🙏🙏🙏
Я вам писала гдето
Нет подужностей и возможностей Киев
И нет накет для массовых 80-100 штук и 100 штук дронов одновременно
tarveldy• 22 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Наших людей нічого не спинить🤘😜
Ту нє)))
Леди на мопеде• 22 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Это про меня сейчас... хренова туча дел, а я сидю
автор Просто я • 22 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Кем ты работаешь? И когда? В Вайбер напиши мне
Zelenkа• 22 февраля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Так само😄
4мама• 22 февраля 2023
Відбій :)
ИринаКа• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
Я вас научу
Я книжковий Козеріг, не так давно навчила себе виділяти час на нічого не робити і не відчувати провину за це))) от є у мене клумба під під´їздом, і вона мене вже муляє, хоч там ще мокро. Вже хочу щось там поробити)
Леди на мопеде• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
Чей то в вайбер сразу? Я тоже ни разу не любопытная
автор Просто я • 22 февраля 2023
Ответ дляanonimka
Как завыла так тихонько и жалобно....
Страшнее, чем тревога...
У нас тоже. Ещё и прямо над домом. Кошак только вылез из под кровати , после звука сирены. И тут отбой. Всё, писец коту. Точно к бабке надо ехать
Алёна-01• 22 февраля 2023
Ответ дляИринаКа
І я дуже хочу в будинок. І скоріше за все через декілька років таки переїдемо.

Але я виросла в будинку і моя совість вміє міцно спати навіть коли є робота
frumoasa17• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
Рада за вас. Вы заслуживаете самого наилучшего
Дякую.
nnata• 22 февраля 2023
Ну шо, пора идти шото делать, отбой. ’Законное’ время в инете закончилось )..
ok1904• 22 февраля 2023
Ответ дляАлёна-01
Так! Було стільки планів на літо 2022.

І їхати ж нам з Миколаєва недалеко. Все чекала поки донька підросте, бо вона погано дорогу переносить.
А в мене з друзями був шикарний маршрут на середину червня2022(сезон черешні) Мгарський монастир - Запоріжжя(там багато потріьного)-Мелітополь--Арабатка-прогулянка на катері по Сивашу - відвідати кургани, плюс могилу І.Сірка під Нікополем. За рік в хотєлки до цього маршруту додалася Зміїна гора(Кобеляцький р-н)
Леди на мопеде• 22 февраля 2023
Все хотят дом... а я нет, я квартирный человек
автор Просто я • 22 февраля 2023
Ответ дляИринаКа
Я тоже козерог. И я умею ничего не делать. Было сложно, но я научилась
Алёна-01• 22 февраля 2023
в районе Лазурного-Скадовска гул самолётов

на юге пока отбоя не будет

повторяю - мопеды пока не фиксируем нигде
автор Просто я • 22 февраля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Может секрет.
Леди на мопеде• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
И я козерог... тоже какой-то неправильный))
автор Просто я • 22 февраля 2023
Ответ дляnnata
До встречи
LudaSHS• 22 февраля 2023
‼️ Ворог наніс удари по Харкову ракетами С-300

Про це повідомив начальник Харківського гарнізону Сергій Мельник.

Очевидці повідомляють виданню про щонайменше чотири вибухи, які пролунали в Харкові.
tarveldy• 22 февраля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
в мене то з віком прийшло
ok1904• 22 февраля 2023
Ответ для Просто я
Це складно, але я навчилася на прикладі чоловіка, на довго не вистачає, але при вел.бажанні вмію.