МастерЮля• 24 февраля 2023

Коли/у скільки років Ваші діти переросли постійні болячки?

Я вже всивіла з цими постійними інфекціями! А саме несправедливе те, що ведеш дитину у дитячий колектив повністю здоровою, не дозволяєш собі, щоб дитина заразила інших. А потім дитятко через максимум тиждень знову приходить додому хворе, бо якась безсовісна мати, наплював на усіх, водить свою хвору дитину.
Розкажіть, у скільки стало легше з дитячими інфекціями? Моєму старшому майже 10, але й кінця-краю не видно: ще місяця не пройшло від дня вилікованоі попередньої інфекції, як вже нову приніс і молодшу дитину заразив
гражданинГрубиян• 24 февраля 2023
Ответ дляВыручалка
В 9-10 пройшло. Але мабуть не так, я стала спокійніше відноситись до хвороб. Запшикали горло, температуру збили, якщо нада і в кімнату на ізоляцію. Дуже тяжко от була перехворіла 2 тижні тому , температура 40 була. Безсовісні є, їм і своїх дітей не шкода постійно хворі і на чужих насрать з високої гори.
Мені завжди було цікаво, нащо та ізоляція в квартирі, неначе шторка, все одно достане, якщо треба
Веснушка• 24 февраля 2023
Ответ дляМастерЮля
Я би звісно «забила» на соплі/кашлі, вле це не наш випадок, коли «пройде саме за неділю». У сина вже на другий-третій день після початку «звичайного нежитю» все опускається в бронхи
Ну ви ж розумієте що це ваші проблеми. Я слідкую за своєю дитиною, а не за іншими коли там хто яку дитину привів, хвору чи ні. І так, вище написали що заразна дитина ще до появи симптомів. Ніяк ви від цього не зможете захиститися, дома тільки сидіти. І так, моя також дуже часто хворіє, в всі діти в групі так по колу. Ну не подобається мені, так. Але це тикання пальцами в інших... Так, завжди навколо вас в соціумі будуть різні люди і змиріться. Якщо що, лікарняний з нежитю дитини мені не дадуть. Що пропонуєте? Уже дістала ця звичка на всіх навколо дивитися
автор МастерЮля • 24 февраля 2023
Ответ дляСердючка
Просто зазвичай якщо часті бронхіти, то рекомендують її зробити. Почитайте стосовно них Превенар 13 або Синфлорикс або уточніть у педіатра
Дякую. Пошукаю інформацію
Брыкалка• 24 февраля 2023
Коли перестанете перейматись і лікувати аптечними ліками. І водіть дитину з соплями чи остаточним кашлем, не робіть стерильності навколо дитини і перестаньте винуватити інших. Дитинство на те й сопливе,щоб вироблявся імунітет. Не вмішуйтесь в природній процес.
культУра• 24 февраля 2023
Одному 10, другому 13… Оба зараз хворіють, ходили в школу буквально 1 неділю… 😢 Так шо - відповідь на ваше питання, автор - ніколи…
Беговая дорожка для носа• 24 февраля 2023
Ответ дляВыручалка
П’є рідини скільки коли хворіє? Вітамін Д даєте постійно? Не перегодовувати їсть коли і скільки сам захоче.
Віт Д не можна давати постійно! І давати треба тількі після аналізу
Неуловимый Джо• 24 февраля 2023
В этом году значительно легче: моим 12 и 9.
Но я даже не знаю, это переросли или повлиял переезд в другую страну.
Веселуха Муха• 24 февраля 2023
В 5,5 лет удалили аденоиды и подрезали гланды . Стал болеть гораздо меньше!
А до этого все время болел.
Аноним Анонимыч• 24 февраля 2023
Ни в каком. Сейчас дочке 24, болеет как в и 4. Только лечится уже сама (точнее, забивает на то лечение).
Ку-кусик• 24 февраля 2023
До садочка син практично не хворів, перший місяць і бронхів, перші антибіотики. В садок ходив тільки до обіду, спав лічені рази. Але якось більше двох застуд за осінь-зиму не бувало. За порадою нашого педіатра з 3-х років робимо щеплення від грипу і всі дорослі також. Дякуючи дівчатам з КС дізналась про айхерб, з жовтня вся сім´я на вітамінах. Зараз сину 10, ми в окупації, щеплення не робили, вітаміни допили залишки, я вже двічі хворіла(з антибіотиками), він один раз легко і все.
Ку-кусик• 24 февраля 2023
Ответ дляСердючка
Вам за щеплення від пневмококу щось лікар говорив?
Ви про превенар-13? Мене відмовила лікар, сказала, що від грипу достатньо плюс вітаміни.
Жертва интернета• 24 февраля 2023
После 7лет стала болеть легче, но все равно часто. Раньше были постоянные синуситы, отиты, бронхиты, сейчас только температура может быть 37.5 и насморк небольшой, но бывает и конечно тяжелее болеет.
Сердючка• 24 февраля 2023
Ответ дляКу-кусик
Чим обґрунтувала відмову?
Элька-Карамелька• 24 февраля 2023
Нужно прсто отпустить те болезни та не перейматися. То всего навсего болезнь. Перестаньте лечить все подряд.
Запароленое одеяло• 24 февраля 2023
Мне 44 и я так и не переросла. Детям 10 и 12 не переросли
Король дивана• 24 февраля 2023
Ответ дляМастерЮля
Не нормально, звісно. Але факт.
Минулого разу «приніс» від гостей, при тому що це рідня і їм не ємна сенсу замовчувати, аби хтось був з них хворий. На цей раз - посиділи півтори години у міському бомбосховищі. Людей не багато було, але нам вистачило(
Що у вашому розумінні хвооіє? Температура? Чи насморк, горло і таке інше?
Король дивана• 24 февраля 2023
Автор, а ви коли маєте кашель чи насморк чи гоило побалює сидите дома чи на роботу ходите?