Кофр для ноги• 24 февраля 2023
Потрібен бухгалтер який може навчити
У нас в місті є вакансія бухгалтера, який працює з казначейством, але я взагалі нічого не знаю. Хочу навчитись... Хто в темі? Або може хтось знає людину яка може навчити? Звісно не безкоштовно!
Дама_с_коготками• 24 февраля 2023
Ви головний бухгалтер? Взагалі бюджетна бухгалтерія специфічна, працюю 20 років, боюсь, якщо не бюджет, то не справлюся в іншій сфері.
Дама_с_коготками• 24 февраля 2023
Ответ дляПросто красавица
Автор, не треба воно вам. Бухгалтерія це пекло. Біжіть.
Якщо вона буде головним і зуміє покерувати підлеглими, чому б і ні?? За умови, якщо хороша зарплата)).
Просто красавица• 24 февраля 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Тому що бухгалтерія це завжди гемор і прив´язка до періодів, відпустка нормальна тільки у мріях. Одночасно в квітах і в милі, а всі повторюють як мантру, що бухгалтерія нероби і те і роблять що чай п´ють.
Кофр для ноги
• 24 февраля 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Ні, рядовий бухгалтер, який працює з казною та ще купа різних звітів які я ніколи не робила. Держ. установа управління освіти. На попередній роботі все це робила головний бухгалтер, тому мені і не треба було. А зараз виявилось, те що я знала, це як голка в сіні
Глаголица• 24 февраля 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Я главный, выгорела. Ненавижу бухгалтерию. А казначейство - как вспомню, так вздрогну . Они хоть перешли уже на онлай-платежи или так и дальше нужно к ним ездить и поклоны бить, мзду носить?
Кофр для ноги
• 24 февраля 2023
Ответ дляГлаголица
Перейшли
Глаголица• 24 февраля 2023
Ответ дляКофр для ноги
Перейшли
Хоть это радует.
Автор, напишите на ФБ в группе бухгалтеров, там найдете кто научит. Но реально, это гемор, я, наоборот, ищу на кого бы мне переучиться
Кофр для ноги
• 24 февраля 2023
Ответ дляГлаголица
Хоть это радует.
Дякую
Дама_с_коготками• 24 февраля 2023
Ответ дляГлаголица
Уже років 4 тому перейшли, зараз прога зручна. Але ж, знаєте самі, скільки г... на вішають на бухгалтерів у бюджеті. Я не головний, але теж вигоріла, крім дофіга роботи купа лівої інформації від усіх ’органів’. Роблю термінове, те, що може полежати запустила((. Якесь болото останнім часом. До речі, яку мзду носили?)) Ми не носили нічого, не заслужили вони.
Глаголица• 24 февраля 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Деньги носили, чтоб платежи провели. Особенно, в начале года, когда денег нет, а платить за отопление нужно
Но это было давно, может сейчас не так.
Дама_с_коготками• 24 февраля 2023
Жах... Корупція😂😂😂. Віддавати свої 💰 щоб проплатили бюджетні кошти?)) Оце треш. Ви мабуть у місцевому бюджеті працювали? Бо у державному не бачу сенсу в таких діях))
Просто красавица• 24 февраля 2023
Ответ дляГлаголица
Хоть это радует.
Аналогічно
Глаголица• 24 февраля 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Мы не свои носили)
У нас тоже пару оплат мимо кассы проходило для таких случаев
Учебное заведение
Барабасиха• 24 февраля 2023
Я працюю з казною . Але як вас навчити якщо ми з інших міст наприклад. А чкщо в одному, то теж як?
Просто красавица• 24 февраля 2023
Ответ дляГлаголица
Что-то нашли?
Поки що ні:( навіть не уявляю куди податись.