pumadinika• 24 февраля 2023

Китай оприлюднив свій "мирний план"

У запропонованому документі 12 пунктів, а саме:

Повага до суверенітету всіх країн;
Відмова від "менталітету холодної війни";
Припинення бойових дій;
Відновлення мирних переговорів;
Вирішення гуманітарної кризи;
Захист цивільного населення та військовополонених;
Підтримання безпеки атомних електростанцій;Зниження стратегічних ризиків;
Сприяння експорту зерна;
Припинення "односторонніх" санкцій;
Підтримання стабільності промислових ланцюгів і ланцюгів поставок;
Сприяння післявоєнній відбудові..Про це повідомляє міністерство закордонних справ КНР.
автор pumadinika • 24 февраля 2023
Панічна спроба замирення пуйла
Karameлькa• 24 февраля 2023
Цікаво, на яких умовах вони планують припинення ?Якось розмито, без дійового лиця.
автор pumadinika • 24 февраля 2023
То віддай Китай 20-30 проц своєї землі русні,нехай сонцепьоками русня там все зітре,погвалтує жінок і дітей,(вже опит є),вириє братські могили,повбиває сотні тисяч людей,а ми склепаємо мирний план і допоможемо в відбудові
MamaGalya• 24 февраля 2023
Ответ дляKarameлькa
Та тому що то популізм. Ніхто те серйозно не сприйме, бо без конкретики і нереальне.
автор pumadinika • 24 февраля 2023
Ответ дляKarameлькa
Як то дєвочка на конкурсі краси-мір,мір,мір,небо голубоє
gleekovna• 24 февраля 2023
Де пункт про повернення окупованих з 14-го року земель? На мило ці плани рожевих поні.
healer09648293• 24 февраля 2023
Такий план і п´ятикласник напише.
LadyDShoes• 24 февраля 2023
Китайці бояться що пуйло у беруть і їм сибір не дістанеться, план г… канеш
grechka827• 24 февраля 2023
Ответ дляKarameлькa
100% таке дешевеньке « і нашим і вашим»
Стася_123• 24 февраля 2023
Ответ дляgleekovna
Повага до ссуверенітету це не повний вивід військ ?
Решка7777• 24 февраля 2023
алик рашке закроют что ли
Стася_123• 24 февраля 2023
Ответ дляhealer09648293
Такий план і п´ятикласник напише.
100%
автор pumadinika • 24 февраля 2023
Китай має на увазі віддати те,що путін визнав частиною рф,нові регіони.Хоча б зупинитись зараз,як є.
jannjann77• 24 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Якось розмазано має.
арина-ветерок• 24 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Хтозна, що вони мають на увазі. Якщо віддати, то має бути написано ’неповага до суверенітету’. А як пишуть повага, то логічно що це міжнародно визнані кордони і ніяк по-іншому.
Ажурная мышь• 24 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Вообще неправда. После визита в рашу с этим планом, русаки сначала сказали, что никакой план не обсуждали, а потом все таки назвали план ’так называемым’. Если бы Китай имел ввиду то, что вы написали, то раша зубами бы за этот план схватилась.
ShellyBelly• 24 февраля 2023
Припинення ’односторонніх’ санкцій-хай в сраку мене поцілують. Це вже просто нонсенс
LudaSHS• 24 февраля 2023
Документ з назвою «Позиція Китаю щодо політичного врегулювання української кризи» опублікувало Міністерство закордонних справ країни.

Ми ніколи не називали це мирним планом⚡️⚡️. Це позиційний документ. Головним чином ми будемо закликати до миру, до діалогу, до мирного врегулювання», — казав тоді він, цитувало Reuters.

А втім, у західних країнах скептично ставляться до цього. Наприклад, міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок сказала, що умовою будь-якої мирної угоди має бути виведення російських військ з України.

Так, у ньому є 12 пунктів. У першому Китай закликав до поваги до суверенітету всіх країн та дотримання міжнародного права. Каже, що «необхідно ефективно підтримувати суверенітет, незалежність і територіальну цілісність усіх країн».

У другому пункті йдеться про «відмову від менталітету холодної війни».

«Безпека країни не повинна досягатися за рахунок інших. Безпека регіону не повинна досягатися зміцненням чи розширенням військових блоків. Законні інтереси безпеки та занепокоєння всіх країн необхідно сприймати серйозно та належним чином розглядати», — зазначено у документі.

В інших пунктах йдеться про припинення бойових дій, відновлення мирних переговорів, вирішення гуманітарної кризи, захист цивільного населення та військовополонених, захист атомних електростанцій. Також Китай закликав до зниження стратегічних ризиків: каже, що загрозі або використанню ядерної зброї слід протистояти.

Також Китай зазначив про сприяння експорту зерна й «припинення односторонніх санкцій».

«Односторонні санкції та максимальний тиск не можуть розв´язувати питання; вони лише створюють нові проблеми. Китай виступає проти односторонніх санкцій, несанкціонованих Радою Безпеки ООН», — йдеться у документі.

Крім того, у своїй позиції Китай закликав до підтримання стабільності промислових ланцюгів і ланцюгів постачань й сприяння постконфліктній відбудові.
LudaSHS• 24 февраля 2023
Вот. Он.
Это ее мирный план
Это позиция Китая
https://www.fmprc.gov.cn/eng/zxxx_662805/202302/t2...
LudaSHS• 24 февраля 2023
Кто не читает оригиналы.
Чтоб выкулубки не носили или какуюто шариевщину
LudaSHS• 24 февраля 2023
Ответ дляСтася_123
Это
Так, наши границы, по нормам международного права- перевод

1. Уважение суверенитета всех стран. Должны строго соблюдаться общепризнанные нормы международного права, включая цели и принципы Устава Организации Объединенных Наций. Суверенитет, независимость и территориальная целостность всех стран должны быть эффективно защищены. Все страны, большие или малые, сильные или слабые, богатые или бедные, являются равноправными членами международного сообщества. Все стороны должны совместно поддерживать основные нормы, регулирующие международные отношения, и защищать международную честность и справедливость. Следует поощрять равное и единообразное применение международного права и отвергать двойные стандарт
LudaSHS• 24 февраля 2023
Ответ дляMamaGalya
Ну ядерку и аес путину намек
Китай против мировой искалации
LudaSHS• 24 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Не має
Не ма там такого
LudaSHS• 24 февраля 2023
Ответ дляАжурная мышь
Вот поэтому я всегда читаю оригинал

Нет там про границы, суверенитет и международное право
LudaSHS• 24 февраля 2023
По теме
’Я очень надеюсь, что прагматизм китайского лидера перевесит его доктринерство и он предпочтет укрепить свое международное реноме, а не стать одной из сторон конфликта.

В конце концов для Китая сейчас приоритет - послековидное восстановление экономических связей с США и Европой, а не антизападная риторика. А рычагов давления на Путина, с тем чтобы он принял его план, у Пекина более, чем достаточно.

В конце концов, если бы Китай хотел помогать России оружием, он бы уже давно это сделал.

Действительно, что мешало ему так поступить в течении всего этого года? И раз он так долго воздерживался от этого, то почему вдруг он сейчас должен начать?
Что изменилось кроме того, что Китай снял все связанные с пандемией ограничения и вновь открылся всему миру?’

Пугалка ’Китай ’не работает
Как то так.
А русские пусть думают
Басина• 24 февраля 2023
Ответ дляСтася_123
Так рф уже ’приєднала’ окуповане. То вони про повагу до їх суверенітету(((
автор pumadinika • 24 февраля 2023
Ответ дляБасина
Не вірю я китайцям.За рашку вони топлять
LudaSHS• 24 февраля 2023
Ответ дляБасина
По международному праву в документе
Конечно можно ’ притягивать’ тли играть словами, придумывать..но нет
Басина• 24 февраля 2023
Ответ дляарина-ветерок
То сказали б що повага конкретно до суверенітету України, а не оте ’всіх країн’
автор pumadinika • 24 февраля 2023
Офіційно Китай визнав Крим з Донбасом за рашкою чи ні?